Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nepřehlédněte: O2 ADSL s rychlostí 16 Mbit/s za 400 Kč měsíčně

Nepřehlédněte: O2 ADSL s rychlostí 16 Mbit/s za 400 Kč měsíčně

Anonym (8.11.2010 00:00:00)

A další novinky uplynulých dní: Chrome 7.0 opravuje 12 zranitelností -- Google má další problém se Street View, uživatelé iPhonů měli přístup ke skrytým obrázkům -- a více...

Adam (8.11.2010 19:36:01)

Aha, a toto se číst dá Oldo? To je to pravé ořechové? To je vrchol novinařiny? Slátat dohromady pár textů a půl je hotovo, penízky na účtě? :-D Haha, za bříško se popadám.

paul (13.11.2010 09:38:09)

jo akorát nesmíte mí sluřbu ADSL od O2 poslední 3 měsíce. Takže vychcánci se pojistili proti stávajícím uživatelům. Za druhé ADSL s rychlostí 16 Mbit/s za 400 Kč měsíčně je špatně. správně má být: ADSL s rychlostí AŽ 16 Mbit/s za 400 Kč měsíčně. Ono to AŽ totiž dává možnost , že to pojede stejně jak dosud třeba je 5Mbit/s, neb je to dáno vzdáleností od ústředny... no a za rok budete platit stejně podle ceníko. pokud se nedohodnete jinak takže nějakejch 750,-měsíčně. Jo a třeba VoIP to vám nenabídnou , to mají jen pro firmy, jak jsem zjistil, a pro soukromníka , tedy domácnost mi vysvětlili, že je to nekvalitní, tak jsem se ptal proč tu nekvalitu nabízejí formám???? co myslít e proč??? Mimochodem VoIP jsme si se synem pořídili od 802.cz, a voláme si zdarma, na mobil za polovičku jak mobil-mobil u T-mobile, když t-mobile výhodný tarif NEJ degradoval na paušál 49,-/týdně, což neprovolám.. a tak by se dalo pokračovat.....tak si to přeberte...

anonym (22.1.2011 10:32:11)

Máš pravdu,sem měl 16 mb/s to není pravda,zameřil sami jen 3 mb/s to kurvy je o2!!!! Akorát ustredna je blblý je drahé jen taková T-Mobile Adsl 16 mb/s Premium!!!

anonym (4.4.2011 17:00:59)

o2 je ubohost sama. Jsem z Prahy a než se dostanu na jakoukoliv stránku, tak musím kliknout 20x a ještě počkat 2-3-5 a nebo deset minut. Měl jsem u sebe jejich technika asi 5x a........nic. Pokud budu mít možnost, tak se připojím ke komukoliv jiné a o O2 již nikdy více nechci slyšet. A to ani kdyby to rozchodili (oni?.....hahaha). Tahle svinstva jim nikdy nezapomenu!!!!

lubos.kiss@seznam.cz (18.2.2012 19:18:40)

CHAPU tve rospaky nad tim ale chyba je poskitovateli 02. JA mam internet VDSL 16 MG za 750 kcs. a kolikrat mam jen 5.MG a to musi byt zazrak kdyz mam 10 MG.od poskitovatele mi bylo od operatora primo receno ze nekdo ma a nekdo nema?Kdyz jasem jim opet zavolal jak je to mozne kdyz muj pocitac byl skontrolovan technikem a ujistil mne ze je naprostem poradku a doporucil mi zmenit poskitovatele 02. Tak operator mi rekl ze to zalezi na vzdalenosti od usredni ale ustredna je vdalena pouhych 1/5 kilometru odemne.cos ja splnuju dane pozadavky aspon na tech 14MG.bylo my receno ze se na to podivaj co se stim da delat.A ono je to porad stejne.TAk je asi opravu zmenit poskitovatele 02.Protoze oni maj pocit ze my je potrebujem ne oni nas.