Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Riomedia Olomouc

Riomedia Olomouc

tatik (6.12.2009 15:02:26)

od soboty nekolikati hodinove vypadky jak dig tv tak netu.Ma nekdo taky problemy? pres so+ned se stejne nikam nedovolam tak to zjistuji alespon takto

tenista (19.12.2009 19:59:55)

mam ty same problemy a ktomu nejde 12 dni travel channel

Dittrich (28.12.2009 16:54:16)

Výpadky v dodávce služeb (televizní signál,internet a telefon) se vyskytují častěji než by bylo zdrávo. Je to banda darebáků. Když slibovali jak budume bez problémů a jak kvalitní služby poskytují,tak nás pěkně doběhli.Poslední výpadek (sobota-neděle) je vrcholem nezájmu o nás kliernty!!Je ostudné,že nikdo nezvedne telefon (je přece neděle)!! Takto nasraných lidí je spousta,ale tyto všiváky to asi nijak moc nezajímá- mají naše peníze pravidelně každý měsíc a žádné sankce proti nim nelze použít!!! Nejlepším řešením asi bude koupit satelit (4000-5000Kč) a na tuto společnost upozornit v tisku další případné zájemce o služby těchto podvodníků!!!

varuva (29.12.2009 19:20:40)

Vážení ,připojuji se ke kritice na poskytovatele služeb - RIO MEDIa - jsou to opravdu borci,reklama ce na služby je nutné uplatnit na placenou linku s dvou minutovou přednáškou a čekáním na operátora cca dalších pět zpoplatněných minut.A to máme od7/09 natažené vlákno,uvažuji o odhlášení a nákupu satelitu reklamace jsou zbytečné!!!!!

tatik (29.12.2009 20:01:09)

asi kup ten satelit tedka zase vypadlo hafo PRAGRAMU fakt uz jako kurvaaaaa!!!!!!!!!!!!

zofka (29.12.2009 20:11:20)

Uz je to jasný, naletěli jsme amatérům.

tatik (29.12.2009 21:30:03)

tak momentale CT4,NOVA.NOVASPORT +xxx dalsich nejde hlevne ZE nejkvalitnejsi sluzby Vam nabizime to jsem rad ze nejsem nekde jinde tam to asi nejede vubec nikdy:-)

tatik (1.1.2010 13:12:18)

U mne opet vypadek:-) zitra jdu pro satelit a v pondeli do kancu!!

tatik (1.1.2010 14:12:42)

uz to jede byl kratkej asi 40 minut:-) si rikam pokazde jak to nejede ze jak to nabehne pudou tam nove funkce treba nahravani posouvani poradu a td jak je uvedeno v tom reklamnim letacku bohuzel opet nic

zofka (1.1.2010 17:12:00)

Ten satelit je asi jediné řešení, rio si dělá super reklamu! Dost známých se ptalo, jak jsme spokojeni, tak jsem musel přiznat, že jsme šlápli vedle. Asi se nemá cenu zbytečně rozčilovat a přejít rovnou na satelit.

tatik (2.1.2010 17:18:55)

Tak dneska je to zrale tak ČOI co Riomedia predvadi za KOMEDII!!!!!!!

Jan (2.1.2010 18:19:57)

Rovněž zvažuji ukončení smlouvy. Už dva dny bez internetu a TV.

JohnyPomyk (4.1.2010 17:36:45)

Jsem zvyklý na kvalitní služby 802.cz již 6 let!!! Bohužel nejste sami. Nebudu komentovat služby RioMedia, protože bych opakoval předešlé stížnosti zákazníků. Nevím, počkám do konce ledna. Pak budu muset , i když nerad, hledat jiné řešení...Přece jen se ten kolos Rio... rozjíždí , ale nejde čekat donekonečna. Záměrně jsem slušný, jinak by tento příspěvek byl cenzurován...

