Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > UPC nabídne 100 Mbit/s možná už v září

UPC nabídne 100 Mbit/s možná už v září

Anonym (20.7.2009 00:00:00)

A další novinky nedávných dní: Stáhněte si Google Android pro PC - Prodejnost netbooků stále sílí - a více...

Anonym (20.7.2009 00:22:49)

"Společnost Google v tichosti uvolnila" - je lež. Na LiveAndroid pracují komunitní vývojáři. Samotný Android na platformě x86 běží už od začátku. Toto LiveAndroid je pouze živá verze tohoto systému - mírně pozměněna (především je zde kurzor myši jako na desktopu). To že tam chybí Android Market je ale škoda, takhle ztrácí to testování trochu smysl. Android na mobilu je oproti te Live verzi podstatně lepší, takže ten kdo danou verzi vyzkouší na PC si může skazit první dojem. Doporučuji spíše stáhnout SDK, které Google nabízí spolu s emulátorem celého telefonu s Androidem (překvapivě je emulace rychlejší, než Live který se dá virtualizovat) ----- Odpověď: Oldřich Klimánek, DSL.cz Dobrý večer, díky za upřesnění, opraveno, ale "lží" bych to snad nenazýval. Android jako takový je pod křídly OHA, kam patří mj. i Google. Pravda, Live verze je opravdu komunitní. Není ale pravda, že Android jede nativně na x86 --- je pro ARM a MIPS, na x86 jede SDK s emulátorem.

suprabolak (20.7.2009 02:52:40)

si myslim ze napor na wIndows 7 je mass fail lidí demence neprestava doufam ze se z toho sici poserou.Podporavat dal gigantickej konzum doufam ze google android tomu zaveli aspon trochu.

Pavel (29.7.2009 18:14:40)

Ten text mi vzdáleně připomíná češtinu. Pokud to psal cizinec po čtrnácti dnech pobytu v ČR, jedná se o slušný výkon nadaného jedince v oblasti cizích jazyků. Tuším však, že je to výplod geniálního počítačového experta, který již v sedmé třídě základní školy měl závažné problémy v předmětu český jazyk. Přesto věří tomu, že on to světu ukáže. Co jiného také lze čekat od genitála, opravuji génia.

Anonym (30.7.2009 07:31:15)

Velmi přínosný příspěvěk, mistře Pavle. Určitě Vás stál hodně usilí a přemýšlení. Ale plkat o ničem Vám jde velmi dobře, ba dokonce výborně.

Anonym (20.7.2009 16:19:38)

Jsem vývojář, pracuji momentálně na OpenGL ES implementaci pro jazyk C ... - Android se dá sestavit pro x86, arm a nově i mips. Přímo ve skriptech má definované makra pro build na specifickou platformu - ku příkladu htc_dream, eee701, apod. Více informací najdete na http://source.android.com Myslíte, že by 2 vývojáři mohli za tak krátkou dobu naportovat kompletní systém pro architekturu x86, kdyby Android nebyl už od začátku vyvíjen multiplatformně ? Jen pro upřesnění - zdrojové kódy mají v současné době 2,1GB, ano čtete správně, což by byla pro ně docela fuška.

fdgdfhgfjhhg (20.7.2009 22:14:26)

To SWAN uz vic nez rok nabizi svym rezidentum symetrickych 200/200 Mbps bez agregace za pausalek a prodava se mu to celkem dobre. Jake pak mozna a kdyby.,. , Kdo umi prodava, kdo neumi furt slibuje a inzeruje.

Ahojky (23.7.2009 01:52:33)

Jak můžou nabízet 100mbit/s,když ja jsem jejich zákazníkem,platim 10mbit/s a mam rychlost okolo 150kbit/s!?!?!?!?Je to asi všude stejný,když lákaji zákazníky,neboli blbce který je živěj,tak slibujou hory doly a když vás zjískaji,tak internet uplně na HOV-O!!!!! Vůbec je nedoporučuji!!!!!!!!!!!!

