Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Příjemné překvapení mezi webovými prohlížeči – Maxthon 3

Příjemné překvapení mezi webovými prohlížeči – Maxthon 3

Anonym (2.2.2011 00:00:00)

Maxthon patří mezi webové prohlížeče, které jsou až v druhém sledu, co se týče obliby v používání. Přitom kombinuje výhody IE i Chrome, nabízí jednoduché a rychlé ovládání, ale také například práci s gesty myši. Stojí tedy tento nástroj za vyzkoušení?

badik (4.2.2011 18:15:13)

nepíšete jestli je v češtině a kde se dá pořídit

anonym (4.2.2011 20:14:16)

Normálně si stáhnete program z webu, viz. 1. odstavec a češtinu najdete v nastavení jazyka...

anonym (6.2.2011 12:09:21)

Používám Maxthon 1.5.2(build 21) snad 3 roky a jsem s ním nadmíru spokojen. Má spoustu funkcí které jsem v jiném prohlížeči nenašel. Při vyhledávání je každé nalezené slovo zvýrazněno jinou barvou, což vyhledávání značně zjednodušuje. Nebudu se tady vypisovat se všemi funkcemi, ale jiný prohlížeč už si v PC nedovedu představit. Škoda jen že je stavěn na jádru IE, protože slušně funguje s IE7, ale s IE8 už je zpomalený a těžkopádný.

anonym (20.2.2011 08:37:47)

Tento prohlížeč používám už od jeho 1 verze a jsem velice spokojený, je ale zaražející že v české republice, se sním člověk vůbec nesetká. Nejvíce mi vyhovuje možnost mít oblibené stranky na serveru výrobce a tím je mít vždy chráněné před strátou.