Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Ze by konecne poradne ADSL!? Myslim ze ne!!!

Ze by konecne poradne ADSL!? Myslim ze ne!!!

Internet Expres (21.5.2004 17:24:33)

Myslim ze hodne lidi zaregistrovalo ze telecom a eurotel neco chysta!! Velmi mne zajimalo co to bude!! Dnes jsem zjistil ze se jedna "pouze" o pripojeni prez ADSL doufal jsem vsak je bude mit nejake vyhody!! Ja osobne mam take ADSL o Nextry a jsem velmi nespokojen!!! Mam 512/128 bez limitu ale FUP me totalne brzdi a to tak ze se nedostanu prez 4 gb mesicne... Jinak se mi 512 zmeni v 32:( Tato sluzba Internet Expres je na tom jeste hure!!! Garantuji vam neomezeny objem prenesenych dat ale to ze i oni pouzivaji FUP to vam v reklame nereknou!! Na jejich strankach jsem se zarazil u jednoho grafu je to graf prenosu dat!! http://www.telecom.cz/images/internetexpres/fair_user_policy_1.gif myslim ze jestli to chapu spravne tak jakmile si stahnete 1GB budete omezeni na 64kb !!! Jam ma byt ADSL dobre kdyz vznikaji takovedle nesmyslne typy pripojeni!! Pokud mate nekdo jiny nazor rad si ho poslechnu!!!

Jeden z Vašich operátorů (21.5.2004 17:36:00)

Ani se nedivím že jste nespokojen když FUP nějaký chytrák nastavil tak nízko. No asi neznají jiné mechamismy. Takhle je to pěkně zbastlený a spíš to škodí než pomáhá zákazníkům. No my jsme vymysleli průhledné limity aby měl zákazník který chce mít vše průhledné byl spokonej.

Arnošt (21.5.2004 17:48:46)

Nestyď se, dotáhni tu reklamu do konce :-(

Anonym (21.5.2004 18:27:33)

Kdo "MY"?V jiné diskuzi se oháníte,že mluvíte sám za sebe a pak zase říkáte "my jsme vymysleli".Tak si to trochu ujednoť chlape.Rozdvojení osobnosti je docela vážná duševní choroba.Osobně by mě zajímalo,kdo je "MY".

LaMe (21.5.2004 18:56:33)

No vždyť je to vidět v e-mailu: mistral.cz = UPC ne?

wojta (21.5.2004 23:27:54)

Nikde jsem nenarazil na to, ze by UPC provozovala ADSL ?!?

fr (21.5.2004 20:22:24)

Tak jestli jsi pochytal od Myrka už nějaký rozumy, tak se s náma poděl:) Ale nezlob se, sleduju tady tvoje výlevy už delší dobu a někdy mám pocit, že to fakt ani nemůže psát jeden člověk (jak naráží tady Anonym) Někdy mi připadá, že jsi fakt jen exhiba, někdy bych zase rád uvěřil, že pracuješ právě pro GTS a aspoň někdo se tam sice blbě, ale snaží.......... Tak se neuraž, jestli jsem se netrefil ani do jedný eventuality, ale fakt nevím - kromě značně nekontinuální exhibice si neumím zatím představit jinou motivaci k některým tvým příspěvkům:)

Jeden z Vašich operátorů (21.5.2004 20:56:43)

1. UPC ano GTS i když je velký bratr. 2. Exibice ani reklama to není. Mě zajímají názory a požadavky zákazníků 3. Nechci si přivlatňovat cizí nápady atd. takže v tom případě píšu my.

fr (21.5.2004 21:11:35)

No, neměl jsem v úmyslu se do tebe nějak zle navážet, jak se zde občas do někoho děje. Kdybych neměl dlouhodobý problémy s připojením právě u GTS, tak bych se sem asi ani nepodíval. Ale dovedlo mě to až k takovýhle úchylce, sledovat takové problémy a diskuse, místo toho, abych používal internet k jiným věcem než je prohánění různých speedometrů :) A to, že se mi GTS za poslední týden nebo skoro možná už dva zlepšilo do té míry, že celkem normálně načtu stránku nebo nedejbože si můžu na chvilku pustit 64k rádio - to je takovej šok po těch měsících průserů, že si to tu nevěřícně čtu snad ze setrvačnosti....