Pepa Vonásek (9.4.2010 08:25:37)

Zdravím všechny nas*ané lidi. Pro ulevení si mužete napsat stížnost na ČOI a oni musi tuto skutečnost prošetřit! :-D viz adresa http://www.coi.cz/cs/epodatelna-1/ A myslím si že čím více lidí si bude stěžovat tím více to ČOI bude zajímat. S pozdravem Pepa Vonásek Česká Lípa

Human (16.5.2010 15:14:49)

Takže máme 16.5.2010, rychlost internetu slabých 5 Mbps, placeno za 15, slavná televize se seká tak, že se na ni nedá dívat. Zlaté 802.cz chybí mi tvá kvalita. Bohužel od RIO ruce pryč, raději pomalejší net, ale kvalitní....centralizace všechno zhoršuje. Nějaké další zkušenosti?

brumedík (15.6.2010 16:22:26)

Nemám dobré zkušenosti s RIO MEDIAL. Internet má stálé výpadky, není týdne aby nebyla nějaká závada. V posledních dnech to nešlo zase od neděle večera do úterý odpoledne.Čert aby je vzal a vrátil se ERKOR, byť se starší technikou, ale spolehlivější.

michal (15.6.2010 21:37:18)

Mám výborné zkušenosti z rio media ani jeden výpadek internetu a televize taky bez problému.Jo a jsem z Olomouce

jarmila (21.6.2010 00:17:24)

Jsem z Olomouce a mám takovou zlost, že by je všechny poslala někam. Už týden mám z barevné tel.černobílou, není možné se dovolat na techniky a když pošlete dotaz e-meilem tak z vás dělají blbce navíc vám sdělí, že n ávštěva technika je za 300,- kč a každá čtrvthodina za 180,- kč. Tímto způsobem lidi odradí, aby neotravovali. Měli bychom se spojit a podniknout právní kroky proti TAKTO NESERIOZNÍ FIRMĚ! Byla to největší chyba, že jsem přistoupila na novou smlouvu.

Jana (28.6.2010 09:29:34)

Dobrý den. po útrapách s Roi Media vypovídám smlouvu, kterou s nimi nemám, měla jsem ji s Erkorem.

Jana (28.6.2010 09:31:33)

Navštívila mě nějaká paní, která tvrdila, že moji smlouvu s Erkorem nejsou schopni dodržet a nabízela mi smlouvu na horší podmínky za více peněz.... Říkala něco o kabelové televizi, o kterou nemám žádný zájem a internet samostatně nejsou schopni nabídnout, ať jdou do háje. Přitom tvrdili,že dodrží podmínky Erkoru....

anonym (6.3.2011 22:35:11)

ja mam od riomedia optiku a jsem nejvyše spokojen sice nejake vypadky jsou ale musiš naně trošku přitlačit posledni rok to bylo halabala se stabilitou tedkom to tu byly rekonstruovat a funguje to jak má

anonym (7.3.2011 09:32:00)

ses asi zbláznil ne, RIO je ta největší sračka co tady je. Net je nestabilní a ještě by ti rádi nakecali že budeš mít 50 Mb. A ta jejich podpora, to je banda amatérů a jen keců. Vzbuď se.

anonym (12.3.2011 22:07:21)

