Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Modem ZYXEL P660HW-T3

Modem ZYXEL P660HW-T3

Marta (27.5.2009 08:47:03)

Dobrý den. Připojení k internetru přes pevnou linku O2. Modem ZYXEL P660HW-T WI-FI, je správně zapojen / spolu s operátorem O2 překontrolováno/ i přes to mi internet nejde. Prosím zkušené o radu kde by mohla být chyba. Děkuji. Marta

zdarec (27.5.2009 12:25:40)

dobrý den , chyba by klidně mohla být ve vašídostupnosti k internetu , protože je možné že vám dosupnost byla chybně zjištěna, samozřejmě že chyba může být i ve wifi modemu , ale to by chtělo zavolat si technika a zjistit v čem je chyba, bohužel vás to bude asi něco stát.. zkuste zkontrolovat dostupnost a poté se poradit na pobočce

vlastik (29.5.2009 12:30:07)

Měl jsem taky tento problém a nakonec to bylo ve spliteru - rozbočovači telefonní linky

Little_B.O.Y. (13.10.2009 00:06:12)

Pokud je chyba v modemu nebude návštěva technika stát nic...ale pokud to dělali dva různ modemy byť stejné typy, tak může být chyba v nastavení na notebooku ;-) s tím se ale pochopitelně technik hrát nebude... Je třeba si uvědomit, že technici O2 mají nastarosti síť O2 a ne soukromé počítače...

Dody (1.6.2009 22:25:48)

Taky bych zkusil vyměnit kabel mezi modemem a spliteru.Mě to taky ze začatku nešlo ale vyměmil jsem dodavaný kabel (žluty) za jinej a je to všechno v pohodě.

Antioutu. (2.6.2009 21:45:38)

Bych vyměnil O2 za jinýho poskytovatele a pak to pujde.

Little_B.O.Y. (13.10.2009 00:03:56)

Netvrdil bych tak jistě....Občas je problém mezi klávesnicí a židlí...

Lojzin (3.6.2009 21:44:44)

A k čemu si myslíš že jsou PC technici.Muže být příčin hned několik nejdřív bych všechno zrestartoval a pokud to nepomuže tak si holt budete muset někoho kdo tomu rozumí pozvat.Nemá z nás nikdo křištálovou kouli aby věštil na dálku.

Helena (11.10.2009 00:24:20)

Technici jsou k ničemu, ten co byl u mě to zkoukl, řekl, že mám vše dobře zapojeno a i přes to, že viděl, že připojení spadne tehdy, když se připojím notíkem na wifi, jen pokrčil rameny a řekl, že prostě spojení funguje a že neí problém u O2. K čertu s nimi.

Little_B.O.Y. (13.10.2009 00:03:21)

Napadlo Vás že může být problém i jinde než u O2? Já s ADSl od O2 mám jen dobré zkušenost a se Zyxelem dvakrát tak...jestli se nerozpadá synchronizace, poznáme podle kontrolky na modemu, tuším že je tam napsáno WAN bo něco takového, tak je problém u Vás ne u O2.

Helena (11.10.2009 00:05:15)

Já mám taky s tímto modeme velmi špatné zkušenosti. Vždy, když si zapnu notíka a připojím se přes wifi, tak spadává připojení, nebo třeba i hodinu nejde. Od O2 už tu byl technik a nic nezjistil, vše mám připojeno dobře. Už jsem Modem reklamovala, na zálohu dostala další té stejné značky, ale s tím jsem měla úplně stejný problém. Vrátili mi pak můj modem, údajně opravený a problém stále přetrvává. Přitom připojení notíku mi na wifi kdekoliv jinde funguje normálně a spojení nespadává. Tento problém už trvá 3 měsíce, i přes neustálé telefonování na operátory O2 se nic nezměnilo, technik nic nezjistil.

Gilmak (12.10.2009 13:37:03)

Heleno pokud to chapu tak z toho jak tu pises tak se ti po zapojeni notebooku rozpadne spojeni mezi modememmm a PC nebo modemem a ustrednou?je rozdil jestli spadne synchronizace nebo jestli spadne jen wifi pripojeni,kdyz upresnis mohl bych ti pak zkusit poradit.