Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > O2 TV Máte zkušenosti? Co na to říkáte?

O2 TV Máte zkušenosti? Co na to říkáte?

Lukasimo (31.7.2009 11:45:22)

Zdravím, měl bych možná zájem o televizi od O2. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti?

cibur (31.7.2009 12:51:12)

já mám stojí to pěkně za nic pokud neni dostupnost tak to vypadá jako by venku bylo tornádo a přepnutí kanálů trvá dvě hodiny

Dark Agent (31.7.2009 13:02:08)

Ja mam s tim dobrou zkusenost ale objednavat doporucuji jenom kdyz vam volaji od O2, muzou vam poskytnout nejlepsi nabidky ;-) protoze ti operatori jsou pod hroznym tlakem a pracuji v hroznem stresu tak jsou radi kdyz si od nich vezmete to pro vas nejvyhodnejsi (lepsi nez nic ne?) :-D

Anonym (2.8.2009 08:37:46)

to já bych zase doporučoval právě naopak, zavolat si na infolinku. Protože s těmi co volají ven mám jenom špatné zkušenosti, jsou schopni člověku nakecat neskutečné nesmysly jen aby něco prodali. Pak si to člověk ob. zavolá na infolinku O2 a zjistí že polovina věcí je úplně jinak. Nedávno se to stalo i mamce mé přítelkině právě s TV. Od dealerů nikdy nic nebrat, radši na infolinku a nebo prodejnu

Anonym (2.8.2009 10:55:50)

To není možné protože všechny hovory jsou nahrávané a archivované ... navíc se dělá hlasový souhlas kde je všechno řečeno .

Speedy_85 (2.8.2009 14:39:11)

Já bych nejvíc doporučil na prodejnu.Po telefonu každý lže ale na prodejně si to člověk dovolit nemůže bo by ho pak dotyčný seřval. Jinak já mam 02 tv a jsem spokojen. 02 kino za 3kila. Teď je to taky jen za 3kila ale myslím jen do poloviny srpna.Jinak videopůjčovna když je nějaká akce ta se hdí.Jinak stndartně ty filmy jsou dost drahé.

Anonym (2.8.2009 16:01:09)

akce za 300 byla do konce července

Anonym (3.8.2009 09:02:27)

Za 300 to je jeste porad! k netu

02 telefonica (6.8.2009 11:17:05)

Ahoj,my nelžeme...veškere naše hovory sou nahravaní..a hlasovy suhlas odposluchany nadřizenímy....Nemužem si to vubec dovolit..hezky den.

FUSiON (7.8.2009 08:54:08)

Asi je dobře, že jen voláte. Protože kdybyste i něco psal, tak byste neprodal ani špendlík. Tolik chyb v jedné větě sem ještě neviděl.

Anonym (9.8.2009 09:18:29)

podle IP jste psal že je to k netu pořád za 300Kč, ale akce byla ukončena k 31.7.2009, a od 1.8 je to opět za 400Kč. A ty myslíš, že ten nadřízený nepotřebuje plnit prodejní plán, taky z toho má prémie tak se dají občas přimhouřit oči. A zajímalo by mě jak ten tvůj nadřízený který bude mít tak minimálně 10 podřízených stihne všechyn ty hovory odposlouchat

Anonym (2.8.2009 16:07:08)

ale je to možné, věř tomu a nebuď najivní, nevím jak ty ale trošku do toho vydím. Když je tak vehementně hájíš odhadoval bych tě právě na jednoho s těchto ven volajicích človíčů otravujicí lidi a kazicí dobré jméno firem jejiž produkty nabýzíš

Dark Agent (31.7.2009 13:05:41)

a zkuste na ne byt aspon mili... mnohdy vam nabidnou necekane moznosti

cibur (31.7.2009 13:07:35)

každopádně to má známí a tomu valí dobře a k tomu i ten net má v poho

samson (2.8.2009 14:59:33)

Mám doma, jsem v hlavním městě a jsem spokojen. Hlavně se mi líbí příjem 3 HD kanalů (tuším 1080i) včetně Nova sport. Nepamatuju se, že by se mi někdy zasekl (kostičkoval) obraz, párkrát byly trochu delší výpadky, ale omluvili se dokonce jednou poskytli nějaký služby navíc (víc kanálů na určitou dobu). Co se mi už tolik nelíbí je cena. Bohužel je to, ale konkurenceschopná cena (UPC atd...). Kdybych měl možnost pořídit parabolu, tak spíš asi do DIGI tv, kde je cena přece jen o něco nižší. http://www.cz.digi.tv/about.html Možná by bylo dobré i toto? https://www.802.cz/ popř. http://www.netbox.cz/site/cz/televize-tarify.html U těch posledních dvou dostupnost nebude asi nic moc.

Petr (3.8.2009 20:13:19)

Tak do Digi Tv bych už nešel ani náhodou. Stalo se mi, že nešel signal pomalu tyden a pak ještě déle a když jste volali na operátora, tak pošlou technika, kterého si zaplatíte. Dále při větším větru se ztrácel signál a sekalo se to. To už je lepší satelitní tv UPC a nebo O2 Tv přes pevnou.