Souhlasim s negativnimi ohlasy, jen a jen problemy. Reakce na emaily takrka po tydnu. v TV vlivem nestability neustale preskakuje zvuk, coz je nehorazne obtezujici a kolikrat za den vypadne kanal uplne. Co se tyce internetu, tak to se jeste dalo do te doby, nez mi blokli pripojeni s tim, ze prej sem neco nezaplatil. Uz jednou sem mel s timto u nich jisty problem, nakonec se ukazalo, ze se jim nejak poblbal system a ze ta varovna SMS prisla omylem, ikdyz variab. symbol byl proste muj. A ted proste i bez jakehokoliv varovani blok, kdy na obrazovce bylo jasne napsano ze pokud nezaplatim daj me k soudu. Dle jejich podminek si toto nesmi dovolit pokad me nikdo neupozornil a vubec si nesmi dovolit me odstrihnout od netu uplne. Tak sem tam volal a ted se vsichni zasmejete, nakonec se ukazalo, ze me blokli kvuli preplatku ano preplatku 66Kc. Nevim co to je za drzost, slecna rikala ze to neni blok, ze si mam odpojit wifi router a pak ze to pujde kdyz propojim naprimo a ze okamzite posila urgenci na zruseni te hlasky, co by se mela objevovat co 2h a rusit mi pripojeni max na 3min, pry udajne. Mela stesti ze se omluvila. Jak sem prisel domu, najednou zahadne uz tam nebyla hlaska o soudu ale uplne jina asice to s tema 3minutama a ze nejde o blokaci. Zajimave. Ale jak rikala ani potom to nefungovalo, dokud sem teda naprimo nepropojil tu jejich krabicku s mym PC. Na muj router to pak uz nejelo vubec, porad sem to musel mit pripojeny naprimo a pak nastaly problemy s primi utoky na vsechny adresy RIO klientu, takze ti chytraci nemaj nikde zadny firewall a maj nekde registrovane IP pro utoky nakazenymi PC omg. S temi viry sem pak bojoval dlouho. Nicmene slecna sice slibovala, ale celej tyden jeste mi porad internet neselnijak jinak nez naprimo a kazdou chvilku se mi sekl s tim ze sem musel potvrzovat tu jejich stupidni hlasku o neplaceni. A kdyz se konecne nekdo koukl asi na ucet a zjistil ze tam sou penize uz i za dalsi mesic, tak se uracili tu hlasku odstranit. Jenze mezitim mi asi 5* zmenili IP bez varovani, takze kdybych mel ji nekde registrovanou pro urcite konkretni sluzby (herni servery apod.) tak mam smulu. Ale co me stve ted nejvice je to, ze ikdyz uz zase jedu chranen za svym routerem, tak po asi 3dnech nejspis oni posilaji nake reaktualizacni pakety do te sve krabicky a je to videt i na TV, ze se porad aktualizuje firmware?a dela to bordel ve spojeni s mym routerem, vsude je vsechno zelene nicmene se stane ze prestane jit net, dokud neresetnu fyzicky router. Nikdy pred timto s tim problemy nebyly. A stalo se to poprve po nejake jejich aktualizaci. A to nemluvim o lzich jejich zastupce, ktery me k tomu naverboval. Proste firma k pohledani o niz bych rekl asi toto: ?Kdyz to neumite, nedelejte to. Kdyz nevite do ceho lezete, zustante doma za peci. Verim ze kdyby to delal nekdo jiny s takovym vybavenim, urcite by dokazal promyslet strategii prenosu dat, aby se nechvastal rychlosti na ukor kvality prenosu. Za trest mate mit svou reklamu! Pokud se kvalita sluzeb nezlepsi, odstoupim od smlouvy a tuto reklamu hodlam rozsirit do mist s obrovskym polem pusobnosti! Tohle totiz presahuje vsechny logicke, moralni a nevim jeste jake meze??

anonym (29.3.2011 21:24:02)

Souhlasím, má zkušenost z Frýdku-Místku, pokud jsem měl poskytovatele 802.cz Mattes, super, problémy řešeny okamžitě, perfektní komunikace se zákazníkem. Dům (24 bytů) máme na ul. J.Opletala připojen bezdrátově. Po převzetí služeb Rio Media od Mattesu kvalita služby šla od deseti k pěti. Rychlost mizerná, reklamace služby bezvýsledná, neustále vnucované tvrzení z dohledu o mém zavirovaném počítači. Tak jsem přešel k UPC a jsem maximálně spokojen. Místo kolísavých mizerných 500 Kbps za 475,- Kč mám pořád 10,3 Mbps a je to jen o 19 Kč dražší. Jediné řešení, pokud máte s Rio media problémy, je utéci jinam, pokud však existuje tato možnost. Nechal jsem si jen u Rio Media VOIP 802.VOX, jehož duchovními otci byli kluci z Mattesu a zatím to funguje dobře a věřím, že tuto službu Rio Media nezačne nějakým způsobem zákazníkům také znechucovat další nevýhodnou tarifikací nebo zvyšováním minimálního měsičního plnění. Ani by mne to nepřekvapilo.

anonym (30.3.2011 08:57:54)