Jeden z Vašich operátorů (21.5.2004 21:23:18)

No nerad bych se někoho dotknul, ale mě opradu zajímají zkušenosti uživatelů. Pokud jde o Myrka tak tomu rozumí, ale některý věci si představuje jak hurvínek válku dle mého názoru. Nejdříve bylo nutné ADSL odtížit od rekordmanů ručně a teď vypracovat koncepci pro dlohodobou ochranu zákazníků před stahovači. Není přece normální 1:50 512/128 přenesených 127 GB/měs. Naše rekordmanka E.B. Praha 9. Nějak nechápu jak se jí to vůbec povedlo i když jela na vícevlákno. Jsem rád že už to většině lidí jede u části ISP, protože to byla hrůza a děs. Mě ta problémy asi taky dostaly až sem. Hrozný je že vše není ještě dořešeno a zatím je to bastl. Nejde nic totiž hned přes noc.

fr (21.5.2004 21:37:20)

Tak snad se to nesesype a bude to, když ne lepší, tak aspoň stejný:) K výpovědi mě dohnalo ani ne tak to, že byly problémy (no samozřejmě především taky), ale to, že při všemožných urgencích a reklamacích to bylo vydáváno za víceméně normální stav, který je dán agregací a Telecomem, ISP jen krčí rameny, posílá faktury a urguje o dva dny zpožděné platby (fakt, mám to tu!)Ta výpověď běží ještě měsíc, samozřejmě se dá stahnout(když se kouknou, jak málo dat jsem za ten necelý půlrok stahnul, budou rádi:)), ale nevim. Jistě by to bylo jednodušší i levnější, než platit nový zřizovací poplatek atd., ale nasranost na GTS vyprchá asi jen velmi zvolna a ne zcela.....

Petr D. (21.5.2004 20:38:46)

Ale každý pátek se vrátíš na max. hodnotu. To je myslím Ok. Pro normálního člověka to stačí. A pokud se ti to nelíbí, tak jsou tady pevné okruhy.

Copr (21.5.2004 21:40:48)

Je to jinak. Za každý 0,5GB se to zpomaluje na půlku. Po týdnu (pátek) se to zase vrátí na původní rychlost. Minimum má být 64. Tak jsem se na Expres taky vykašlal. ......... Mám ale dotaz. Co si myslíte o mém podezření, že provajdr xy blokuje některé "problematické" servery záměrně? Např. DC++ a pod. Na tuhle myšlenku mne přivedlo to, že po reklamacích se dycinky zprovoznilo něco víc. Prostě step by step. No a nedobytné zbyly právě tyhle stránky.

Anonym (23.5.2004 13:44:02)

on provider samozrejme muze blokovat servery, ale v tomhle pripade si spise myslim, ze muze omezovat jen porty pres ktere komunikujes se serverem (tzn. u DC++ je myslim 412 a 413). Kdyby blokoval dejme tomu czpro server, tak se ti pomalu nacte hub a pomalu se bude navazovat pripojeni k uzivatelum, ale jakmile od nekoho zacnes tahat, tak uz to jde mimo czpro a uz by ti to jelo normalne. :D Samozrejme podezrivam sveho ISP, ze mi nektere porty omezuje. A u nekterych uz je to dlouho znamo (napr. cbezdrat omezoval komunikaci pres DC++. ADSL je swine! :((

Nargon (21.5.2004 23:29:01)

jo tak tady jsem taky pekne zasmal kdyz jsem to cetl. NEOMEZENY INTERNET, ale to ze po stahnuti urcitych dat v tydnu ti to zkrouhnou na pulku a pak jeste jednou me dostalo. Tmu rikam BEZ OMEZENI :DDDD

Petr D. (22.5.2004 13:21:54)

Já tomu bez omezení říkám. Pokud si chcete hodně stahovat, tak se zavádí server starzone.cz a tam se stažené data nepočítaj. Ale zaplatíte si za licenci na film apd. To je fér. Díky omezením se tak alespoň bojuje proti nelegálnímu stahování z P2P sítí. Hezky pěkně legálně a pak vás nějaký limit nemusí trápit !!!

