Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Kdo komu střelil politický gól na českém internetu

Kdo komu střelil politický gól na českém internetu

Anonym (4.7.2009 00:00:00)

Internet. Novodobé kolbiště, na kterém lze ukázat, co se ve vás skrývá. Pochopitelně nejen v dobrém, ale i ve špatném slova smyslu. Sebeprezentace zde přímo bují, ve většině případech v přímo tristní kvalitě. Něco takového si nemohou nechat ujít ani politici. Bohužel to často vypadá, že jsou z nějaké hodně vzdálené planety…

Anonym (4.7.2009 07:54:43)

S obsahem souhlasím, forma měla být asi vtipná. Nepovedlo se, je to jen trapný blábol. Škoda!

Petr (5.7.2009 21:28:14)

Článek mi nepřijde trapný, pouze se trapných věcí dotýká. Ty největší bláboly opravdu pochází od našich politiků, bohužel.

VN (4.7.2009 09:09:56)

Tak politika se už dostává i sem? :-( To s kolegou Lipšanským v poslední době soutěžíte, kdo napíše horší sobotní článek? Jediné, co mě pobavilo, bylo to video...nemůžu si pomoc, ale svou trapností mi připomnělo reklamy před rokem 89.

Xspy (8.7.2009 04:04:55)

Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali - A proto choďte k volbám ! Ono se volilo i za komančů - těch několik stran spojených v jednu nejmocnější . A ne že by to ted´ ve výsledku dopadalo jinak .....