Naprosto souhlasím se všemi příspěvky. RIO media je pánové s odpuštěním sračka a rychlokvaška a je příkladem hrozných služeb a dosáhnutí jediného a to obohacení z prodeje této firmy většímu hráči na trhu. Pokud se ovšem najde vůbec někdo kdo to bude chtít koupit. Já od nich měl 50 Mb a IPTV. Po několika voláních na jejich úžasnou linku mi pořád říkali abych restartoval snad i sebe. TV - na to se vážení nedá dívat !!!! každý film tak cca 5-7 sekání a vypadnutí zvuku...... Obchodní zástupci této firmy jsou zasraní lháři jako prase a na té jejich lince se k tomu nechce nikdo odpovědně postavit. Žádal jsem o kontakt na tom jejich čísle od nějaké operátorky. Prý to předá nadřízené a ta mi zavolá....nic se nestalo. Týden, dva....Tak jsem si zavolal znovu a náhodou to zvedla stejná slečna a že to prý předala a že neví proč mi paní "vedoucí" zavolala a říkala to takovým tonem že asi ta jejich vedoucí bude pěkně blbá....protože by s tím asi nic neudělala a nevyřešila to. Pánové kam jsme se to vrátili.....Tohle si snad z nás dělá někdo srandu ne. Jsem z Olomouce a jak vidím tak i v ostatních městech to bude stejné.....hajzlíci

anonym (31.3.2011 12:02:35)

Jsem z Klatov a ty hajzly nechci vidět.....nedá se k nim dovolat, podvodníci podělaný. Na to jejich Centrum se nedá dovolat a NIKDO TAM NIC NEVÍ. Všimne si už konečně někdo z těch jeji šéfů...nebo ti na to taky serou. Nikdy snad taková společnost tady neexistovala, je to příšerné.

Dan (24.5.2011 23:34:01)

všichni od rio media utečte, nemá cenu s nimi ani mluvit. Nejhorší poskytovatel služeb v této zemi !!!!!!!!!!! Neexistuje nic horšího než rio media.!!!!!!!!!!!! Klatovy.

Vladimír (30.5.2011 10:47:15)

Neschopný poskytovatel služeb a servisu zákazníkovi. Nedovoláte se nikam a když už ano, mluví s vámi jakoby ste byl nějaká socka. Jednou jim rozbiju hubu, kreténům nafoukaným.

Petr (2.2.2010 21:08:18)

Českolipská dvoudenní (!) digitální tma v podání Rio Media. Od odkupu firem CLNET s.r.o., Ralsko Net a Alcomp se "dějou" věci... výpadky, dlouhé odezvy, potíže s překlopem DNS a pod. Vrcholovým číslem bylo vyřazení internetu pro "shořelý" server.... a celá Česká Lípa si neposlala ani mejla, natož si na internetu mohla zjistit telefonní číslo na tyhle kouzelníky. 90% uživatelů mj. dodnes má smlouvy s CLNETem nebo s ALCOMPem a nemá ani tucha o tom, že existuje hot-line v Praze.... Omluva žádná (ani na oficiálních stránkách firmy RioMedia nebo CLNETu či ALCOMPu. S ohledem na skutečnost, že od koupě a převzetí žezla uplynul už nějaký pátek, nejedná se o dětské nemoci nového majitele, ale o jasný návod, co jim mohou klienti... platit a být rádi, že mají někdy internet. Tuším, že pro mnoho klientů to byla poslední kapka v rozhodnutí se poohlédnout jinde. O2, HBO, T-Mobile?

Bestik (10.5.2010 21:56:43)

S těmi Riomedia je to ... neustálé výpadky, ztráta paketů více jak 30%, průměrná odezva z nixu 300 ms. Doufám, že se v České Lípě najdou lidé, kteří rozjedou konkurenci, těch nervů co mne firma Riomedia stála odpovídá zestárnutí o 20 let. Takové chování jako Riomedia nemají ani ty nejmenší garážové firmy. Firma Riomedia se chova monopolně, jelikož tu jinou konkurenci než telekom nemá. Opravdu doporučuji všem se této firmě velkým obloukem vyhnout, jelikož hotline je přes den, kdy 90% z vás je v práci a pak musíte provolávat nekřesťanské peníze za volání na infolinku. Všem nebohým duším, které se stali rukojmími této laxní společnosti, kterou nezajímá spokojenost klientů přeji, abychom to vydrželi, než nějaký chytrý a šikovný člověk rozjede konkurenci.