Anonym (23.7.2009 07:00:27)

Úplná klasika, je to vidět i na výsledcích průzkumu rychlostí... Sice tam mají nějaký nárůst, ale pořád je průměr rychlosti pomalejší, než jejich NEJPOMALEJŠÍ nabízený tarif... To znamená, že buď je špatná metoda měření, nebo UPC nenabízí až tak úplně to, co slibuje...

Anonym (23.7.2009 07:44:44)

Na vině jsou obě příčiny. Je známým faktem, že měří hlavně ti, komu připojení jede blbě, ti, komu jede připojení dobře, nemají potřebu měřit (a často taky neví, že nějaké měření existuje). No a pak tu jsou ti "měřiči", kteří si potřebují "honit triko". A naplno to nikdy nepojede, na to jsou trochu jiné služby za trochu jiné peníze.

Anonym (23.7.2009 12:51:24)

Jasně, ale když firma garantuje na 20 megové přípojce minimálně 12,2 mega po 98% času, tak je pak zarážející, že taková přípojka jede po 70% času pod 7 mega ! Na podpoře tvrdí že je problém na straně uživatele a vyhrožují marným výjezdem technika, který je zpoplatněn a že to bude drahé. Ale když řeknete, at technik přijede, tak oni ho vlastně ani nepošlou, protože se zrovna dělá rekonstrukce sítě a takové rychlosti jsou normální (rekonstrukce se dělá už dva roky). Lži lži lži a zase jen lži... a zdejší výsledky měření to jen potvrzují....

AHOJKY (23.7.2009 14:42:05)

Plně souhlasim!!!!!!!!!Napsal jsem jim to že mi to padá až na 150kilo/s a dneska už je to lepší ale asi to bude že maji milion lídí připojenejch,bude lepší se poohlédnout po někom jinym než je UPC!

Ahojky (23.7.2009 21:27:02)

Tak jsem myslel že je to už v pořádku ale neni!!!Padne sedmá hodina a rychlost je v tahu,padá to až na 150kilobit/s,fakt vysr-t se na celé UPC!!!!!!!!!Slibujou 10MB/s ale neni to pravda!!!Poradte prosím někoho kdo bude dodržovat rychlost,děkuji.

Anonym (24.7.2009 07:20:41)

V podstatě každá menší firmička, která má zájem i na tom, aby byl zákazník spokojen, ne pouze aby platil měsíční paušál. Tzn. nějakou lokální firmu, rozhodně nepůsobící po celé čr. Celorepublikoví poskytovatelé totiž zneužívají manýry zaběhané v dobách monopolu českého telekomu, které nastartovali pánové Klaus a Dyba. No i po 15 letech všichni velmi citelně a negativně jejich kroky vnímáme, proto volme ODS, abychom po dvaceti letech zase my obyčejní lidé vyžrali jejich rozmary. Před 15 lety to byly finance a telekomunikace, dnes je to zdravotnictví, pracovněprávní vztahy.. co budou ničit a likvidovat ve prospěch pár jedinců na úkor většiny, až si je zvolíte zas? Lokální poskytovatelé mají obvykle vyšší rychlosti (které dodržujou), ještě za nižší paušál a pokud budeš přecházet od UPC, tak i vhodný výběr wi-fi připojení bude lepším připojením, než tenhle předražený nekvalitní brak.

Ahojky (29.7.2009 23:15:50)

UPC je fakt Uplně na Píč-!!!

Lukasimo (31.7.2009 11:32:02)

No a ja tam chtěl k UPC, nadaval jsem na svoje 4Mb. Moje 4Mb nekolisaji ale neni to top ze jo. Ale po tom co tady ctu o UPC jsem rad ze jsem nepresel. Diky za nas Baja net!!!

Honza Rubič (31.7.2009 11:33:44)

MAM VAS RAD!

cibur (31.7.2009 11:37:56)

a vite že o2 bude také mít 100mb akorát nevim jak to chtějí udělat když těch 8mb jsou mizerné a vúbec to nejni 8 mb