Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Internet UPC

Internet UPC

Honza (17.11.2009 13:55:55)

Ja mam rychli internet od UPC odesilani dat tam mam: 10 Mb/s a stahovani dat az: 100 Mb/s mate nekdo stejny internet jako ja?

(17.11.2009 14:57:06)

ne takovy rychli ! internet nikdo nemame, ses jedinej v Cechach

xxx (2.12.2009 00:21:55)

Hm 100 MBps bez problém jde využít :) ale spiše bych tu přirovnal cenu co by jste chtěly za pár šušní ? snad ne 100 MBps UP a 100MBps down ? ne a nejlíp za 200 kč mněsíčně ? hm pánové ono pokud chcete nejlip 100 MBps simetriku tak si ji taky musite zplatit ! a to ředně takže za malo peněz malo muziky :) ale to nic nemnění na to že UPC jsou kecalistí atd

Anonym (2.12.2009 10:37:26)

No, silná slova, ale pokud by ses podival pořádně, tak není zas až tak velký problém pořídit sYmetriku 50 Mbps do 500 korun s tím, že to skutečně ta 50 bude (tedy ne jen na papíře). Holt optika je optika a čr je tak trochu... ehm... ne trochu, ale pořádně... uměle zabržděná v tom, aby se tu optika nerozmáhala příliš rychle se slovy "Proč bychom měli poskytovat rychlou optiku za pár korun, když můžeme dřít z lidí peníze na starých (levných) technologiích a pomalých rychlostech" Maximalizace zisku má v tomto případě přednost před nástupem moderních technologií a "konkurence" to tady v čr rozhodně nevyřeší. Konkurence jsem dal do uvozovek, protože soudruzi Klaus a Dyba v devadesátých letech, kdy byla u vlády ODS, zajistili, že zdravé konkurenční prostředí tady nebude ještě tak nejbližších dvacet let !

Anonym (2.12.2009 10:41:43)

No to je dobrej blabol. Tak se seber a zacni si vsude tahat optiku, kdyz je to takovej zlatej dul tak jiste z tebe bude za par dni milionar :) Jinak se samozrejme uz nestavi skoro nic jineho nez optika, ale ono je jaksi slozite, treba v centru mesta rozkopat ulice protoze si tam chce nekdo natahnout optiku. V centru prahy je to treba naprosto nemozny, takze LM ti vzdycky zustane na nake metalice. Jak za to muze ODS fakt nechapu.

Anonym (2.12.2009 10:42:55)

jeste bych dodal, ze to bylo prave za vlady ODS kdy se povolilo aby jako ISP mohl fungovat i soukromnik. Takze zase trochu meles nesmysle co socanku :)

Anonym (2.12.2009 10:49:44)

Neznáš historii, neznáš detaily, ztrapňuješ sám sebe... žij si svůj modrý sen (nic nevědět a být ten nejchytřejší), ale neotravuj s nějakýma socankama slušné lidi...

Anonym (2.12.2009 10:58:05)

chlapecku, v te dobe jsem ja jiz davno podnikal tak me nepoucuj jak to tehdy fungovalo. A rozhodne nejsem priznivcem ODS, i kdyz pravic volim. Napsal jsem ti vyse, ze nemas pravdu, mame u nas temer nejvice ISP v evrope, mohou u nas vznikat virtualni ISP coz temer nikde v evrope neni mozne. Opravdu meles nesmysle, muzes tu nadavat na co chces, ale ze je u nas nekonkurence schopne prostredi? No to jsi me opravdu rozesmal. Jiste ze pokud bydlis neke na vesnici, tak budes rad, ze tam mas aspon jednoho ISP, ale to je tak vsude na svete. A proc tam nikdo neni? Protoze vystavba site na danou lokalitu by stala desitky milionu a navratnost nulova. A todle ti nebude delat nikdy i kdyby tady byla konkurence stokrat vetsi nez je ted.

Anonym (2.12.2009 10:59:59)

Seš mimo... Ale to je tvůj problém... ne můj...

Anonym (2.12.2009 11:04:18)

No myslim, ze kazdy kdo si precte tve nazory bez jakehokoli argumentu si udela jasny obrazek kdo je zde mimo :)

Anonym (2.12.2009 11:08:36)

To máš naprostou pravdu :-D Ty argumente :-D Lidi si udělaj svůj názor... BTW: Nejezdíš náhodou Škodou Octavia?