bára (27.12.2009 17:38:33)

jj net mi nešel ze soboty na neděli,rozjel se až odpoledne a tv nám nejde od soboty do teď, takže parádní svátky u telky a pohádek , možná bychom měli spíš po večerech trhat peří nééé :-D

bára (27.12.2009 17:56:22)

Jinak mimochodem,jsou to pěkní hajzli,když mi to přišli vyměnit tak mi tady dva amatéři navrtali další díry do zdi s tím že mi upadla omýtka velikosti pěsti a když jsem se ptala proč to nedají do původních děr po starém kabelu,tak mi tvrdili ,že tam ten starý kabel mám nechat pro případ výpadku,ale odnesli si modem. Taky by mě zajímalo,co mám kdy zadarmo,když mi měsíčně stejně odchází poplatek ???

tatik (27.12.2009 20:46:52)

uz to konecne jede ale jako by mohli alespon na jejich www neco napsat!!! neni to prvni nekolikahodinovy vypadek.PS jde vam uz nahravat zvoleny porad to PVR ? alespon v letaku na to maj reklamu

Petr (2.1.2010 17:26:13)

Zdravím nešel mi internet a vůbec nic asi od soboty poté jsem zavolal na jejich super zelenou linku kde jsem provolal asi 100kč za to, že mi zde hrála jejich písnička všichni operátoři jsou zaneprázdnění.... a bla bla poté jsem mluvil s operátorem ten mi zdělil, že nemám odezvu na bráně tak tedy pošle technika ten ovšem přijel asi po 4 dnech čekání. Na můj dotaz zda je to normální mi odepsali, že mi z účtu odečtou 133kč. Dnes přes víkend mi internet a televize padají co hodinu na několik desítek minut bohužel už je to asi po sedmé. Bohužel uvažuji že odstoupím od smlouvy protože jejich taktika ceny a služby se vůbec nedá srovnat. A o jejich " montérech " se raději nezmiňuji přijeli neměli vůbec nic a jejich odvedená práce svědčí o tom, že to není normální firma.

Hanka (2.1.2010 21:08:26)

Zdravím nejste v tom sám ....od pátku máme smůlu jsme bez televize ,nikam se nedovoláte jedině tak na záznamník s tim že voláte mimo pracovní dobu a to samé už tu bylo v pondělí 28.12.Zkrátka to nemá chybu .....zvažujem satelit

David (3.1.2010 10:04:20)

To jste na tom ještě dobře , v Rakovníku televize nejde již třetí den, operátor lže jak když tiskne...včera jsem měl to štěstí a dovolal jsem se mu ráno v caa 9 :00 prý už o tom ví a už to řeší a vzápětí mi řekne že "už" po dni a půl vyrazili. Bohužel nedorazil a taktika je zřejmá S.át na lidi a v klidu si počkat do pondělí ,aby si technik mohl v klidu užívat víkendu. Dnes jsem volal znovu a samozřejmě záznamník, chtěl jsem se dotázat kde se technik ožral , že nedorazil nebo spíše jak se ten imaginární technik jmenuje, velice rád bych s ním mluvil. Jinak tohle byla poslední lapka nekvalitních služeb a dnes (v neděli) jsem si již objednal instalaci satelitu od jedné nejmenované společnosti kde ta samá nabídka je za 260 kč to je o cca 230 Kč levněji. A na zákaznické lince jsou dokonce i v nedělí !!! Ne jako v Rio Media že tam nefunguje hot line a nemají jediného technika v pohotovosti !!!!

Jan (3.1.2010 18:26:52)

Tak před chvíli se rozběhli. Doufám, že to není jen na chvíli. Už jim nevěřím.

