Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Microsoft: ve znamení Windows 7 a Office 2010

Microsoft: ve znamení Windows 7 a Office 2010

Anonym (8.12.2009 00:00:00)

Vzhledem k tomu, že Windows 7 a Office 2010 jsou mezi čtenáři velmi oblíbená témata a ve vyhledávačích patří k nejfrekventovanějším, pokusili jsme se shrnout všechny důležité události, které se od zahájení prodeje Windows 7 a uvedení zkušební verze Office 2010 kolem těchto produktů odehrály.

y2k (9.12.2009 12:50:04)

Tak nevím, ale svět se asi musel zbláznit. Při příchodu jehoVISTy všichni na tento operační systém nadávali a na fórech byly tuny článků od rozlítostněných uživatelů. Já osobně jsem systém WinVista používal a byl jsem poměrně spokojen. Zato po příchodu "6.1", tedy pardón, honosně 7 se fóra plní chválou a díky. Nechápu proč. Rozdíl mezi WinVISTA a Win7 je prakticky nijaký, jedná se o identický OS. Snad jen při bootu, kdy se u 7ček dá pracovat s plochou (aplikacemi) již ve chvíly, kdy je plocha načtena. Osobně jsem také poměrně spokojen, ale podle mého názoru systém nedoznal žádných podstatných změn, které by stály za zmínku. Proč tedy všichni chválí W7? Podle mě proto, že z dob Vist si vyměnily své šroty za nová PC, která již hardwarové požadavky OS WinVISTA a Win7 hravě zvládají. A to je podle mého názoru vše. Jinak je to stejný OS jako Visty...

Hdx (11.12.2009 01:24:07)

Mas recht !Win7 je skoda 120 ktera ma motor z favoritu !!

DRT (14.12.2009 20:10:58)

Tako to jsou frajerské názory :-) srovnávat W7 se 120tkou a jeste ktomu říct že Vista je stejná jako W7........to chce odvahu.

y2k (15.12.2009 16:11:46)

Neříkám, že přirovnání k motorům je správné, protože by se srovnávaly dva na chlup identické motory, protože motory jsou u obou dvou OS stejné, nachlup! Rozdíl je jen v obalu a v převodovce :-), chcete-li přirovnání... 2 DRT; víš o těchto OS vůbec něco??? Víš něco o jádře systému? O změnách v hlavních DLL knihovnách? :-)