Prober (22.5.2004 14:14:25)

Jistě, ale o to tady nejde. Službou Starzone, bylo jednoznačně prokázáno, že kecy o stahovačích jsou jen pohádka. Rozdíl je jen 60Kč za 500-700MB dat. Pokud si bude někdo chtít stáhnout jeden film denně, tak ve výsledku je to 150GB.

Prober (22.5.2004 14:14:54)

Oprava - 15GB

Tips (22.5.2004 16:06:38)

denne 1 film, 30 Kč? * 30 dni, a co ti vyjde za cenu, 9000kč, jakou linku muzu mit za 9000+pausal? O tohle jim jde, vytriskat mraky penez, ale jaksi jim nedoslo, ze ukazi jak linka 1:50 muze bez problemu behat. a to vsichni zacnou stahovat o vikendu kdy jsou nelimitovana data.

Anonym (22.5.2004 16:15:13)

30 * 30 = 900

tips (22.5.2004 16:19:51)

ku*va, tak to mi ulitlo, ale tim se vysvetluje to, ze ADSL M U Z E behat normalne, tzn poradne, NE jako ted.

Petr D. (22.5.2004 16:26:44)

Osobně IE - ADSL prodávám a musím řící, že drtivá zákazníků s nějakým limitem problém nemaá. Drtivá většina internet používá pro běžné serfování. Asi 10% zákazníků může samozřejmě cítit omezení. Ale raději nespokojených 10% než 90%. Pokud by bylo vše bez limitu, tak těch 10% kvalitu celého připojení zmrví ostatním 90%. A to by nebylo dobré.

hluko (22.5.2004 20:25:29)

No protože se mi neozval nikdo na můj dotaz - zeptám s u kováře: Blokují poskytovatelé záměrně některé porty ? Proč mi nejde sdílení dat ? Proč musím sakra všechno nestandardní reklamovat aby to najednou "záhadně" fungovalo ? Nejdřív funguje jen Seznam.cz a podobné, pak mi povolí Yahoo.com, pak mi pustí vstup do dalších sítí. Kde to jsme ?!! Nejsem stahovač, jen dost nesnáším takovéhle hry, časová souslednost ukazuje, že to asi nebude jen technický problém.

hluko (22.5.2004 22:35:46)

Tak zase odpovídám sám sobě. ČT zablokoval porty 411 a další, které jsou potřebné pro DC++ a další programy. Opakuji nejsem "stahovač", ale kupuji něco co chci mít za své dobré (a ne malé) peníze kompletní. Pak je odpověď toho pana Petra D. v pořádku. Přeloženo: Chceš zvýšit rychlost na dálnici, tumáš Trabanta pacholku a teď si neztěžuj !!! Bóóže a já se pořád divil proč tady furt jen nadáváte. Sorry.

Petr D. (23.5.2004 10:40:02)

Upřímě mohu říci, že poskytovatelé ( a mluvím za IOL ) záměrně porty jistě neblokují. Mě osobně funguje vše bez problémů a nesetkal jsem se s žádným omezením. Spíše bych řekl, že se jedná o nedbalou konfiguraci samotného připojení ze strany poskytovatele a je smutné, že se ti rozjíždí vše postupně. V ČR je již několik tisíc ADSL připojení a jen malému zlomku dělá spojení problémy. Některým zákazníkům zkrátka z neznámých důvodu pomoci není a samotní technici si s tím lámou hlavu. Je jasný, že zde na fóru asi potkávámě jen ty nespokojené...ti spokojení zde nemají nutnost chodit a vesele serfují:o)

hluko (23.5.2004 11:37:18)