Zofka (3.1.2010 19:41:33)

Už to běžíííí, zahoďme satelity! RIO na Hrad!!! Nadávání skončilo, zapomeňte.

pačes (3.1.2010 20:41:59)

Přátelé kamarádi. Nejsem génius ale po přečtení vašich stesků si tak trochu připadám za svoji prozřetelnost. Z přechodem FCA na Rio jsem se s nimi v zlém rozešel hned po návštěvě obchodního zástupce. Ujišťuji vás, že v domě není dne, aby se někdo nerozčiloval, že to zase nejede. Přeji vám všem mnoho pěkných zážitků. PS: nápovědu v mém příspevku nehledejte.

tatik (5.1.2010 13:34:09)

Marne a asi i blahove sem cekal ze na webu daj alespon nejakou omluvu!! bohuzel nic a nic tam ani asi nepude takto se firma nechova ke svym zakaznikum

Jiřík (9.1.2010 14:06:27)

Sobota 9.1.2010 - depoledne nešla část programů a přibližně od 13.00 nejde nic. Hnus. Přecházím na satelit. Jiřík

miguel (9.1.2010 17:43:57)

Sobota 9.1. 2010 - celodenni vypadek, internet hodinu jede,dve hodiny nejede, televize nic

tatik (9.1.2010 18:02:37)

AMATERUM Z Riomedia !!!! se to podarilo nahodit HUMUS jinak ovsem

Zuzana (9.1.2010 19:43:29)

Ahoj všem tady...Mám týden rio jen proto, že mi nechtěli povolit erkor, který vzali pod sebe a je to hrůza!!! Každou chvíli bez signálu. To je u nich fakt normální?

tatik (9.1.2010 19:48:02)

u nich to asi normalni pude ja to mam kazdou sobotu+nedeli +xxx dalsich lidi co znam

Zuzana (9.1.2010 20:46:51)

Tak to je celkem hrůza....já husa hloupá jim na lopatu nasedla!!

Daniela (10.1.2010 16:23:33)

Jsme také co chvíli bez signálu, Ještě, že máme starou dobrou přenosnou ČB televizi TESLU, tak máme 5 programů :).Asi se bude muset přitvrdit - neplní absolutně smluvní podmínky

Zuzana (9.1.2010 19:47:39)

Jsem fakt ráda, že nejsem sama , kdo je neustále bez signálu. Třeba dají slevy, když jedou jen na půl úvazku

Honza (12.1.2010 14:20:26)

At jdou do pr*ele!!! Skoda ze jim nemuzu prestat platit za tv, protoze by to zas obratili ze nemam dukazy o nefunkcni sluzbe...za*rani cechacci!!! 802.cz budiz ti zem lehka.

Honza (12.1.2010 19:22:45)

Čekám až mi skončí jednoletý úpis a okamžitě končím. Na takovéhle služby nejsem zvědavej!

JCH (15.1.2010 16:14:52)

Tak jsem byl celkem zastánce Riomedia, během zkušebního provozu od dubna 2009 žádné celodenní výpadky ani časté krátké nebyly. To se ale změnilo po ukončení zkušebního provozu stejně jako menu setopboxu, kde lákavé nabídky jako viderekordér už nejsou a třeba nabídka titulů HBO digital je nyní prázdná. Komunikace s linkou dnes naposled v 15:40 záznamník a že je mimo pracovní dobu. No nyní už bych je tedy nikomu moc nedoporučoval, kdo chce hlavně televizi, tak satelit bude lepší. Ještě, že máme náhradní příjem z antény a navíc už i digitál z Kojálu, kde kvalita obrazu je srovnatelná s kvalitou Riomedia.