Midiman (3.8.2009 23:38:04)

To ze clovek neumi vylizt na strechu a pohnout parabolou a poradne dotahnout srouby neznamena ze jim to nefunguje.Digi jede porad bez vypadku.A o cene se da taky uvazovat kdyz to jde chytat i zadarmo.

b.h (7.8.2009 16:46:13)

Cigána nebrat,kvalita žádná i když jdou naladit v emu. To si raději koupím T+t kartu a zaplatím HD programy a doplním to Gital kartou.

Ondra (6.8.2009 19:18:59)

digi tv měl kamarád a musel to dát pryč, obraz byl otřesný, teď mám skylink a to je o něčem úplně jiném...

Ondra (4.8.2009 18:38:36)

mám O2 TV asi čtyři měsíce a jsem spokojený, hlavně s kvalitou obrazu... měl jsem sice jeden výpadek, který trval asi 15 minut, ale jinak bez problémů. "kostičkování" jsem ani jednou nezaznamenal... asi 5 vteřin trvá než se přepne pořad z kanálu na kanál a bohužel není možné měnit pořadí programů... tzn., že prostě ČT 1 máte na jedničce a hotovo...,atd... máte k dispozici programového průvodce (kterého sice nepoužívám, ale je tam)... dálkové ovládání je takové jednoduché a co mě štve, že teletext se musí pouštět ovladačem z televize a ne ovladačem na set top box... co se týče ceny, tak je vyšší než u konkurence, ale já si ve své lokalitě nemohl moc vybírat a vzhledem k tomu, že jsem potřeboval i internet, tak jsem do ní šel... takže obraz za jedna, cena za tři

Pifishiba (6.8.2009 08:24:35)

Majitelem O2TV jsem 2 roky. Za tu dobu mohu sledovat krok dopředu v nabízených službách. Kde jinde najdete týdenní archív a videopůjčovnu přímo u TV. Obraz je perfektní. Cena je vyšší ale platit za něco co funguje je přijatelné. Mám zapojenou službu Multi a vše funguje ke spokojenosti celé rodiny. Měl jsem možnost porovnávat DIGITV který je katastrofální na nových přijímačích tzv.Placky. Skylink je přece jenom lepší ale dle mého názoru nedosahuje datového toku na O2TV. Kdo chce ten má, kdo nechce nemá.

B.H. (6.8.2009 10:40:01)

Neber to!!! Oškubou tě,kvalita žádná,na radu po telefonu budeš čekat asi tak hodinu. A když si to vemeš s netem,tak budeš nešťastnej.

Ondra (6.8.2009 19:17:34)

proč s netem nešťastnej? taky mám TV s netem a nejsem ani míň ani víc šťastnej než předtím... šťastným a nešťastným mě dělaj jiné věci:-D

B.H. (6.8.2009 20:20:52)

Tak si součastně zapni tv a net a změř rychlost........jde to po jednom kabelu..........

Anonym (10.8.2009 08:46:28)

A co jako? 3Mbit tě na surfování nestačí? Všichni nepotřebujou 100Mbit linku, od filmů mám právě tu TV a ne, abych je kradl z netu ;-)

b.h (11.8.2009 11:55:21)

3Mbit tě na surfování nestačí? Za tohle jim platíš,jsi zoufalec!!!!!!!!!!!!

Ondra (17.8.2009 17:07:20)

pod tohle se podepíšu:-)

Ondra (17.8.2009 17:05:47)

při současném zapnutí TV a netu jde net 4M - myslím, že na "normální" surfovaní to stačí a mezi 8M a 4M nepoznáš rozdíl...

Standa (6.8.2009 21:45:17)

Nikdy to neber!! Měl jsem ji 14dní a vše jsem rychle vrátil. Internet od té doby chodí pomalu a nejsem schopen donutit O2 aby chodil znova tok rychle jako před tím. Jejich modem na TV stojí za prd. Stále na něm blikají ledky a neukáž ti ani na jakém kanálu jsi připojený. Nelze seřadit kanály dle vlastního pořadí, v pohotovostním stavu a provozu stále jenom svítí hodiny a neukazuje žádný číslo kanálu. Tento modem je zdob začátku telekomunikací. Španělé se tady snaží prodat za necelé 3000Kč staré věci!! Raději si kup satelit a budeš spokojený.

Lada (13.8.2009 12:03:31)

kvalita je srovnatelna s ostatnimi IPTV providery na optice a daleko za horizontem satelitu - jedine HDTV maji kvalitni datovy tok. Cena je bhozuel vysoka a VoD (at uz videoteka ci archiv) ne kazdy vyuziva. Nicmene je si treba uvedomit, ze VoD je schopno nabizet jedine O2. Zadny jiny trosku vetsi provider VoD nenabidne, nebot zasitovani potrebne infrastruktury by bylo neekonomicke

Anonym (15.8.2009 13:35:24)

Koukám že už i tady je cenzura, byl mi smazán příspěvek, bravo