Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > O2 TV + ADSL od jineho poskytovatele

O2 TV + ADSL od jineho poskytovatele

David (2.7.2009 09:11:31)

Ahoj, zajimalo by me jestli nekdo rozumi nove nabidce O2 ? Uz jsem absolvoval nekolik telefonatu na O2 linku, neuspesne. Navstevu O2 prodejny, to byla katastrofa, slecna vubec nic netusila, lustila tam vse z letaku a v tom jejich programu nebyla schopna vubec nic udelat. Mel jsem O2 TV + O2 Mini + ADSL od WIA ( tj. ne od O2 , ale je to porad klasicke ADSl ke kteremu potrebujete pevnou linku O2). Ve starem vyuctovani mi bylo zohledneno to ze mam ADSL a tim padem jsem platil mene za O2 TV. Po migraci na nove sluzby platim za O2 TV jako bych ADSL nemel tj. 650,- , dali me tam Volani 350 za 140,- tj se slevou k O2 TV a ADSL platim dal normalni cenu. Jak teda nyni funguje kombinace sluzeb ? Mam na O2 TV narok na slevu protoze mam ADSL ( coz je mozne, protoze v ceniku maji uvedeno ze je jedno prez jakeho poskytovatele je ADSL), nebo ne ? Nebo je to tak ze vzdy za jednu sluzbu platim plnou cenu a ostatni se k ni dopocitavaji jako se s levou , tj. O2 TV zaplatim plnou cenu, O2 Volani mam se slevou a ADSL cenu od poskytovatele ? Vubec nechapu jak se to ted pocita, prozkoumal jsem plno jejich ceniku, nikde neni nic jasne napsany, nikdo nic nevi, .... udelali v tom proste peknej bordel.

Krutor (2.7.2009 11:08:50)

Zdravím. Počítá se 1 dominantní služba a na ostatní je sleva. Např. když máte ADSL net, TV zabava a Volani 300, platite plnou cenu 500,- za ADSL a k tomu slevnenou TV za 300,- a slevnene volani 300 za 120,- Jinak TV muzete mit k netu zdarma pokud mate STB a staci Vam zakladnich 11 programu. Ve Vašem případě, pokud máte jiného poskytovatele ADSL, platíte plnou cenu za volání a k tomu slevněnou TV. Tj 237,- za O2 Mini (nebo 140,- za volání 350 ale to neznám) a k tomu za TV 550,- (nebo 450,- pokud jste ji kupoval v akci). ADSL platíte přes jiného poskytovatele a O2 to neřeší. Jinak hierarchie služeb je Net, Volání, TV (tzn net dává slevu na vše, volání na tv, tv na nic).