Anonym (13.2.2010 23:14:56)

televize po telefonním kabelu je pro kořeny z vesnice :-) Jak dlouho to trvá než to přepne HD kanál, ha? :-D Na Satu do 1s i HD (s dobrým receiverem). Navíc necháváte stopu, děláte bezplatný peoplemetr, oni si ukládají a dále prodávají, na co koukáte :-D Nebral bych ani ZADARMO :-D Když si šikovný, tak za 140/měsíc můžeš mít všechno české na Satu a za 450/měsíc všechno na celé viditelné obloze :-D A RIO? Zlatokopi, vloni zkrouhli hlasovou službu (zavedli účtování z 1+1 na 30+1 a zavedli paušál :-) a že budou zlatokopat, tak to se dalo čekat...

anonym (11.4.2010 19:57:12)

no to seš asy hodně zdaleka tady 20% času na pc není internet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tatik (15.1.2010 19:18:25)

no snad to pude uz lepsi SNAD!!! http://www.digizone.cz/aktuality/rio-media-a-telefonica-o2-prinesou-svym/

Petr (1.2.2010 19:55:11)

Tak už je to asi 5 dnů co mi jede internet rychlostí 5mb na místo placených 25mb/sec služby nejsou poskytovány dle nabídky. Pořád něco nejde něco vypadává a nedej bože kdyby jste chtěli zavolat servisního technika jeho příjezd trvá až několik dnů v mém případě to bylo 5dnů. Bohužel tuto firmu nikomu nedoporučuji!!!!!!!!!!!

tatik (2.2.2010 10:57:15)

jj ten net presne to same max 5mb a tecka!!! ping se zvedl asi 10x HUMUS!!!

Patrik (2.2.2010 22:11:53)

Souhlasím mam stejný problém....

Fajt (9.2.2010 15:25:59)

Lituji, že jsem přistoupil na lži, kterými mě oblbla jejich externí pracovnice a já trouba zrušil net po kabelu a nahrdil jej optikou. V lednu jsem byl jejich omylem úplně odpojen na 4 dny, bez jakékoliv omluvy, na stížnosti na netu nikdo nereaguje-mrtvý brouk!!! Slibovala 25/5 Mb s nulovou agregací a v lednu bylo přpojení 4,5/ 0,56 Mb normálně mám připojení 16Mb. Platíme ale za těch 25/5Mb. Další hrůza, přestže mám nemodernější TV s třemi tunery je nutné mít ještě set to box-středověk. Kdy se vzbouříme proti takovému pohrdání zákazníkem ?

LosBanditos (10.2.2010 13:51:13)

Tak jsem jim psal email a byl jsem odkazan na straky test.rionet.cz a lupa.cz

anonym (11.7.2010 20:07:19)

Na pobočce v Olomouci setkal s těmi co přišli službu reklamovat či přímo zrušit. Jsem rád, že jsem v domě inicioval zřízení wifi a postaral se o to aby od RIO Media odešlo deset klientů, za lepšími službami. RioM si za to může sama svým pohrdáním kvalitními službami. Wifi není 100% ale pořád lepší než údajně spolehlivá kabelovka. V RIO Media si to jen myslí, že jejich internet je spolehlivý, skutečnost je pravý opak.

Pavel (10.2.2010 18:04:49)

Taky tak,no brzo jim to asi půjdu vysvětlit osobně!!!!

Lada (27.4.2010 17:44:25)

Jsem učastíkem jeden den a pravděpodobně je to pěknej b... na informace se nedovolám a čekat na opravu bude taky problém internet pracoval den asi bude nejlepší se vratit ke staré firmě.

Anonym (11.2.2010 10:17:57)

Stejnak to koupí UPC...

Petr (20.2.2010 02:14:48)

Začátkem týdne jsem byl opět 2 dny bez internetu. Opět problém s hlavním serverem pro Českou Lípu... nejvíc mne vytáčí, že se musí volat do Prahy na centrálu a ta mne teprve pak spojí s Českou Lípou... protože telefon v Č. Lípě je přesměrovávan na Prahu. paráda. Půl hodiny čekám na operátorku, která mi pak řekne, že je to rozbitý.... a že je to mrzí. To si toho koupím.. o slevě se úprý nemůže uvažovat, protože mají dle smluvních podmínek (nových) 2 dny na odstranění závady... zlatej Alcomp! To stačilo brnknout, že se něco rozbilo a to byl takovej fofr, že během chvilky bylo vše v provozu. A když byl velkej problém, tak max. pár hodin. Milé Rio Media, jsem z Vás už na nervy. Děkuji za zvýšení krevního tlaku.

