Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Naměřené rychlosti internetu na DSL.cz v únoru 2011

Naměřené rychlosti internetu na DSL.cz v únoru 2011

Anonym (8.3.2011 08:00:00)

Rychlosti DSL od O2 opět významně vyšší než u T-Mobile. Další zvýšení rychlostí mobilního internetu. Nejrychlejší T-Mobile má dle počtu měření pravděpodobně nižší počet klientů s mobilním internetem než oba konkurenční operátoři.

anonym (9.3.2011 06:15:45)

Rychlost se pořád snižuje,ale ceny zůstávají.Nebo nám vynaložené peníze někdo vrátí?Platím 8Mb mám 4Mb a to jen málo kdy.Považuji to za zlodějinu.Ve smlouvě o 50% není nic napsáno,nebo si každý může účtovat co chce a do dávat je co se mu zlíbí.

anonym (9.3.2011 18:58:47)

Ale ve smlouvě máte až 8mb , takze i kdyby to jelo jen 512kb, nic se s tím nedá dělat.

anonym (10.3.2011 05:39:39)

Jak nedá nic dělatpeníze si berou tak ať se snaží.V obchodě mi taky neprodají půl housky za cenu celé.O prázdninách jsem naměřil i 100kb.Napsal jsem několik mailů a stejně se tím nikdo nezabýval.Jestli nemůžou ať sníží peníze,ale to by chudáci živořili.

anonym (10.3.2011 08:08:09)

Maily nectou, je potreba normalne zavolat na poruchy a nahlasit to. Prijedou to odstranit. Kdyz mne adsl jelo mizerne, zavolal jsem na poruchy, (po dlouhem presvedcovani) poslali technika, ten nasel nekde na sloupu uhnilej izolator nebo co a zase mi to jede, z celkovych 8mbit kolem 7, to mi prijde slusne, jsem od usterdny neco kolem kilometru. Kdyz to jede mene, tak to reklamuju, nenechte se odbyt slovy "jste daleko od ustredny, tak budte radi, ze vubec nejaky internet mate" ;-) Naopak lidi, co hodne drzkujou, maji adsl za pulku nez ovce, co drzi hubu a plati. Stejne to funguje i u UPC. Ja to mam uz druhym rokem za 500 a jsem spokojenej, za tu dobu jen jeden vypadek. Znamej, kterej je jeste vetsi huba, to ma za 400, ale tomu to jede jen 3 mbity, protoze je od ustredny fakt hodne daleko. Ze ustredny umi jen 6mbit je blbost, spis to bejva problem modemu, nahrajte si adsl2+ firmware nebo kupte novy modem.

anonym (10.3.2011 12:32:09)

Také teď řeším ADSL. Pořídil jsem si ho v akci, která teď běžela za 400Kč/měsíc. První týden internet běžel stále okolo 4-5Mbitu a posledních asi 6 dnů běží max 1Mbit - 1,3Mbitu a to jen chvílemi, ale odpoledne od 16h - 20h to běží 200 - 400kbit, což je už hodně mizerné. Jsem na úrovni EDGE. Nevím, jestli to může dělat nějaká večerní vytíženost, no asi zkusím zavolat na poruchy a zeptám se co s tím...

anonym (31.3.2011 10:23:45)

volejte řešit se to bude...

anonym (28.5.2011 15:33:13)

Já mám podezření že plánovitě rychlost uživatelům stahujou. Mám dvě připojení Když jsem přešel na 8mbit v rámci jednoho oprátora tak po třech letech mi řekli že v ústředně jsem byl omylem na staré kartě, do té doby neustále něco o kvalitě vedení vzdálenosti o ústředny apod. Přitom ústřednu mám cca 300 m od připojení. V druhém případě jsme vyměnil operátora a změna byl pozitivní 7mbit neb?la vyjímka a dokud jsme byli u Radiokomunikací tak to šlo. Jak to převzal Tmobile možná je to náhoda tak to šlo dolů na 50 procent. A zase jste daleko od ústředny máte správný modem, pak že kvalita sítě to neunese Pak řekli že našli technickou závadu a při nastavování rychlosti se zeptali kolik jsem míval rychlost řekl jsem 6,5 no aejhle 6,5 . UPlynuly 2 měsíce a už jsme zase stabilně pod 5mbit to snad nemůže být náhoda.

anonym (9.3.2011 20:00:28)

I když je ve smlouvě napsáno až XY Mbit , stejně většina starších ústředen pro DSL umí jen 6 Mbit.Souhlasím s tím ,že je to zlodějina

anonym (10.3.2011 05:47:21)

Souhlasím s tím,že to třeba ústředna neumí,ale proč když to vědí uzavírají tkové smlouvy a )čtují peníze.Už v tom by byla solidnost firmy,kdyby přišli s tím,že to co chci ústředna neumí a múžou mi dát jen toco umí a neslibovat,přestože vědí,že to nikdy nesplní.

anonym (18.3.2011 11:03:24)

NO, já mám internet od dat.cz , ve smlouvé 6mb/s a furt mi to jede max 200kbps .. Prostě šílené, to už ani není internet ..

anonym (13.4.2011 22:35:15)

dobrý den, obvykle to poskytovaltelé mají pšetřeno tak, že rychlost ve smlouvě negarantují. to znamená že jsou z obliga a my máme smůlu. Sice nám slíbili, že nám něco poběží, ale negarantují to.. Peníze Vám nikdo nevrátí.

anonym (14.4.2011 16:33:52)

Já osobně mám ve smlouvě až 8mb a právě jsem naměřil 116kbs. Opravdu ubohá rychlost na to že platím 500kč měsíčně