Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Ubuntu Natty Narwhal: krok za krokem

Ubuntu Natty Narwhal: krok za krokem

Anonym (12.5.2011 00:00:00)

Pokud uvažujete o tom, že byste vyzkoušeli novou verzi populárního Ubuntu, pak je následující článek určen právě pro vás. Nabízíme přehled novinek, praktických rad a zkušeností, které jsme se systémem udělali.

heh (13.5.2011 02:02:06)

kriste!!! "společnost vyvýjející Ubuntu"

chaos (15.5.2011 15:25:49)

Nechápu, kde se tady přidávají příspěvky, takže mi nezbývá než reagovat na předešlý (mimochodem souhlasím): Může mi někdo prosím vysvětlit, z jakého důvodu se mi při jakože spuštění nebo lépe řečeno otevření "hořící škodné" - chtě poprvé a naposled z důvodů jednoduššího online stažení Chromu, neobjevila ani blbá chybová hláška typu nelze spustit nebo něco podobného? Naštěstí se mi po zdlouhavém procházení "prostředí(?!)" podařilo objevit Google-Chrome v jakési nabídce instalací s kupodivu úspěšným zakončením a šťastným vstupem na net. Hlavně, že je asi 5 různých příkazů (proč dělat vše jednoduše kliknutím, když lze přece vše zadávat složitě překombinovaným příkazem?!), jak nainstalovat například nějaké ovladače, ale ani jeden nakonec nelze dokončit kvůli jakémusi nepovolenému "root" přístupu, ke kterému se samozřejmě přes další 4 způsoby nelze dostat, zkrátka tragédie a chudák klávesnice, kterou používám snad jen v Commanderu a při pohotových klávesových zkratkách, které vždy a vše řeší spolehlivě, samozřejmě ve Windows - "Z bláta do louže ...!"

volani.webnode.cz (13.5.2011 02:09:21)

gnome panel (staré gnome) je a snad bude v mintu a greenie.