Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nové Ubuntu 11.04 sklízí kritiku, podle mnohých si zabouchlo dveře

Nové Ubuntu 11.04 sklízí kritiku, podle mnohých si zabouchlo dveře

Anonym (2.5.2011 00:00:00)

A další novinky uplynulých dní: Apple reaguje na podezření ze špiclování. Je to prý chyba softwaru -- T-Mobile: 114 měst je pokryto signálem 3G -- a více...

Boris (2.5.2011 06:37:14)

Nové Ubuntu s Unity se mi vůbec nelíbí :-( Velká změna a bohužel k horšímu.

volani.webnode.cz (2.5.2011 11:38:20)

Mě se nelíbí ubuntu už v několika minulých verzích. Přešel jsme na mint - LMDE (linuxmint debian edition - gnome2). Mají i verzi Xfce. A je na výěr verze založená na ubuntu a na debianu. české forum je tady: lmint.tk

Chuck777 (3.5.2011 17:51:34)

Me se libi, je to razantni zmena, ale kdyz si clovek zapamatuje co a jak je to fajn.

Toton (3.5.2011 20:50:54)

S Unity jsem zápasil jeden den, pak jsem to vzdal. Něco tak neohrabaného a zmatečného jsem už dlouho nepotkal. Něco má lištu vlastní, někdy se naopak lišta stěhuje do horního stavového řádku. Okna se minimalizují do levého panelu takže když je v něm aplikací víc než se vejde na výšku, člověk musí rolovat aby otevřel okno zpět místo prostého kliknutí jak v 10.10. Někde jsou ovládací prvky nalevo,někde napravo. Hledací aplikační screenlet je podle mně navržený pro masochisty a nechápu proč mi vnucuje další aplikace "vhodné k instalaci" - asi jsem nesvéprávný a nepřišel bych na to co vlstně mám chtít... Že zmizela určtá část nastavení bych od Ubuntu po skvělých zkušenostech z předchozími verzemi taky rozhodně nečekal. Spolu se zpomalením činnosti rozhraní je to už moc mínusů, přepnul jsem do Classicu a jestli na podzim Classic vypadne ze hry, já vypadnu od Ubu. Takovýhle negativní šok jsem fakt nezažil od počátku co jsem wokna vyhodil z okna a přešel na Lin... Ale jak říkám, nikdo mě to doho nenutí a když se to někomu líbí, ať si to užije...já si zas budu užívat něco jiného :-)

anonym (2.5.2011 08:12:01)

Vydelek apple jen dokazuje jak jsou jejich vyrobky predrazene. Pochybuju ze by prodali ohromne mnozstvi kusu. Takze aby meli takovy vydelek, tak na kazdem kusu museji mit peknou prirazku. Dokud s cenou nepujdou dolu tak budu jablicka jen jist.

radek (2.5.2011 16:51:07)

proda se jich ohrpmny mnozstvi. tady je problem spis distributoru. u nich se ipad prodava okolo 400$, coz je prijatelna cena. a prodavaj toho ohromny mnozstvi ;)