Dík za odpověď. Jsem dost naštvanej. Asi jsem se nechal unést momentální situací, ale když si člověk (jako já) pustí DSL.cz, tak se ocitne v realitě, kterou si rozhodně v reklanmích letácích nepřečte. Nejde o to co, skutečně potřebuji a co ne. Když si koupím třeba foťák tak je tam taky spousta fíčurek a nakonec se fotí jen na "automat". Výběr a cena je ale podle těch fíčurek. Tak je to i s IOL, GTS, UPC, .... . Takže když se rozhodnu, objednám a zaplatím, tak to chci mít funkční tak jak se dá (????!!!!) očekávat, i když nakonec budu jednou týdně stahovat poštu a v pátek se podívám na seznam.cz na počasí. Problém vidím v tom, že není definováno co vlastně Internet standardně poskytuje a co je v moci poskytovatelů vyloučit. Nemohu soudit zda účastníky stahující přes 10GB je nutné téměř kriminalizovat. Jen si myslím, že podmínky mají být jasné (neklamavé), tak aby si každý mohl vybrat. Sankce mohou nastoupit teprve při jejich neplnění. Blokováví portů cítím jako omezení, které mělo být sděleno předem. Pak bych si buď vybral jiného ISP nebo daleko nižší horní mez dat.

Petr D. (23.5.2004 13:00:00)

To máš pravdu. Služba musí být zcela funkční za náklady, které ISP odvádíš. Dobré si je přečíst opravdu dobře obchodní podmínky ke každé službě. Spousta lidí ani neví, co pořádně podepisují a k čemu se vázají a co služba zahrnuje. Obchodní podmínky by měly být závazné. Pokud je něco jinak, než OP uvádějí, je vždy právo na straně zákazníka a s odvoláním na ně je potřeba žádat vysvětlení. Jakého máš ISP, že máš problémy s tou blokací? Každý ISP má určitou moc regulovat spojení a konfiguraci. Rozhodně bych si dával pozor na ISP, kteří slibují nej nej cenu a žádné omezení.To je hodně podezřelé. Člověk sice ušetří pár kaček, ale kvalita je mnohdy mizerná. ISP musí stále odvádět určité náklady ČT a je jasné, že pokud mu lidičky stahují a stahují, tak notně musí prodělávat.... Pak je tady samozřejmě možnost, že se uchýlí k blokování a omezování, ale nikde to již nenapíše. Jednání o nápravě s takovým ISP je skoro nemožné a odkazuje všude možně, aby vinu svedl na někoho jiného.

hluko (23.5.2004 13:23:46)

Já tady dám místo odpovědi zajímavý odkaz. http://www.sdileni.cz/forum/viewtopic.php?t=112&sid=71e372ca4149c57f12e7834f41a42a5d Pokud vím tak IOL patří k ČTc. Pak tedy: Je to pravda ? Rád se dozvím, že ne.

hluko (23.5.2004 13:30:18)

Sorry. To moc nejede. http://www.sdileni.cz/forum/ Pak na Problémy a POMOC.

Petr D. (23.5.2004 15:51:30)

Ano ano !! To je v pořádku. U DIAL-UP Internet na doma ( paušální připojení mimo špičku.. ), který jede ve zkušebním provozu jsou tyto porty blokované. Nezahraješ si ani hry. Ovšem tohle je korektně uvedeno v obchodních podmínkách. ADSL se tohle netýká.

hluko (23.5.2004 17:06:32)

Dík. Tak to su fakt rád. Jen mi to prostě na ADSL taky nechodí. Jsem už starší pán abych se někam boural. Já teď otočím špíz, jak říkají němečtí soudruzi ;-))): "Co si mám koupit za konfiguraci od Vás (od IOL) aby mi chodilo všechno a hned ?" A budu dodržovat všechna pravidla. Nestáhnu víc jak cca 6 MB/měsíc. Může to být ale třeba všechno v jednom týdnu. Doufám, že to někdo nebude brát za reklamu, to ostatně záleží na odpovědi, že jo ?!

Petr D. (23.5.2004 18:32:38)

Tomu říkám stahovač:o) 6MB měsíčně nebo 6GB měsíčně?.o) Ne v pořádku. Ať už tak nebo tak, uvažoval bych opravdu nad nabídkou Internet Expres 512/128. Průměrná rychlos se pohybuje okolo 400, což je myslím hezké a potvrzují to grafy i tady na dsl.cz z nezávislých měření. Pokud by jsi se chtěl o tom teda blíže pobavit, tak mi napiš na dedeko@volny.cz, co máš teď atd. Cena za IE 512/128 - 720Kč (bez DPH ) na první dva měsíce a pak 850Kč ( bez DPH ) + paušál za pevnou linku. Ten správný je potřeba vybrat na základě volání. Nejlevnější kombinace by tě vyšla na 1237Kč včetně DPH. ( 850 + 190 - HOME MINI + 19%DPH )

hluko (23.5.2004 19:23:50)

