Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Pravda o adminovi

Pravda o adminovi

badis (19.4.2009 12:41:53)

Admin Fóra Parabola,není majitel tohoto fóra!!!!! Má to jenom v pronájmu s požehnáním ofiko majitele Paraboly. Je sprostý jak cigán,hraje si na kinga,který může vše a v jeho chorém mozku se zrodila myšlenka,že je nedotknutelný. Jeho parta přisluhovačů a kuřbuřtů ho bezmezně poslouchá,aby je náhodou také nezablokoval. Tímto zvráceným jednáním strácejí jenom zájemce o toto fórum!!! Jen tak dál. Je mi z toho na blití.

badis (23.4.2009 13:36:50)

Ahoj lidi,už mám nervy v kýblu. Admin fóra Parabola,mi stále blokuje IP adresu,nebo když se na toto fórum náhodou dostanu,tak se nemůžu zaregistrovat. Admin fóra Parabola není majitel těchto stránek a dělá ze sebe ředitele zeměkoule.Je sprostý,arogantní a dovede se jenom vysmát lidem,kteří ze sat.problematikou teprve začínaj. Došlo to tak daleko,že jsem podal stížnost na toto fórum,k ČOI, Úřadu pro ochranu spotřebitele,Źivnostenský úřad a finančák,také na ĆR radiokomunikace. Uvidíme jak to dopadne. Jenom se podívejte kolik lidí je na black listu. B.H. Liberec.

Aleš (23.4.2009 19:43:19)

Zajímám se o sat. příjem víc než dvacet let,ale na foru Paraboly nic podnětného neobjevíte.Je to ztráta času.

badis (23.4.2009 22:20:51)

Ahoj,to máš pravdu. Je tam partička stupidních kuřbuřtů,kteří si dělají z lidí jenom srandu. Pryč s těmito človíčky. Neporadí a dotazujícího jenom zesměšní.

Ahoj (24.4.2009 14:24:24)

Zkuste AB forum,tam jsou lepší lidi a rádi poradí.

(25.4.2009 16:11:24)

Díky za tip,ale když se koukneš pořádňe je tam spousta lidiček kteří jsou na fóru Parabola. A to je v p.....!