Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Staňte se iPhone fetišistou jako stamiliony lidí

Staňte se iPhone fetišistou jako stamiliony lidí

Anonym (7.9.2010 00:00:00)

Pokud jste mladí a chcete být uznávaným fetišistou, neexistuje pro vás jiná volba než iPhone. Pochopitelně pokud chcete být top, musíte si pořídit iPhone 4. Dění kolem dnes již kultovních přístrojů je na jedné straně úsměvné, ale je natolik viditelné, že se o něj zajímají nejrůznější výzkumy z celé řady oborů.

webman (7.9.2010 08:48:46)

Je vidět, že máte proti iPhonu jistou averzi. OK, názor je názor. Ale to vás ani nenapadlo, že ten zájem může být dán tím, že ten telefon je prostě opravdu nejlepší z toho co je na trhu? Používal jsem iPhone rok a půl než se mi po mnoha pokusech podařilo ho skutečně rozbít a UŽITEČNĚJŠÍ telefon na práci neznám. Že tam jsou hračičky už je věc druhá.

hmm (7.9.2010 11:53:16)

A kolik jste mel jinych telefonu ve stejne cenove tride, ze je podle vas iPhone nejlepsi ?

solitairee (7.9.2010 14:56:32)

a Vy jste ho měl?

hmm (7.9.2010 17:27:32)

Ano mel, a abych se priznal, tak jedina vec Apple, ktera se mi libi je Mac OS X, tj. neomezuje vas stejne jako treba jejich telefony. Design maji dobry u vetsiny vyrobku, ale je zjevne, ze miri na americkou populaci, kde je lidem jedno ze to neumi spoustu veci, hlavne kdyz je to v reklame a maji to vsichni a proto to je super. Urcite ma takovy iPhone neco do sebe, ale hodne lidi proste vi predem, ze iPhone je nejlepsi i kdyz ho nikdy nevideli a pak na nej jeste stoji fronty.

webman (8.9.2010 12:19:20)

Hodně lidí ví, že iPhone je nejlepší, protože jim to řekli lidé, kteří ho mají. Dobrá věc se chválí sama. Problém je spíš v tom, že ti lidé neví, proč je nejlepší pro ty co ho doporučují a jestli je skutečně nejlepší i pro ně. Chtějí ho prostě jen pro to, že je nejlepší.

Bzummm (9.9.2010 00:29:05)

Autor si asi nemuze iPhone dovolit, proto hned pomlouva samotny iPhone a i jeho uzivatele. Vzdyt je snad jedno, co si koupim a za kolik a nikdo mi do toho nema co mluvit. A zeptejte se naseho ministra zahranici, jak je s nim ve svem veku spokojen.

L. (8.9.2010 17:18:12)

Podle mého názaru nemá iphone celkem konkurenci, myslím si že je to momentalně opravdu nejlepší telefon na trhu.