Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > zrychleni obracene:(

zrychleni obracene:(

agent (18.2.2009 22:13:00)

nekdy na podzim jsem si predcasne nechal zrychlit internet na 8mbit. vse fungovalo jak ma. ale ted jak to ostatnim zrychlovali, tak me jede rychlosti 4mbit. ma nekdo stejny problem?

aprilmouse (19.2.2009 17:37:02)

Jo, jsem vzteky bez sebe. Do konce ledna jsem měla 2 mb na starým protokolu a krásně mi to běželo skoro naplno. od začátku února mám úžasný 8mb... prý jsme 3,5 km od ústředny, takže nějakých těch 3200 by mohlo být. A víte, kolik je aktuální rychlost? 160 kb/S!! poslední tři dny se to drží tak kolem 300 kb/s ovšem dnešek trhá rekord. Nejlepší je, že s novou službou nejsem spokojená, od první dne ji reklamuju a přesto nemám nárok ji bez pokuty ukončit dříve, než za rok. Vivat české radiokomunikace!!! Dneska mě čeká upload cca 200 mb souborů - pracovně - takže si na to dávám asi tak týden...

Anonym (19.2.2009 17:49:25)

reknu ti presne cim to je. na PPPoA se neuplatnuje rizeni datovych toku... (novy FUP)

Aprilmouse (19.2.2009 19:14:07)

Jo, to už taky vím - jsem blbá blbá blbá - nechala jsem se nalákat na "vyšší rychlost za stejnou cenu"... :( jo už uploadím - výborný, upload 270 kb/s, download 140 kb/s... to mám nějak naopak nebo co... no aspoň že to na ten net narvu rychle, když už si nic nestáhnu

Petr (20.2.2009 09:21:27)

omg zlaty net pres mou kabelovku, upload uz pri 2 Mbit mam 400 kb/s pri 8Mbit je nabizen upload 1024 kb/s:D a ne 512.

Joli (25.2.2009 21:54:45)

Jojo, určitě tu tvoji přiblblou kabelovku zavedou v každém městě a podobně...až se přestěhuješ nebo něco, tak budeš řvát radosti za O2, když tvoje kabelovka nebude v králíkárně kde bydlíš...

joli (20.2.2009 20:49:57)

Bohužel to neni telecom, ale ČRa, kamoš u nich byl a odešel k telekáči a vše ok...předtim výpadky, pořád to sváděli na telecom a pak pomalá rychlost (včetně aplikace trapnýho FUPu)

Roman_HK (25.2.2009 22:52:23)

Víš, ono to nebude ani ČRa, a ani O2, ale celá sranda je v kompatilibitě modemu s konkrétním DSLAMem.

honzik (27.2.2009 00:16:40)

na starym protokolu? nemyslite mod g.dmt a ted linka bezi na ADSL2+? protokol PPPoA cra nepuzivaji jiz cca rok takze protokolem to asi nebude .) co takhle nez se vstekat a nadavat tak se podivat do modemu na snr a att pripadne jestli se modem casto neloguje? ne, to je lepsi hned davat vypoved :-D co treba pri tyhle vzdalenosti pozadat zpatky o zmenu na 2mega v g.dmt kdyz vase zarizeni na ADSL2+ nepracuje korektne. jeste me napadlo ze pokud potrebujete nutne linku na praci, tudis si linkou vydelavate tak co zvazit nejake profi reseni a ne pripojeni pro domacnost... to by ale bylo za jiny penize a to cesky clovek neprenese pres srdce, nelepe sluzbu zadarmo s parametrama sluzby za 5000 mesicne .)