Anonym (2.12.2009 11:12:43)

ne, mam Q6ku

Anonym (2.12.2009 11:14:05)

Jenom?

Anonym (2.12.2009 11:19:23)

ja si nestezuji, nepomeruji kvalitu sveho zivota podle auta ve ktrem jezdim....jak to ocividne delas ty. Navic mi zrovna prinesla pritelkyne kachnicku se zelim a knedlickem, takze jiste pochopis, ze se radsi budu venovat jidlu nez frackovy jako jsi ty :) Preji hezky den.

Anonym (2.12.2009 11:32:23)

Čeština dostává na prdel (na to máš papír, já vím), zdravé a logické smýšlení dostává na prdel (na to taky máš papír, já vím) a slušné chování taky dostává na prdel. Urážet lidi bys uměl, ale napsat něco smysluplného a slušně nikoli. Papa :-)

Anonym (2.12.2009 19:43:15)

no koukam ze se nedomluvime, tak si uzivej sve blahe nevedomosti a dal si zij v domeni, ze za vsim stoji ten velky a zly ISP v cele se zloradnou ODS :)

Anonym (2.12.2009 20:33:08)

Omyl, za všechno může: Anonym [IP: 78.45.113.XX] :o)

Anonym (2.12.2009 21:16:38)

jako male dite. No uzirej se dal zasti jak ti ten zly ISP skodi. Mej se.

OSPF (4.12.2009 20:00:13)

Ty ze sebe delas hlupaka zamerne nebo jim opravdu jsi? Sice nesouhlasim s Anonymem se vsim, ale ve vetsine ma pravdu a tyto informace lze jednoduse overit. Mas naky nazor ke kteremu te neco vede, tak nam zde napis, proc si myslis to, co si myslis.

Anonym (2.12.2009 10:47:10)

ODS totiž podepsala tehdejšímu telekomu (nyní O2) prodloužený monopol v době, kdy se to hodilo snad nejméně v historii ČR. Pak taky státní záruky na financování rozvoje sítě telekomu (té optiky), který misto toho tlačil všude metaliku a razil s ISDN a později ADSL, když ve zbytku světa už se s ADSL končilo a začínalo s optikou. No... lidi rychle zapomínají... Apropo, centra měst už mají infrastrukturu na optice vyřešenou více než dobře, problém je spíš venkov a menší města.

Anonym (2.12.2009 11:03:26)

Proboha clovece, uz vazne nepis, ty me mas tak co obvinovat z toho, ze neznam historii. Sit TO2 v te doby byla temer cela stavena na metalice. Optikou bylo staveno par paternich propoju mezi Naganem, THP a Dacsem, to je asi tak vsechno. Tehdy se do rozvoje site nalili desitky miliard a kde to slo se stavela optika. Jenomze nevim jestli tvuj mozecek dokaze pochopit, ze takove historicka centra mest se proste rozkopat nemohou tak se na LM tahala metalika. Ve zbytku sveta se jede jina technologie, protoze zpravidla stat prispiva velmi tucne castky na rozvoj IT technologii. U nastoto bylo asi dva roky (prave za rozvoje site TO2) ale pak prisla CSSD, zrusila ministerstvo informatiky a veskerou zodpovednost a starost hodila na tehdejsi Telekom. Ale co, ty stejne zijes ve svem svete.

Anonym (2.12.2009 11:09:22)

:-DDD Ty woe, už to nehul :-DDD

Anonym (2.12.2009 11:12:06)

dekuji ze zde krasne ukazujes, ze nemas zadne argumenty a jenom blekotas o necem o cem nemas paru. No treba z toho vyrostes :)

Anonym (2.12.2009 11:18:23)

:-DDDDDDDDDDDDDDD

Anonym (2.12.2009 11:20:25)

ano, presne tak :) zase zadny argument :) No nic, az prijdes na to, proc ve state ktery ma nejvetsi pocet ISP v erope neni konkurence schopne prostredi tak mi dej vedet. Uz se docela tesim na odpoved :)

Anonym (2.12.2009 11:35:38)

Jak zaseklý gramofon :-DDD Člověk který čte a vnímá co čte, ten si tam ty argumenty najde.

