Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Facebook, neboli ksichtovník, napaden spammery

Facebook, neboli ksichtovník, napaden spammery

Anonym (25.5.2009 11:15:00)

Dalo se to čekat, ale stejně se ukazuje jako překvapivé, když se platforma určená převážně pro zábavu stane jen dalším bojištěm ve válce zuřící po celém internetu. Spamy útočí a jejich agresivita je den ode dne větší.

Phate (25.5.2009 11:44:40)

Mno já na FB nejsem a nijak mi to nevadí ani mě to neomezuje, takže můžu říct, že "jako bych byl" :-))

Petr (25.5.2009 13:25:18)

jen dalsi chujovina ktera casem lidi omrzi.. jen ti kteri si neco dokazuji tam zustanou.. stejne jako xchat, lide, a podobne sluzby..

babca (28.5.2009 21:44:44)

Facebook neni XChat a podobny osud ho jen tezko potka.

BaronDevil (25.5.2009 18:20:35)

Taky tam nejsem (a souhlasim s tim nazorem, ze je to stejna hovadina jako vsechny jiny chaty) a taky si nepripadam "Jako bych nebyl" :D Holt je to jen zabava pro nactilety (jako ostate vetsina chatu) nebo naopak pro starsi (z hlediska IT je starsi rekneme clovek 35-40+)...

omroo (26.5.2009 21:58:41)

Kdo chce kam, pomozme mu tam... jak se říká. Já místo FaceBook preferuji naživo Face to Face - má to výhodu, že když to někdo napadne - můžu mu rovnou dát přes hubu a žádné citlivé data se stejně nedoví.. :-)