Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > KDE 4.3: Podívejte se, jak se žije (nejen) v Linuxu

KDE 4.3: Podívejte se, jak se žije (nejen) v Linuxu

Anonym (10.8.2009 00:00:00)

A další novinky uplynulých dní: Pražské letiště nabízí WiFi - Bulvární Peprnet.cz zkrachoval - Twitter a Facebook pod palbou - a více...

Anonym (10.8.2009 00:11:15)

KDE 4.3 pouzivam uz nekolik dnu a nemuzu si ho vynachvalit, jen tak dal.

petr (10.8.2009 12:20:54)

Už zase otravujete s hnusným KDE a s linuxem který skoro nikdo nechce používat ani zadarmo ?

petr (10.8.2009 13:20:56)

Už zase otravujete s tím hnusným KDE a s linuxem který skoro nikdo nechce ani zadarmo ? Sice to zase smažete, ale nedá mi to Vám to nenapsat.

Anonym (10.8.2009 17:49:47)

Pokud se vam nelibi, je to vas nazor, ale neznamena to ze se nelibi i ostatnim a ze dokonce vyhovuje daleko vic nez treba windows. To je to tak tezke pochopit ? Uz v roce 1996 ho pouzivalo priblizne 24 milionu lidi, toto cislo se za tu dobu exponencialne zvysilo a kazdym dnem narusta - copak toto znamena ze ho nikdo nechce ? Ono psat pouze clanky o windows je spravne, ale psat o alternativach ne ? Probudte se

petr (10.8.2009 21:08:54)

Den co den je lidem linux vnucovaný podobně jako například tady tím článkem. A pořád má ten linux zdarma necelé 1% trhu s OS na desktopech. Ani zadarmo to lidi neberou :-D

Anonym (11.8.2009 09:20:14)

Jestli to nebude tím, že český národ je většinou nacvičená opička, která má naučené windowsy a je ráda, že na nich udělá co potřebuje. Takoví pak píšou na fórech podobné srandičky, jenž průměrně inteligentní lidi akorát pobaví...

Anonym (11.8.2009 09:45:06)

Nejak mi porad uchazi to vnucovani - muzete mi nekde at uz zde nebo v textu clanku najit neco jako "Nainstalujte si radeji Linux, nez Windows, je mnohem lepsi, ...". Mimochodem v tomto clanku se o Linuxu vpodstate vubec nepsalo, takze nevim na co narazite, psalo se o grafickem rozhrani, ktere je mozno provozovat uz dokonce i na Windows (s omezenim) a mnoha dalsich systemech. Pokud uz na Linux narazite, mel byste tuto problematiku nejdrive prostudovat, protoze ji vubec nerozumite a nadavat na to co je pro me spanelska vesnice a videl jsem akorat tak v clanku nebo mi o tom kamarad vypravel - svedci pouze o vas. Copak vam vadi operacni system zdarma ? Vzdyt jste si sam proti sobe

Anonym (11.8.2009 09:56:18)

Dodatek: Linux uz prekrocil hranici 1% dle marketshare, ktere uvadi podil jen v USA - dle jinych statistik je to celosvetove i 5% ale zalezi na typu mereni a mnoha dalsich faktorech. Linuxove distribuce prave nemaji zadnou reklamu nikde a presto se takto rozsirili i presto, ze zde neni vubec vyrovnane konkurencni prostredi. Pouze pomluvy jako siri napr. pan Petr brani k rychlejsimu rozsireni, ale bohuzel ho absolutne nemuze zastavit. Zajimave je pozorovat, jak predevsim vysokoskolaci presli na Linux prave kvuli tomu, ze jim je skola ukazala - kdyby to stejne nekdo delal pro bezne domaci uzivatele, taky by to s nima hnulo. Problem je v tom, ze oni o Linuxu vubec nevi, natoz dalsich OS.

petr (11.8.2009 19:07:06)

Oni ti vysokoškoláci po skončení studia od linuxu rádi utečou aby nepokapali hlady. Linux je vnucovaný právě podobnými články jako je ten na který jsem reagoval. Stejně jako na všech možných diskuzích pod články na téma Windows nebo cokoliv jiného od MS se nejpozději ve třetím příspěvku najde linuxák který okamžitě zahájí svou vlastní malou vnucovací linuxáckou kampaň. Linux lidem vnucujete skoro 20 let a stále nemáte ani 1%. Jste socky co nevydělají ani na pořádný OS :-D

Anonym (11.8.2009 22:23:19)

Vy asi nectete co pisu .. Nejste tak trochu zamindrakovany ? Holt co se da delat, zijte si svuj sen :)

Laadja (14.8.2009 17:44:33)

Snad bohudík, ne? Možná taky bude problém v šíření Linuxu do domácností v tom, že domácí pc jsou mnohen více využívány k hrám, než jsou ty pracovní. A ruku na srdce, obyčejný člověk je lenoch a restartovat pc kvůli přepnutí OS dlouho takový lenoch nevydrží. Takže ať chce, nebo ne, stejně většinou od Linuxu ustoupí. Jsem uživatel, který nepoužívá jiný OS, než Win, ale nadávám na něj jako linuxáci... :-). Konkurenci ZDAR!

airlive (11.8.2009 18:14:43)

Linux je vnucován??? OMFG.Nevím kde na to chodíte.Linux není zadarmo já si ho kupuju,mohl bych si ho klasicky sosnout z mirroru,ale já ho tak byť nepatrně podporuju.Potom Win asi vnucován není,projděte se třeba do marketu a podívejte se na kdejakou tretku k pc a tam je logo Win a napsaná kompatibilita s tou či jinou verzí,ale nikdy jsem tam neviděl tučňáka,Vy snad ano ??? Odpovězte si na tyto jednoduché otázky a potom se vyjadřujte a nepište nesmysly. Regards.

Tinker (11.8.2009 14:03:53)

oprava: tučňák není alternativa ;) Proč si všichni myslí že systém co používá ,,jen'' pár procent lidí (na desktopech) je ,,alternativní'', tedy něco míň? Kdo to nezkusil (třeba měsíc se v tom vrtat), tak o tom nemůže nic vědět ;) Nemluvě o tom že na serverech neni tučňáků zrovna málo :) tučňák neni alternativa!

Anonym (11.8.2009 14:59:24)

Ja osobne mam na svem PC pouze Linux a uz hezkych par let. Jsem si jist, ze kdybych ho nezacal pouzivat, nebyl bych ve sve kariere zdaleka tak uspesny - za dob co jsem pouzival windows jsem si myslel ze toho vim hodne, ted si ale uvedomuji, ze jsem tehdy nevedel ani zlomek procenta informaci, ktere vim nyni. OpenSource je genialni vec

sss (13.8.2009 08:12:10)

Je blb není schopen použít něco jiného než Windows.