Anonym (2.12.2009 19:47:04)

Ja jsem hleda....Ja jsem nenasel. Muzes je prosim shrnout? A ne zase naky radoby vtipny usklebek nebo neurcite hovoreni o vytvoreni jakehosi monopolu? A take prosim vynechat srovnani se zapadem, tam jsou trochu jine ekonomicke podminky, takze jiste chapes, ze u nas holt budeme trochu pozadu. Taky nechapu co se ti nelibi na ceskem trhu. Temer jako jedini v evrope mame moznost kupovat od ISP za velkoobchodni ceny, mame temer nejvice ISP v Evrope. Temer kazdy kdo zijes aspon v trochu vetsim meste ma na vyber minimalne ze dvou nakych ISP. Takze se ted chvili zkus chovat jako dospely a napsat CO presne se ti nelibi a uved KONRETNI priklady. Dekuji

(2.12.2009 17:09:41)

Proboha lidi proc do toho pletete muziku ? viz. Metalika - fakt nechapu.....

Anonym (2.12.2009 10:41:57)

Ještě k pojmu konkurence - firmy vytváří nabídky za různou cenu - každá se snaží přijít s něčím lepším, aby byl zákazník ten kdo si vybírá u koho si službu objedná a firmy se snaží přesvědčit (cenou, kvalitou...), aby šel právě k nim. No u nás to antimonopolní úřad podporuje tak, že většinu malých kabelovek skoupí UPC a většinu bezdrátů PODA nebo 802, takže dříve nebo později ten výběr nebude žádný. Takže v čr se konkurence zabíjí a ne rozvíjí a tomu taky odpovídají manýry "těch velkých," kteří nedělají ze zákazníků "pány" (z přísloví náš zákazník náš pán), nýbrž oběti...

Anonym (2.12.2009 10:46:25)

Co to meles? Mame nejvetsi pocet ISP v evrope - teda hned po finsku (neco prez 8O) A ze nake firmy skupuji jine je naprosto normalni a s konkurenci to nijak neovlivni. Navic nikdo nikoho nenuti aby svoji firmu prodaval. Navic je u nas snad nejjednodusi na svete si zalosti vlastni ISP. Treba v nemecku musis slozite dokazovat kazdou hloupost od propustnosti tve site po splneni ISO atd.

Anonym (2.12.2009 10:58:37)

Božeeee, takové exempláře se roděj normálně, nebo je to genetická úprava? Ano, nikdo nenutí svoji firmičku prodat, ale ta "konkurence," která tě zruší dumpingovými cenami tě donutí zkrachovat, takže raději tu firmu prodáš za pár miliard, než aby si po roce odcházel s nulou nebo dluhama. Toto tady v čr není zdravé konkurenční prostředí a antimonopolní úřad to ještě více a více zhoršuje. No a pokud to řídí a rozhodují o tom lidi tvého "smýšlení," tak se nedivím, že to jde ke dnu, než aby to vzkvétalo... BTW: víš co to je dumpingová cena? Zjisti si to někde, než zase začneš všechny titulovat blbcema a dělat ze sebe nejchytřejšího...

Anonym (2.12.2009 11:07:07)

Tak jeste jednou, mame u nas nejvetsi pocet ISP v evrope. Zkus se nad tim zamyslet, pak si to pakrat zopakouj a pak to zkus konfrontovat s tvym nazorem, ze u nas neni konkurence schopne prostredi. Protoze jsi pomalejsi, dam ti jeden priklad: kde je lepsi konkurence. Ve state kde je jeden ISP nebo ve state kde jich je 80?

Anonym (2.12.2009 11:17:38)

a jeste jedna vec na zamyslenou: velkoobchodni cena je rizen ceskym telekomunikacnim uradem, potazmo antimonopolnim uradem. Zkus se nad tim zamyslet. Toto opatreni zabranuje tomu, aby naky moloch docasne nabizel pripojeni pod cenou, tim znicil konkurenci a pak ceny zvedl. Navic kdyz se o todle naposledy pokusil SPPT (jestli vubec vis kdo to je) tak u nas vyfansul pokutu par desitek mega a od ty doby u nas dela jen BS segment.

Anonym (2.12.2009 11:27:37)

Ale ano, já o tom vím, že to udělal SPT - s jedním P a dostal za to pokutu 22 milionu... Ale taky vím, že na tom vydělal v řádech stovek milionů !!! Takže se na mě nezlob, ale pokud vydělám v daném segmentu služeb x stovek milionů a udělám to podvodným způsobem tak, že ikdyž se to podaří dosvědčit, a potrestat mě a dostanu pokutu, která není ani desetina toho co jsem vydělal, tak promiň, ale furt mám pocit, že jsem ten úspěšný, protože i přes tu pokutu jsem na tom vydělal balík. Chce to se podívat na tu problematiku jako na celek, nejenom pár vytrhnutých věcí, které prošly zprávami v televizi...

