Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Windows Phone 7 má problémy s kartami microSD

Windows Phone 7 má problémy s kartami microSD

Anonym (14.12.2010 00:00:00)

O komerčním úspěchu nového softwaru pro mobilní aplikace toho zatím příliš známo není. Objevil se ale první problém. Od počátku nebylo plně jasné, jak je to s doplňkovou pamětí.

Boris (14.12.2010 09:25:00)

jo jo, Microsoft asi stvořil mobilní Vistu:-D jeste ze mam mobil s Androidem :-)

Jirka (20.1.2012 10:29:20)

Žádná mobilní Vista to není. Kdo používá Windows Phone telefony, tak ví, že fungují naprosto spolehlivě. Manželce jsem koupil android abych o tomto systému rovněž něco věděl a zjistil si o něm vše co jde. Rozdíl mezi systémy nijak zvláštní není, pokud porovnáváme, co nám za možnosti oba systémy nabízejí (fotoaparát, telefonování, wi-fi, BT, GPS atd...) Dostupnost free aplikací u Androidu je o něco větší, ale jinak nevidím rozdíl. Nakupovat se musí stejně přes jakési "elektronické tržiště", kde je nyní pro Windows Phone již dostatek kvalitních aplikací od her až po aplikace pro pracovní využití. V čem je ale Windows Phone dokonalý, to je preciznost ovládání. Nic jednoduššího jsem v ruce nikdy neměl. Na jedno až dvě "kliknutí" jste přesně na místě, které jste hledali. Rychlost systému skvělá. A stabilita? Perfektní. Žádný restarty ani zamrzávání přístroje nehrozí. S odstupem času je to jednoznačně (aspoň pro mě) nejlepší volba při výběru telefonu. Můj předchozí model telefonu byl s OS Windows Mobile 6.1, který jsem si přeinstaloval na Windows Mobile 6.5. Bylo skvělé si s ním "hrát", stahovat aplikace z xda-developers, ale vždycky hrozilo, že si svůj telefon "umrtvíte" nebo začne nějak zlobit, pokud nevíte úplně přesně, co děláte. Shrnutí pro mě je celkem jasné. Android je dobrý OS pro telefony, ale Windows Phone 7 je výrazně lepší a to i přes omezení, že drtivá většina Windows Phone 7 telefonů nepodporuje žádné!!! rozšiřující paměťové karty. Prostě je potřeba si jen koupit telefon s dostatečnou pamětí a neřešíte žádné problémy. Každopádně je na rozhodnutí každého, co si pořídí za přístroj a nikomu nic nenutím. Jen mě štvou příspěvky tipu: "Microsoft si vyrobil mobilní Vistu". To může napsat jen trouba, který nemá vůbec povědomí o tom, jak Windows Phone 7 funguje.