No tak sem si nešplh - no !!! Jasně že GB. Já si myslím, že tohle může zajímat i ostatní. Teď když to vypadá, že IOL možná (!!!!) nic neblokuje. Mám ADSL 512/128 10GB od IOL. Ty problémy s připojením jsem měl tak jak popsáno. Už se téměř všechno zprovoznilo. Když se propojíme pomocí DC++, druhá strana si na mne šáhne a stáhne si vše co chce, ale my při pokusu o stažení souboru k nám dostaneme odpověď : "Nesprávná jmenovka svazku. Can´t open target file." Odborník tvrdí, že tak se právě projevuje zablokovaný port. Pokud tvrdíš, že toto není vaše djiělo, tak se omlouvám a budem hledat jinde.

Saper (23.5.2004 19:36:30)

Nedalo mi to a zkusil jsem ted DC++ a skutecne funguje.

hluko (23.5.2004 19:44:28)

Tak je fakt asi chyba u mne. Ách jóóó. To mám teda radost. Hledat chyby u jinejch je totiž jednodušší :-)))).

Petr D. (23.5.2004 22:03:57)

To jsem rád:o)

Petr D. (23.5.2004 22:19:12)

Pravdou je, že problémy můžou i v určité míře způsobovat i modemy. Tady bych ještě viděl rezervy v nabízených typech.

Petr D. (23.5.2004 22:02:42)

Varianta 10GB je fajn. Pokud ti nevadi tech par korun navic, tak samozrejme ideal. Stálá rychlost a pro tebe dostatek. Zustal bych u toho. Pokud ty problémy máš, skutečně kontaktuj HELP 800 184 084. Věřím, že technici vše již konečně rozlousknou. Jak říkám. Musí to jít. Zkus kontaktovat HELP v noci. Dostaneš se přímo na techniky.

Jolinar (22.5.2004 21:01:03)

Cože?Oni na tom jsou o víkendech nelimitovaný data?!!?!

Anonym (22.5.2004 22:33:40)

ne to si zase jen někdo splet.

Jeden z Vašich operátorů (22.5.2004 22:42:33)

Jolinare zkus udělat z IOL tracert na starzone.cz. Uvidíme jestli se to potvrdí. Nevím teda jestli to bude stejný i u normálního ADSL ale uvidíme.

Jeden z Vašich operátorů (22.5.2004 22:40:19)

Dle mých informací připojení do starzone.cz bude přímou linkou obcházet nix, takže vše nasvědčuje že to ani nebude agregované. Je to jen informace kterou jsem dostal a něco na tom asi bude.

Washek (22.5.2004 22:46:25)

Jakou ma souvislost linka do NIXu s agregaci na ADSL? Ta se prece resi na SSG a ne na internetove gateway.

Jeden z Vašich operátorů (22.5.2004 23:02:21)

Snažím se zjistit jak to žlutý svině mají! Potřebuju mít jistotu.

Anonym (22.5.2004 23:33:01)

CZNET- IOL ADSL-CZNET

M (22.5.2004 15:50:29)

Jen pro Vaši informaci uvedu, že na Internetu existují věci jako internetové rádia, možnost hraní her, videokonference s přáteli, obrovské množství legálních programů, her a videií... Přičemž všechno legálně. Až to jednou zjistíte, tak Vás ten limit trápit začne...

Petr D. (22.5.2004 16:20:42)

To chápu, že existují. Ale běžný člověk u PC nesedí 12 hodin denně a pořád něco den po dni nestahuje nebo neposlouchá. Je taky třeba čas pracovat nebo chodit mezi lidi ven. Pak nejaký "pomyslný limit" 1GB na týden nemůže většinu vzrušovat. Pokud ovšem někdo pořád u PC sedí a o svět se nezajímá, tak pak ADSL jistě není pro něj. Pro něj je buď léčebna pro dlouhodobě závislé nebo jiné druhy připojení.