Osral (18.11.2009 13:04:31)

No hlavně abys ho využil. :-D

Anonym (18.11.2009 14:53:12)

Jen aby to bylo 100 mega i jinde, než na většině webových měřácích, které UPC prioritizuje, aby jim to ukazovalo lepší výsledky (ověřeno).

Anonym (18.11.2009 20:26:26)

jakekoli mereni rychlosti mimo sit tveho poskytovatele je bezpredmetne. Nikdo ti jaksi nedokaze zajistit kvalitu pripojeni nekam do Uzbekistanu a podobne. Stejne tak ti nikdo nezajisti, aby server na ktery se snazite pripojit mohl komunikovat vama maximalni dosazitelnou rychlosti. Proto kazdy ISP chce, aby se testovalo na jeho testeru. Pokud si chces otestovat rychlost, doporucuji prez nake FTP.

Anonym (19.11.2009 07:00:41)

Z tohoto pohledu by bylo dobré zkoušet jenom z FTP serveru UPC, který je na jejich síti - jenže - ten oni prioritizují taky, takže reálné výsledky na neprioritizovaných portech a cílech jsou daleko... ale když říkám daleko, tak daleko horší. Kupříkladu tady ve staré části hrabůvky (Ostrava) je jedno, jestli si pořídíš jejich 30, 50, nebo 100 Mbps, protože reálně na provozu, kde nemají nastavenou prioritu to jede všechno okolo 8-25 mega. Měřáky sice pěkně ukazují 94 mega, ale to je tak všechno, jelikož při použití normálního stahování to ve špičce nevyletí přes 20 mega (a kolísá), ikdyž jste připojeni k serveru, který není vůbec vytížený a je připojen na 10 GB evropské páteři v praze. Naopak při použití vícevláknového stahování se při 5 segmentech stahovaných najednou na těch 100 mega dostanete hravě. Prostě typický projev agregace prováděné na všech důležitých uzlech vnitřní sítě UPC, i na jejich internetové bráně a 100 mega je to jen na papíře...

Anonym (22.11.2009 12:03:51)

lidi, kdy konecne zapojite mozky. Tak dejme tomu, ze je ten server pripojen nakou poradnou linku. Treba 1Gb ethernet nebo STM4ka na optice - a to hoooodne prehanim. Ted z toho serveru chce tahat treba tisic lidi najednou (naprosto bezne) A ted si spocitej, jakou by ten server musel mit knektivitu, aby na nem mohl tahat tisic uzivatelu a kazdy maximalni dosazitelnou rychlosti. Btw 1oo mega linku uz jen tak nevytizis. Treba od 3oo mega maji potize i sunsety (meraky optickeho vykonu) takze tve jakesi testovani stomega pomoci pingu ci stahovani z FTP je hoooodne zavadejici. Ber to tak, ze mas proste u nich v siti nastavenou sto mega silnici, ale zdaleka ne kazdy na koho se pripojis ma k baraku privedenou stejnou silnici

Anonym (23.11.2009 14:52:06)

My narozdíl od tebe umíme číst a přečetli jsme si, že ten příspěvek nahoře hovořil o nevytíženém serveru - "serveru, který není vůbec vytížený" - rozuměno server, na který mám přístup já a několik dalších lidí - konkrétně je nás 9. A o jakém pingu to píšeš? Takže prvni zapoj svůj mozek a nauč se číst, než to začneš doporučovat ostatním... Apropo, 1Gb je na dnešní poměry pro server housing trochu málá konektivita, takže přehánět klidně můžeš i více, no aspon je vidět, jak se "vyznáš"

Anonym (24.11.2009 07:44:23)

a ten server je pripojen primo do site tveho ISP? V Cr rozhodne neni bezne pro SH konektivita v takove vysi. Nejsou na to prachy a asi si to pletes se zahranicim, kde si kazdej druhej kupuje pro pripojeni serveru celou lambdu. A o zahranici zde nema cenu mluvit, nebo snad cekas, ze ti bude UPC zajistovat kvalitu pripojeni nekam do Ciny, Japonska nebo Jemenu?

