Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Svobodný a anonymní ïnternet

Svobodný a anonymní ïnternet

Anonym (14.7.2009 00:00:00)

Různé „pirátské“ strany, které v posledních dnech rostou jako houby po dešti, usilují o svobodný a anonymní internet. Je možné si takového internetu užít i bez nich?

Xspy (14.7.2009 01:42:44)

Pokud má někdo dojem , že ohrana soukromí nezasluhuje včasné , hlasité a důrazné aklamace , měl by se rozhlédnout okolo a podívat se jak se francouzi chystají dodržovat základní lidská práva . Pokud jsou vládnoucí složky hluché k davu , musí reagovat na případný úspěch "Pirátských" stran . Ale každý má svou cenu a obávám se že mladí a ambiciózní jsou nejsnáze podplatitelní ....

Anonym (14.7.2009 08:09:39)

Tak jsme si zase přečetli o něčem, co běžný člověk nebude dodržovat (snad až na první bod, ale i to jsou někteří sebevrazi schopni ignorovat :-) .

Anonym (14.7.2009 14:59:39)

Já se za běžného člověka považuji a mohu říci, že všechny body naštěstí splňuji

Kamil (14.7.2009 16:48:49)

Zneužití VPN nástrojů? Si hned připadám sám sobě podezřelý, když přes VPNko lezu do banky, nebo to použivám na letišti, aby mne někdo nesniffnul. :-) A mám to zapnuté dokonce i teď, to abych se šel udat... :-D

pje (15.7.2009 12:38:28)

Hesla? Pokud mi někdo zcizí identitu, resp. heslo na e-obchodech a e-fórech, zjistím to brzy a stejně rychle zcizitele k jeho velkému překvapení ztrestám, aniž se dozví, odkud přiletěla... Podstatné je odlišit přístupová oprávnění u systému a u internetu, opakovat superuživatelská hesla kdekoli mimo systém je stejné jako nechávat peněženku viditelně v otevřené kabelce. Jinak zcizit identitu si nechá jen ten, kdo ještě nepochopil, že svět, zvláště ten síťový, se hemží hajzlíky, zlovolníky a egoisty stejně jako svět velkoměstské ulice...

mondy (16.7.2009 22:24:40)

Koukam autor ma spadeno na windows...:)