Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nedoceněné služby internetu

Nedoceněné služby internetu

Anonym (30.3.2011 00:00:00)

Na internetu existují desetitisíce služeb, portálů, serverů a aplikací, které jsou více či méně využívané. Některé služby prospívají a těší se velkému zájmu veřejnosti. Jiné neuspěly a skončily. Pak ale existuje také velká skupina služeb, které jsou velice užitečné a přesto téměř neznámé. Podívejme se na služby, které nedoceněné vyčkávají v koutě internetu na svou šanci.

anonym (30.3.2011 14:09:25)

Po kliknutí na odkaz serveru Zkontroluj mi to nenačte nic... Buď je stránka dočasně nedostupná nebo už neexistuje. Ty telefonní čísla... Nejsem si jistý, do jaké míry je databáze plněna i mimo USA. Nic užitečného mi to nenašlo.

anonym (30.3.2011 20:01:03)

DB telefonů používám běžně a najdeš tam čísla marketingových agentur z ČR zcela běžně.

Artur Breen (18.8.2011 16:45:07)

och bože to než abych s někým 5 vteřin mluvil a řek že nemám zájem tak si zapnu pc,nechám ho načítat, paksi otevřu webovej prohlížeč,dám tam adresu toho webu,pak tam zadám číslo,a pak si přečtu kdo to je :D:D Chtěl bych mít váš život,mít čas dělat takový hovadiny.

anonym (30.3.2011 21:31:41)

občas používám www.odevzdej.cz zkontroluj.cz mi taky nefunguje

anonym (31.3.2011 15:44:25)

WhoCallsMe kupodivu úspěšně funguje na "zviditelnění" českých telemarkeťáckých zoufalců. Doporučuji! :)