Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Pozor další podvodník.

Pozor další podvodník.

machr (25.6.2009 21:19:30)

Pozor na podvodníka! Nabízí různé zboží na netu,když si něco od něho objednáte pošle dobírkou krabici s novinama. Vystupuje pod gladiatorka-25@seznam.cz nebo rebarbora.24@seznam.cz mobil:773519412

řeznik (27.6.2009 16:20:54)

Ahoj,jsem invalidní důcodce a jak píšeš, také jsem na tohoto podvodníka narazil. Ozval se na můj inzerát,že sežene léky,které nutně potřebuji. No, nakonec ze mně vytáhnul dva tisíce Kč a poslal prázdnou krabici. Když mu prokážem podvod za 5000.,Kč bude to trestný čin a předáme to policii. Prosím,kdo naletěl tomuto podvodníkovi,napište na výše uvedený email. Díky a doufám,že společně mu to zarazíme.

vaclava1 (28.6.2009 12:42:07)

Jo,je to lůza,když budete něco potřebovat,napište pomůžu.

Jíra (30.6.2009 07:57:40)

Nevím to jistě, ale v tomto případě nemusíte čekat do 5000,- jelikož paní/pan Daniela Pokorná Zdena Urbanová marcel konečný (jména z google) nabízí narkotika a léky výhradně na předpis (Rohypnol, Tramal, Silnox...) čím by se na ni/něj měl vztahovat § 187 odst. 1 Trestního zákona čímž by mohla vydělat 1-5 let trvalého bydliště v moderních sanatoriích, kterým říkáme obecně věznice :-)

Jíra (30.6.2009 08:02:00)

Nedovolená výroba a držení omamných a psychotropních látek a jedů § 187 (1) Kdo neoprávněně vyrobí, doveze, vyveze, proveze, nabízí, zprostředkuje, prodá nebo jinak jinému opatří nebo pro jiného přechovává omamnou nebo psychotropní látku, přípravek obsahující omamnou nebo psychotropní látku, prekursor nebo jed, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let. (2) Odnětím svobody na dvě léta až deset let bude pachatel potrestán, a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 jako člen organizované skupiny, nebo ve větším rozsahu, nebo b) spáchá-li takový čin vůči osobě mladší než osmnáct let. (3) Odnětím svobody na osm až dvanáct let bude pachatel potrestán, a) získá-li činem uvedeným v odstavci 1 značný prospěch, b) spáchá-li takový čin vůči osobě mladší patnácti let, nebo c) způsobí-li takovým činem těžkou újmu na zdraví. (4) Odnětím svobody na deset až patnáct let bude pachatel potrestán, a) způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 těžkou újmu na zdraví více osob nebo smrt, b) získá-li takovým činem prospěch velkého rozsahu, nebo c) spáchá-li takový čin ve spojení s organizovanou skupinou působící ve více státech.

bob sapp (30.6.2009 12:09:57)

Ano je to tak. Na takové vychcánky platí jenom §. Doporučuji podat trestní oznámení,okrádaj lidi a jaště šmelej s drogama!!!!

kill (28.6.2009 12:26:17)

Jsou to zmrdi,jděte po nich.Zasraný podvodníci.

Ja (28.6.2009 23:19:18)

Kdyz to telefonni cislo date do googlu, najde to koukam vice inzeratu. Takovy smejdi by zaslouzili fakt nakopat.

machr (30.6.2009 17:06:42)

Ahoj lidi,můžete mi napsat,další jejich alias nebo mail,tel.číslo,pod kterým tito podvodníci a dealeři léků vázaných na recepty vystupují. Připravuje se trestní oznámení. Díky moc.

guma (30.6.2009 21:06:48)

Už jim ty jejich podvodné prodeje admini mažou. Ještě jim to chce přerazit kolena.