PP (13.4.2010 23:55:42)

Ahoj. Zvažuji připojení se společností RIO. Je to funkční v pohodě nebo problémy jsou i dále? Dík.

PP (13.4.2010 23:57:54)

Ahoj. Zvažuji připojení se společností RIO. Je to funkční v pohodě nebo problémy jsou i dále? Dík.

PP (13.4.2010 23:57:55)

Ahoj. Zvažuji připojení se společností RIO. Je to funkční v pohodě nebo problémy jsou i dále? Dík.

Petr (11.7.2010 19:09:15)

V Olomouci to nikdy moc nefungovalo. MK Elektronika to řídila od desíti k pěti. RIO Media je jen pozlátko, na zákazníky kašlou. Čas mají jen na oblbování nových zákazníků.

Opty77 (10.12.2010 11:31:48)

Zdravim, pred vice nez dvema dny nam v panelaku prestalo fungovat pripojeni k internetu, pingem se neslo dostat ani na mistni router nebo co to tam maji. Stalo se to vecer, takze jsem dalsi den z prace dal vedet supportu a cekal, co bude, protoze maji lhutu 48 hodin na napravu. Krome jednoho dotazu jejich pracovnika, jestli problem stale trva, se nestalo vubec nic a pripojeni porad nefunguje. Toto neni prvni pripad sveho druhu a v diskuzich na internetu lze nalezt dalsi stiznosti. Navic pry jednomu sousedovi do telefonu natvrdo rekli, ze do zarizeni natekla voda, ze uz se jim to nevyplati resit a ze si mame pockat na optiku, takze predpokladam, ze nas maji tezce na haku...

anonym (14.4.2011 15:15:41)

to je u Ria normální,já od ledna minulého roku čekám na technika a ještě nedorazil,vypověděla jsem smlouvu a hotovo.

anonym (20.3.2014 17:41:02)

Problémy s internetem od RIO Media mám od Vánoc. Měsíc je "řešíme" s jejich techniky - údajně.. zatím se to projevilo jen tak, že mi druhý den po telefonátu nešel 2 hodiny internet vůbec, tak jsem si říkal, že to asi opravují.. Problém je jasný, RIO Media lidem při prodeji "služeb" neprzradí, že se jedná o sdílený internet a když budete mít v domě u sousedů hodně dětí, co mají potřebu celé dny stahovat nesmysly, tak jste bez internetu. 15 minut jsem se snažil načíst jednu fotografii, pak jsem to po načtení asi jedné třetiny obrázku vzdal a přepl se na mobilní internet.. Pokud mi nternet nezačne fungovat jak má podle smlouvy, jdu příští týden na ČOI zjistit jaké veškeré kroky lze podniknout a zda mám nárok na kompenzaci. Platím řádně a včas, bohužel za neskutečně nekvalitní služby. Rekordní ping jsem naměřil něco přes 4400 ms..Pokud máte nějaký tip co s tím tak sem s ním, ušetří mi to možná zbytečné běhání po úřadech.

user (7.2.2015 16:49:07)

Řeším s RIO Media problémy každé cca 3 měsíce. Když budete hodně otravní, možná Vám pošlou za měsíc i technika, který vám na místě problémy vyřeší. Ale počítejte s tím, že si Vás nejdřív budou přehazovat jako horký brambor a namlouvat nesmysly, typu : problém je ve vašem počítač atd.. Těm **** nevadí ani argument, že mají stejné problémy všichni uživatelé v domě.. Běžené potíže RIO Media jsou úplné výpadky internetu i několikrát týdně a nenormální odezva, klidně i vysoko přes 10000 ms... Pokud si objednáte technika, počítejte minimálně s měsíční prodlevou a připravte si údaje od sousedů aby Vám nezkoušeli namluvit , že je problém ve vašem PC a nechtěli technika zaplatit. Příští týden jim dávám poslední naději, při další reklamaci vypovídám smlouvu a totéž doporučím i všem sousedům. Naštěstí již máme možnost přejít k jinému dodavateli, což minulý rok nebylo možné..Kdokoliv takovou možnost máte, vyhněte se RIO Media obloukem.