Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > OVISLINK-INTERNET

OVISLINK-INTERNET

IVO (6.6.2009 09:14:51)

Můj dotaz na půdě chytám wifi free hotspot(přes notebook) internet za dara potřeboval bych poradit jak popř co zakoupit abych ten internet dostal o 2 patra dolú cca 20 metrú,zakoupil jsem si ovislink WL-5460 APv2,nedaří se mě to rozchodit.

Anonym (6.6.2009 10:10:09)

Pokud myslíš ten způsob, že zařízení přijme signál a pak ho zase bezdrátem pošle dál, tak to ta 5460 umí v Universal Repeater módu. Problém ovšem může být i jinde - stropy můžou být z takového materiálu, že přes ně WiFi nepřeleze (btw ta default anténka na Ovisu má ve směru své osy velice mizerný signál, pokud chceš něco poslat dolů, tak by rozhodně neměla být kolmo na zem). Asi nejlepší by v tom případě bylo nastavit 5460 do AP módu, zkusit, jestli se dá chytit a teprve až pak experimentovat s repeaterem. A bacha, první věc kterou je třeba u 5460 udělat je flashnout nejnovější firmware, v tom distribučním některé věci blbnou.

IVO (6.6.2009 14:00:05)

Díky rozchodil jsem to,v modu wisp,(client-router)takže internet přijímá a z toho ovislinku jsem natáhl datový kabel do notebooku.