Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Česká televize ukončila staré iVysílání.cz

Česká televize ukončila staré iVysílání.cz

Anonym (6.5.2011 01:00:00)

Česká televize v tiskové zprávě oznámila, že nové iVysílání.cz je v ostrém provozu -- to znamená, že stará verze byla postavena mimo provoz. To se některým divákům však nelíbí, starší verze totiž byla pro leckoho funkčnější a méně náročná.

buchtak (6.5.2011 15:05:18)

"Tato možnost přehrávání se očividně České televizi však nezamlouvala ? nějakou dobu totiž již nešlo ze zdrojového kódu stránky zkopírovat URL streamu, ta byla hashovaná." Prave, ze sla a to ze stareho ivysilani zkpirovanim odkazu z vlastnosti streamu ve WMP pluginu. Pro me to vzdy byla zachrana, protoze se delsi dobu nachazim mimo uzemi CR a timto zpusobem slo obejit omezeni vysilani pouze pro CR (napr. fotbalova LM). Nyni to resim pres HTTP tunel na PC, ktere mam v CR stale zapnute, nicmene i tak mam se streamovanym problemy, z hlediska rychlosti to nefunguje prilis dobre. Nevi nekdo, jestli jde toto nejak obejit, nebo mam proste smolika?

Bobik (7.5.2011 12:18:14)

Staré iVysílání mi v nízké kvalitě chodilo bez problému i na mobilním internetu, takže jsem si zvyknul na cestách po vlasti okukovat zprávy na ČT 24. Teď mám smůlu. Kvalita obrazu je sice fajnová, ale výpadky a pekelná cukatura z toho udělaly pro pomalé připojení nepoužitelný paskvil. Tak mám smůlu a ČT 24 taky, už se na ni nemůžu juknout :-(

Gazprom (7.5.2011 12:22:35)

:) ČT asi potřebovala snížit sledovanost ...

MjrDomus (9.5.2011 01:21:00)

a v iOS zařízeních flash není, takže definitivní smolík na webu české televize, co? Půjde to, možná někdy, přes speciální iOS aplikace což je nemilé Hlavně že všechny videa na idnes a cnn a dalších serverech jedou bez problému, ale při..blé televize jako ČT a asi i Prima - NEJDOU... A kde je Česká televize s iVysíláním pro Samsung TV? Opět ostuda jak Brno. Přesně tak, oni chtějí snížit sledovanost a servírovat nám ty jejich reklamy.

Nakládal (10.5.2011 06:41:00)

Včerejší zápas MS hokeje Česko - Německo absolutně nefunkční. Dvě třetiny jsem zkoušel všechno možné, ale kromě stránky "Režim vysoké zátěže" jsem niv neviděl. Na co takový systém, když nefunguje.

Johny (10.5.2011 19:48:02)

Doporučuji stránku www.fromsport.com, tam běžel zápas v pohodě.

Jiří Filip (11.5.2011 17:01:14)

Kam šlápne Fridrich, 100 let tráva neroste. Nejdříve pokazil zpravodajství a teď se vrhl na internet.

Jaklovsky (12.6.2011 13:43:54)

No ano, pro Českou televizi je zastavení starého ivysílání příjemnější, pro diváky na interentu nepříjemnější. Ale to je, zdá se, detail :) Také se nemohu už spokojeně dívat na novou verzi. Trhá se a vynechává, na rozdíl od původní verze.