Anonym (24.11.2009 09:03:34)

O zahraničí se nikdo nebaví... bavíme se tady o tom, že 100 mbps UPC je v některých lokalitách to samé jako 30 mbps a 50 mbps jen s tím rozdílem, že se platí vyšší paušál... a že ten problém je na přetížené síti UPC samotné a jejich přetížených CMTS... Prostě nic po trase od UPC až k onomu serveru není vytížené/přetížené ani v době špičky tak, aby bylo znát omezení. Problém je v síti UPC, která na toto není připravená. Ono i s kruhovou 10 gbps páteří není jednoduché nabízet celorepublikově 100 mbps přípojky "bez agregace," tak jak to nabízejí jejich obchodníci... O celých krajských městech (kde je plno sídlišť), která jsou připojena na 1gbps raději ani nemluvit !!!

Anonym (24.11.2009 16:22:13)

Tak UPC sice pouziva SDH, ale to jeste neznamena, ze je opravdu zapojene kruhove a uz to vubec nic nevypovida o vytizenosti site. Jako paterni linky pouziva UPC WDM, DWDM a CWDM technologie. Treba takove DWDM zacina na STM64 coz uz je necelejch 10Gbits. A to jeste dokaze v kazde barve v kazdem vlakne poslat nekolik linek tridy STM64. To jen tak pro upresneni jak je sit UPC stavene kdyz uz se v tom hrabeme. Trochu nechapu vetu, ve ktere pises, ze na siti UPC je vse ok, nic neni pretizene, ale preci je chyba na strane UPC? Prosi o rozvedeni.

Anonym (24.11.2009 20:22:43)

Tady fakt někdo neumí číst - doporučuji přečíst znovu, pořádně a pak se zamyslet nad tím, co je napsáno. A taky mrknout třeba http://schema.upc.cz Pojmy a zkratky, které používáš by bylo dobré pochopit, než je opíšeš ze slajdů z nějaké přednášky, na které jsi ani nebyl, jelikož něco jiného je teorie, realita a realita v čr ! Nemáš náhodou titul z plzně? :-D Takových reakcí by nebyl schopný ani romský spoluobčan z pomocné školy :-D

Anonym (24.11.2009 22:44:26)

opravdu kvalitni nazor plny argumentu. To schema je navic naky divny. Kde je slavne server centrum v Dasnym ktere UPC vybudovalo pred rokem? Take tam chybi pripoj Sokolnice....no ale ty to asi vis lip.

Anonym (25.11.2009 06:46:53)

Co má společného server centrum s topologií sítě?

wen (25.11.2009 08:43:52)

mam net od magnalinku a jede me to zatim bajecne vsecho vcetne rapidsahre i testu ftp nix rychlost kolem 7-8 mbajtu za sekundu ... tzn jako kdyz neco kopirujete po 100mb siti

OSPF (26.11.2009 10:04:05)

Dasne neni server centrum ale hlavni distribucni bod proc jizni cechy. Ta mapa site je minimalne hodne zastarala, protoze paterni spoje UPC jedou prez lambdu a siena switche. Hodnoty u jednotlivych spoju jsou take naprosto mimo. Napriklad zakladni kruh Praha, Ostrava, Hradec, Budejovice je delan na DWDM radove o kapacitach 36x1ogbits, zalezi na poctu vlaken ktere v kabelu tahaji. Jinak souhlasim spise s kolegou vyse, UPC ma momentalne na siti stale rezervy - ono totiz UPC sice pouziva kruhovou topologii site, ale misto toho aby byla jedna strana kruhu zalozni vuziva UPC obe strany jako provozni. Proto muze ze site vytriskat na prvni pohled vetsi efektivitu na ukor rychlosti opravy a stability....ale koho u domaciho segmentu zajima doba opravy ze :)

Anonym (26.11.2009 11:24:04)

Krásný sen sníš... Ale budiž, ikdyby byla tahaná páteř na 36x10gbps (jako že ani náhodou), tak to není jenom o spojích, ale hlavně o síťových prvcích. A zkus si pořídit UPC v ostravě, kde ti 10 mbps linka ve špičce pojede 3 a 30 mbps linka 8, abys pak mohl tvrdit, jaké má UPC značné rezervy. Kdo nevyzkouší, neuvěří...

