Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Android 2.1 nemá nikdo rád

Android 2.1 nemá nikdo rád

Anonym (8.1.2011 00:00:00)

Ježíšek proběhl českým územím a zanechal nám díky svým pomocníkům v našich rodinách hromady dárků. Někdy chtěných, jindy nechtěných. Mne obdařil dotykovým telefonem s Androidem. To mi neměl dělat!

anonym (8.1.2011 02:26:04)

Tak já se moudře nespoléhal na Ježíška a už měsíc před Vánoci si pořídil telefon s Androidem 2.2 (také HTC). To jsem doteď netušil, jakým problémům jsem se tím vyvaroval ;-)

anonym (8.1.2011 09:42:04)

Ono neni telefon jako telefon, ze ano :) Na sve obstarozni G1 mam uz mesice Android 2.2 diky rootu, ale to vam nezaruci ze vam tam pojede zminovany flash. Adobe si dalo jen praci aby to jelo na high-end smartphonech, takze na necem co nema alespon 800Mhz a 256MB ram vam je flash na nic i tak. Respektive musite mit telefon, ktery adobe ma v seznamu podporovanych. Mimochodem flash jede i na android 2.1, da se stahnout upravena verze.

anonym (8.1.2011 13:18:51)

Kde se dá stáhnout?

anonym (8.1.2011 13:04:24)

Přitom by snad nebyl problém udělat verzi pro oba systémy a lidé by byli spokojeni. - Uživatelé by byli spokojeni, ale opadnul by zájem o koupi nových telefonů s novým Androidem (výrobci mlží že na starých kusech už díky HW nový Android nejede, realita je někde úplně jinde) http://svatas.blog.root.cz/2011/01/07/mam-nove-tetovani/ K práci s kartou - ani moje Nokie, na dnešní dobu už slušná vykopávka si s kartou moc nerozumí, i přes nejnovější firmware a přes to, že na tom málu co jde s kartou dělat není co zkazit. Nejhorší byla zkušenost před pár měsíci (vyřešilo přehrání firmware, kupodivu stejnou verzí) - telefon se strčenou poloprázdnou microSD kartou prostě nenaskočil, bliknul, zaprskal a to bylo všechno. Ale stačilo vytáhnout kartu a hned se rozjel, běhal rychle až jsem se divil. Po zasunutí karty se chování telefonu měnilo jako počasí - v lepších případech se zasekával a běžel. V horších třeba hodinu běžel....a pak jsem dokázal jen tlačítkem pro ukončení hovorů rozsvítit displej (a to až na několik pokusů), telefon nepřijímal SMS, nezvonil,....když toho jde tolik zkazit na poměrně populární nokii co nicmoc neumí, představte si co všechno jde zkazit na stroji s Androidem!

Lenka (11.3.2012 17:11:20)

Ahoj, asi to nepatří přímo k článku, ale nainstalovala jsme si android 2.1 z 1.6. jeden den dobré, tsahovala jsme si aplikace a pod, a dnes se mi samorozsvěcuje displej. Nevíte náhodou, čím by to mohlo být způsobeno? děkuju!:)

Cloudy (20.3.2012 17:22:52)

co mas za telefon? ja mam x8 a obcas mi to udelá e nekdy se i restartuje takze n stress je to normální :)

Lenka (19.4.2012 15:17:36)

mám xperia X10 mini.. ale já to normálně vypnu tu obrazovku a ono se to zase rozsvítí a tak je to pořád.. přes noc se tím ten mobil úplně vybije...

Lenka (19.4.2012 19:31:25)

mám xperia X10 mini.. ale já to normálně vypnu tu obrazovku a ono se to zase rozsvítí a tak je to pořád.. přes noc se tím ten mobil úplně vybije...

anonym (9.1.2011 10:50:33)

Treba mat spravnu TV ako wap.ta3.com alebo pouzit aplikaciu SPB TV ....

anonym (6.2.2011 11:18:05)

http://lmgtfy.com/?q=flash+player+android+2.1