Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Desktop pro třetí tisíciletí

Desktop pro třetí tisíciletí

Anonym (14.2.2009 00:00:00)

To co všichni napjatě očekáváme, je možná tady. Je to tady již nějakou dobu a přesto nevnímáme. Nebo vnímáme ale možná nechápeme do důsledků. Vstupte s námi. Heslo je "cloud."

7luke.com (14.2.2009 02:41:55)

Já mám pořád rád ty svoje vymazlené krabice... Ale je fakt, než když něco přelouská outlook ve stovkách mailů na disku, na Gmailu to mám nalezené za 2 sekundy.... a online služby se mi zamlouvají postupně víc...

Someone (14.2.2009 10:24:49)

A co teprv Live Mesh! Používám ho při programování. Stačí si jen nastavit synchronizaci složky a když něco vytvořím na notebooku v obýváku, tak se mi to průběžně aktualizuje i na hlavní PC, do práce + on-line úložiště. Navíc na tom nemusím pracovat jenom já, ale mohu si přizvat i někoho dalšího, takže co udělá druhý vidím já a naopak.

Xspy (14.2.2009 14:19:36)

Email už ani na disk nepatří .... Pomalu a přirozeně se zbytečnosti přesouvají na servery . Ještě videoarchívy bez licencí a handrkování s autory a není důvod mít lokálně TB disky .

wiget (16.2.2009 10:19:47)

Představa, že mám data někde kdoví kde a ani nevím jak sou zajištěný, mě pořád trochu děsí. Zatím si všechno synchronizuju "sám"...