Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > podpora axesstel

podpora axesstel

killm3 (5.2.2009 22:36:12)

Nemate ovladace pod windows 7, nebo na VISTY pokud ano na mail. THX .Na O2 maj jen pod XP, to je bordel xD

hary28 (23.7.2009 14:33:51)

Na vistách jede axesstel bez problémů i bez ovladače, ale na sedmičkách se mi modem nepodařilo rozjet.

greenbery (26.10.2009 23:53:46)

nevíte někdo kde sehnat ovladače na win 7 pro axesstel?? pls na email greenbery@centrum.cz

M@D37 (4.11.2009 20:01:56)

Dostal jste prosim odpoved? Pokud ano, muzete mi poslat drivery na mad37@cmail.cz? Diky! M@D37

Unknown (died 1865) (8.11.2009 00:56:45)

Serou na nás, jak O2 tak Axesstel. To je jejich profesionalita. Uz jen ta spoluprace telefonika + axesstel... Na win7 64bit nejede a predpokladam ze ani na 32bit. Offic. stranky axestelu jsou k smichu. Na infolince O2 se nic nedozvite, maximalne o novych nabidkach, to umej nazpamet. Mam HP, a to je to same tim tuplem. Technici mi pro ovladace Win7 doporucili sledovat internetove stranky. Zvlastni ze IBM mohlo mit ovladace uz mesic pred oficialnim vydanim windousu. Krasne se pozna ted, kdo se chova profesionalne a kdo jen taha prachy. Axestel modem je srac - uz jen to, jakym stylem si vsichni stezuji na forech, ze se nemuzou dohledat driveru na XP/Vistu. Vemena k tomu nedali ani disk s ovladacema. Muj odhad je 6 mesicu, nez se neco zacne dit.

Kaik (16.11.2009 20:52:03)

Na Win7 32bit funguje, 64bit ??

t0m23 (3.12.2009 20:47:01)

proč by srali?když opravdu fungují ovladače z win vista?a jedou uplně bez chyby,kdyby ste něco o win 7 věděli tak víte že je téměř totožný s vistou,já na nic nehledal ovladače a nalil jsem tam rovnou visťácký.jenom na síťovku u notebooku jsem musel najít pro win 7 jinak všecko šlape jak má přešel jsem z win vista ultinae x64 na win 7 ultimate x 64 lidi zbytečně moc řešíte.a když budete uplně líní tak počkejte připojeni aspoň 10 minut a hned vás to nabídne aktualizace kde to všecko je:-D

HaCZena (29.4.2010 15:39:07)

no..možná se ti to povedlo, ale já to na win 7 zkoušel různýma cestama a pořád nic.. ani vista ovladače nejdou.. pokusim se to ještě nějak vyřešit. Naprosto souhlasim s died 1865. Axesstel stránky jsou fakt zrůdné, není tam vyhledávání a po dlouhém prohledávání jsem tam ufonův model nenašel:( hezké je na stránkách ufona, že výrobce podporuje win 7

Roman (10.11.2009 21:25:08)

Vistacke ovladace funguji i pod 7, jen nepouzivejte ufonovo/mozna i O2 instalacni cd, naistalujte ovladace rucne pres spravce zarizeni a slozku na cd primo s sys driverama. Bezi v pohode

anonym (5.3.2011 12:25:41)

Našel jsem toto: autor: MiNaL [IP: 88.102.13.XX] napsáno: 7. ledna 2010 v 12:53 RE: software pro axesstel MV110H na windows 7 nainstalovat Axesstel od O2 na Win 7 Prof. 64 bit. Pro 64bit i pro 32 bit je instalace úplně stejná až na jeden krok. Upozorním. Připojíte k počítači modem a držíte tlačítko on/off, dokud nenaběhne display. Počkáte, až počítač detekuje nový hardware. Po načtení Tento počítač --> Axesstel (bude brán jako CD-ROM). Zkopírujete složku Axesstel Driver Setup např. na plochu. Potom spustíte Axesstel Manager Setup. Nainstalujete (neměly by být žádné problémy). Po nainstalování kliknete pravým na ikonku Počítač --> Vlastnosti --> Správce zařízení (panel nalevo) --> Měly by tam být dvě ikonky se žlutým vykřičníkem, pravým klikněte na první a dejte odinstalovat (zaškrtněte ODSTRANIT SOFTWARE OVLADAČE TOHOTO ZAŘÍZENÍ). To samé s tou druhou. Odpojte modem, vypněte ho a znova ho připojte (bez držení on/off). Ve správci zařízení budou ty ikonky znova a tak na ně znovu klikněte pravým tlačítkem a dejte aktualizovat software ovladače --> vyhledat software v počítači --> Umístění dejte to, kde jste instalovali Axesstel Driver Setup (Procházet-->(např. Plocha)-->Axesstel Driver Setup-->64bit (u 32bit dejte 32bit. Tohle je ta vyjímka), zaškrtněte hledat v podsložkách a dejte další. To samé uděláte ve správci zařízení s tím druhým vykřičníkem. To je vše. Teď stačí zadat jméno, heslo, phone je #777 a může se surfovat.

arnold666 (16.11.2009 18:13:55)

tak ja nainstaloval tak jak jsem to dostal od o2 a pod win7 o jede na ovladac co je pro vistu bez problemu ale mate pravdu ze neco sehnat od o2 je katastrofa