Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Zlodějina

Zlodějina

badis (9.3.2009 11:44:09)

Jak nás ještě dlouho bude okrádat O2 a kdo jim to zatrhne!!! 3měsíce trvalo než O2,přistoupila na mou výpověď,nic mi nefungovalo a stále jsem platil! Na internetu maj klamavou reklamu ohledně připojení a navýšení rychlosti internetu.Když jim zavoláte tak čekáte asi 40minut a hraje vám do ouška mjůzik a stejně nic nevyřešíte. Už mám jiné připojení a starosti žádné,když zavolám tak problém řeším do 5ti minut. O2 nebrat,dejte výpověď.

bobson (16.3.2009 21:40:30)

Normálně a legálně okrádaj.

Anonym (17.3.2009 11:37:04)

Nechcu se v žádném případě O2 zastávat, sám jsem byl jejich zákazníkem 32 let, než přešli na novou politiku nekvalitních služeb za světově unikátně vysoké ceny... ALE Tohle není jediná instituce, která "legálně" okrádá lidi, je jich daleko více a pokud zde bude stát (prostřednictvím zákonů a rozhodování úřadů) vytvářet prostředí umožňující takové manýry, tak jen hloupé firmy toho nevyužijí. Vžívám se do role podobné firmy a jako... proč bych to nedělal, když to stát svým chováním podporuje a defacto vyžaduje (na daních se taky dá vydělat).

Haf (17.3.2009 12:24:19)

Absolutně největší zloděj je stát. 19% DPH !! třeba v Japonsku, USA 3%.

Dave (17.3.2009 18:05:39)

Jasne, CR je narod zlodeju to vi uz snad kazdej (minimalne v Evrope to vi kazdej), ale to jeste 02 neomlouva. A musim rict, ze mam s O2 podobne extremne negativni zkusenosti. Muzu ti rict, ze jsem hodne tolerantni clovek a snesu fakt hodne, ale to co jsem zazil s O2 to uz i me dokazalo nastvat jako snad nikdy. Neustale jen lzou, slibuji neco o cem dobre vedi, ze to zarucit nemuzou atd. atd. atd. Jen to co jsem s nima zazil ja by vydalo na samostatnou knihu. Takze pokud muzu radit ze svy zkusenosti a zkusenosti mnoha mych znamych a jak je videt i mnoha lidi tady na foru, kteri maji podobne zkusenosti jako ja - pokud uvazujete o internetovem pripojeni ZAPOMENTE NA O2 a radsi vyuzijte sluzeb jineho poskytovalete pokud mate takovou moznost.

Anonym (17.3.2009 19:30:27)

No hlavně ne UPC... zlatej telekom !!!

bohousek (16.3.2009 21:50:10)

Taky jsem je zrušil.Nehorázné fakturace a pořád problémy.

Smolik (17.3.2009 20:59:20)

srovnavat DPH ameriky a tokia s nama, je docela nepoměr, ekonomika USA a tokia je asi na 100x vyssim levelu nez ta nase... o2 ma mnoho problemu, protoze se spojil telekom a eurotel, kde telekom nic neresil, pac mel na vsechno monopol, pak se k tomu pridaji spanelaci a je to cele na spadnuti, CR je mozna banda zlodeju, ale jak rikam, nezapominejte, ze telefonica je spanelska firma.... navic vetsina problemu s internetem, je vetsinou zpusobena neschopnosti uzivatelu a naprostym analfabetismem.... dalsi vec je, ze jini poskytovatele internetu ADSL stejne jedou pres vedeni od to2, takze si kupte internet od nekoho jineho, ale kdyz se vam neco rozbije tak to stejne ve finale vas poskytovatel bude resit s to2...

Anonym (28.3.2009 11:12:51)

TO2 mas na mysli mistni smycky a nebo tranzit z ustredny(stredni mili) do site ISP? Ten tranzit z ustreden maji treba ceske radiokomunikace po vlastnich mikrovlnych pojitcich.

hliva (18.3.2009 11:20:50)

Jsou to prostě šupáci,kterým není rovno!!!! Nehorázné účty,vyhrožování a když se jim nepodaří klienta zastrašit,tak mu nabýdnou 300min zdarma aby stáhnul výpověď. Pryč od nich.

Spacekarlos (26.3.2009 04:47:00)

A co PODA ? Taky uvažuji že odejdu od O2. Pro zrušení smlouvy hrají vlivy: cena; platím asi 1000,- Kč měsíčně, práce; od 1.1. jsem bez ní, a miliardy nespokojených lidí. Tel. linku používám od ledna 95. Navíc páni od O2 ruší tištěný tel. seznam. Poslední je na rok 2009. Jak k tomu příjdou ti, co nemají počítač ?! Budou muset zrušit pevnou linku a přejít na mobil ? Mít doma telefon bez seznamu je jako mít doma starou, a nemoct jí pořádně vy ílzat :DD. Kdysi byl tel. seznam aspoň na CD, a bylo to super !! Dneska všeci zlenivěli, a všechno převádí na el. podobu protože jim to el. umožňuje. Příjde doba, kdy všechna literatura a knihy (včetně vysokoškolských učebnic) budou v e-podobě. 1000 Kč za telefon a 8 Mega (ve skutečnosti silně kolísá od 1,5 do 5,3 M) je v dnešní době až moc. Zítra se jdu informovat (osobně né elektronicky!) na PODu a uvidíme. Nabízi optiku 30/5 Mega za 500 Kč bez FUPu a agregace. Jestli stihnete něco napsat, tak budu moc rád.

badis (26.3.2009 11:54:22)

Ahoj,mohu se zeptat co to je za firmu POD. 30/5 Mega za 500Kč je solidní. Dík.

Spacekarlos (28.3.2009 03:26:51)

Né že bych chtěl dělat někomu reklamu, ale jinak to nejde. A jedno zlaté pravidlo: Dobrá firma má dobrou pověst, špatná firma má špatnou pověst. Nebudu tady zdlouhavě vysvětlovat, ale zajděte si na stránku http://www.nix.cz/cz/ Po levé straně klikněte na odkaz Seznam zákazníků (http://www.nix.cz/cz/customers). V pravo je zas odkaz na topologii sítě (http://www.nix.cz/cz/topology). NIX.CZ (Neutral Internet eXchange) je zase členem širšího evropského sdružení Euro-IX (European Internet Exchange Association - http://www.euro-ix.org/). Na těchto stránkách se dozvíte spoustu věcí a budete se tam cítit jak Alenka v říší divů. O Podě můžu říct jen to, že má vlastní optickou síť, která se napojuje v Praze v NIX4 na evropskou síť a potažmo na celý svět. Jejich síť nemá nic společného s To2, a jejich signál nejde přes žádnou telefonní ústřednu (UTO, MTO a jiné TO). U tarifu pro optiku HomeFiber Rapid je rychlost 30/5 Mbit za paušál 500 Kč + 500 Kč za instalaci (pokud máte smlouvu od To2, je instalace za1 Kč) bez agregace 1:1, bez PUFu, bez modemu a spliteru (signál se vede rovnou síťovky). Jinak si zajděte na www.poda.cz.

jargam (27.3.2009 21:04:20)

Na PODU jedu téměř 2 roky a mohu jen a jen doporučit.To,co nabízejí,to také funguje.Minimum problémů,které se vyskytlo,řešili v nejkratším možném termínu.Problém s placením při počátku služby (zdržení inkasa) - tedy teoreticky můj problém byli schopni vykomunikovat tak,že ručně nahazovali připojení,když mě "robot" pro "neplacení" odpojil.Opakuji znovu : doporučuji !!!Lokalita Bohumín.