Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Počítačem propojený dům – proč ne zahrada?

Počítačem propojený dům – proč ne zahrada?

Anonym (27.2.2010 00:00:00)

Byl jsem tuhle opět u strýčka, co bydlí za Naháčem, a zažil jeho upřímné rozhořčení, jak tvůrci moderních technologií ignorují venkovsky žijící lid a směřují své úsilí jen do měst. Za největší diskriminaci pokládá možnost elektronicky propojeného domu.

Anonym (27.2.2010 11:37:44)

No to byla zase poradna picovina :-(

Anonym (27.2.2010 15:51:58)

Když ty sis spletl server - texty z Bravíčka najdeš jinde.

Anonym (27.2.2010 11:38:05)

Dědeček je opravdu rozumný. Právě proto jsem se na vesnici přestěhoval.

Artur Breen (19.8.2011 14:33:37)

Dedecek mozna ano. Taky jsem se prestehoval na vesnici (je mi 17 let),a nemuzu to docenit. Nemam totiz co. Nejezdi tu autobus,do mesta to mam hodinu vlakem,ktery ke vsemu jede az ve vedlejsi vesnici. Vlak ma casto spozdeni, elektrika taky nicmoc (museli jsme si poridit solarni panely),o teply vode ani nemluve :D je to tu k placi,a pokud mate nekdo v planu se na vesnici stehovat,udelejte to,dokud ma vase ditko maximalne 8 let,anebo az nebudete mit zadne s kterym byste bydleli.v nejhorsim mu kupte motorku :) Ja si na ni snazim vydelat,cely prazdniny sem stravil hroznou praci,vstaval jsem o pul seste a dom se vracel v 10 vecer. To diky tomu skvelymu vlacku :)

Anonym (27.2.2010 22:37:35)

Výborný článek!

Wosic (28.2.2010 02:33:46)

Děda ať se vykašle na moderní technologie a raději ať poslouchá praskání ohně v kamnech a pozoruje zasněženou zahradu to se ničím nahradit nedá :)

Anonym (28.2.2010 16:44:10)

že tys to nedočetl? ;-)

James_Kox (5.3.2010 12:26:36)

Dobrý den, pozdravujte strýčka, je to moudrý muž. Jakožto IŤák (ale ještě ne úplně zkažený) vím proč technici zahrádky opomenuli: Kdo z nich byl v poslední na venkově?? Já taky ne :( Není čas a když je tak je milion věcí, které jsou víc in než venkov. :/ Tak ať mu oheň praská dál ;)