Anonym (26.11.2009 12:29:12)

Podivej se na moji IP, UPC mam a jede mi naprosto vyborne. Dokonce mam vetsi rychlost nez je placena. Jen jestli to treba nebude tim, ze nejsem linej koupit si na konec cisco a ne nakej ksunt za tisicovku co si tam UPC normalne zapojuje. Sice u UPC krapet rvou, ze na konci neni jejich zarizeni, ale jak rikam, linka bezi naprosto suprove. Btw nebydlis nahodou v blizkosti Marianskych Hor? Tam je problem s propojem na paterni okruh a dlouhodobe se o tomto problemu vi

Anonym (26.11.2009 19:53:10)

Hele, souhlasit sám se sebou - to zavání schýzou. Kdybys četl pozorně, tak by ses dočetl, že se tady bavíme o ostravě jako celku, kde UPC jede mizerně, ne o tvojí jedinečné přípojce. Jinak asi teda zvážím, že si koupím nějaký předražený modem, protože ten co mám jede někdy 3 mega, někdy 8 mega, někdy 9 mega - prostě jak se mu chce, protože v žádném případě není problém v UPC, které na tvojí přípojce jede suprově... Zvlášť divný ten modem je, že nejpomaleji jede obvykle v největší internetové špičce a ve 4 ráno jede naplno. Takže to není agregací, ale je to vadný nebo nekvalitní modem za tisícovku (ale v žádném případě UPC)... Chlape, vzbuď se, ty tvoje bláboly, to už ani není směšné...

Anonym (27.11.2009 12:58:49)

Nemohu s Vami souhlasit jsem také z Ostravy mám modem od UPC a rychlost jede buď na horní hranici mého tarifu nebo lehce (0,5-2Mbit/s) nad. Nebavím se o měřácích na netu ty si ukazují rychlost podle počasí :-) ale bavím se o stahování z ftp nebo třeba RS, Netload a dalši podobné.

Anonym (27.11.2009 16:41:55)

Šťastný jsi to člověk...

Anonym (28.11.2009 13:06:26)

drazsi modemy maji vetsi frekvencni rozsahy a jemnejsi filtry. Takze na lince kterou levny modem vyhodnoti jako nefunkcni mohou lepsi modemy bez problemu bezet. Zkus si vzit treba starej Sagem testni si na nem rychlost a kvalitu linky, pak to same udelej treba se Zyxelem a pak s Ciscem. Rozdily budou markantni.

Anonym (18.11.2009 19:14:33)

doufam že ses při psaní udělal.

pavel (18.11.2009 21:23:23)

ne nemáme jseš jednička

Anonym (19.11.2009 12:48:08)

Doufam ze ten tvuj rychlej net umi i stahovat ucebnice cestiny :D

2009 (21.11.2009 00:16:21)

Mam taky tenhle podelanej net,platim 10mb ale jede mi to jen 3mb, jsou to zlodeji pani od upc!!!!!!!!

Vyroman (22.11.2009 18:52:23)

Já tomu nemohu ani uvěřit co mám na měřáku platím 10mb a mám rychlost v neděli večer 1,182 na 147,7 to snad není ani možné! Zloději! Zlatý 02 Adsl!

Anonym (28.11.2009 06:42:14)

Sobota 6 hodin ráno... upload 1.05 mbps, tak jak má být, ale download 0.21 mbps místo 10 !!!!! http://www.speedtest.net/result/635853552.png Udělejte si obrázek sami, nikoho nebudu přesvědčovat, že UPC jsou zloději a podvodníci, aby tu zase nějaký blb nezačal vykládat, jak je UPC super !

Anonym (28.11.2009 13:03:12)

UPC je to nejlepsi co u nas muzes dostat. Pracoval jsem pro TO2, ted pracuji pro GTS a vzdycky jsem se zastaval UPC a budu to delat i nadale. Bydlim v praze, UPC ma v okoli kazdy. Bezi zde naprosto nadherne, dokonce obcas namerim vetsi rychlost nez je placena. Stejne si na UPC stezovala sousedka a pak z ni vypadlo ze ma WIN98 nereinstalovany sedm let....takze asi tak.

Anonym (28.11.2009 19:36:57)

Já věděl, že s nějaká potrefená husa ozve :-D Hlavně že jsi se v tom předchozím článku našel... To je zajímavé, že z ničeho nic, aniž bych něco reinstalovat nebo restartoval nebo něco dělal, tak najednou to jede 8 mega (jako obvykle)...

Anonym (29.11.2009 20:44:50)

kdyz se ti UPC nelibi tak se zvedni, zajdi na nejblizsi pobocku a sluzbu zrus a zaplati si jineho mnohem lepsiho ISP. Proc to neudelas? Bud jsi blbej nebo nic lepsiho neni. Co je pravda si vyber sam.