M (23.5.2004 13:11:16)

Jen radio 256 kbps 1 hodina denne = 787,5 MB tydne. Co vice dodat... A rozhodne si myslim, ze vecer straveny surfovanim da cloveku vic nez NOVAcka sobotni estrada. A i kdyby u toho chtel nekdo tech 12 hodin sedet, proc Vam to vadi? Je to jeho vec a to ze "neomezeny internet" je klamava reklama zjisti uz po tak 2 hodinach denne... Stale jeste tvrdite "Já tomu bez omezení říkám"? Vzdyt to plati jen pro internetove omezene lidi co neznaji vsechny moznosti co jim broadband nabizi...

Jeden z Vašich operátorů (23.5.2004 13:13:43)

Zavádíme limity tak už toho nech a rozčiluj se na jiné ISP.

Petr D. (23.5.2004 15:46:10)

Je nutné poslouchat rádio ve kvalitě 256 kbps?? Toť otázka.... Pokud ano, tak jsou tady pořád varianty Internet Broadband Profi bez omezení. Na ně se pořád zapomíná.

Anonym (23.5.2004 15:50:14)

Vy ho za to, že poslouchá hodinu denně rádio přes net posíláte pro profi? To už si děláte prdel, ne?!!! 256 kbit je skutečně dost, ale i kdyby 128, tak to je za chvíli na těch 64 kbit, kde už rádio stojí za hov*o.

M (23.5.2004 16:02:10)

Aha, takze neomezene znamena ze urcitou cast (radio) broadbandu nemuzu vubec pouzivat, a kdyz uz, tak jen ve stredni kvalite? Tak uz priznejte, ze to je OMEZENE...

Anonym (23.5.2004 19:14:20)

Pako! Vsude ve svete tyhle varianty bez omezeni nestoji 2500 a 5000 nybrz tak tisicovku!

Anonym (23.5.2004 19:29:39)

Tak se odstehuj,dneska ti uz nic nebrani!!Doporucuji Slovinsko,more,vzduch a velmi levny a kvalitni ADSL. To ze nejsi spopkojenej neznamena ze budes ostatni urazet.

Anonym (23.5.2004 21:10:55)

To je typicka odpoved omezence, jiste odstehovat se a nechat tu zluteho zlodeje bez skurpuli dal plundrovat a oskubavat. Ty si ale chytrak vid.

Lada (23.5.2004 22:30:59)

Tady asi nekdo pracuje pro CTc nebo nechapu jak muze byt nekdo tak zabedneny a nechapat vyznam neomezeny a kdyz si budu chtit poslechnout radio ve kvalite 320kbps tak je to snad moje vec, to znamena neomezeny

Petr D. (23.5.2004 16:08:25)

To nemohu souhlasit, že neomezený internet je klamavá reklama. Sice se ti sníží rychlost, ale pořád si ho můžeš nechat puštěný celou noc a sosat, když máš tu potřebu. Nikdo tě v ničem opravdu neomezuje. Konektivita není zrovna levná věc a za cenu 857Kč je poskytovaná služba velice slušná. Já mám tady puštěné rádio ve kvalitě 16 kbps a nemyslím si, že stojí na ***. Posloucháš hezky rádio a pásmo máš pořád hezky volné. Je to opravdu vše o prioritách a variantu profi bych vůbec nezavrhoval. Cena 2500Kč není zase tak špatná. Souhlasím, není také levná, ale pokud chceš komfort a mít doma multimediální centrum, tak musíš také něco obětovat. Všeobecně chci ovšem říci, že IE je velký krok kupředu a je jasné, že se bude stále přicházet s novinkami. Takže je klidně možné, že ani ne do roka se už najde kompromis a budeš moci poslouchat radio 256 kbps i za těch 857Kč. A tomu věřím.

M (23.5.2004 17:06:19)

To ze snizeni rychlosti je lepsi nez depriorizace, souhlasim. Dle slov Mirka je konektivita skoro to nejlevnejsi z celych nakladu na ADSL (garant 10 kbps stoji na trhu cca kolem 120 Kč, což je mimochodem garant na 512 1:50...) Kez by jsi mel pravdu, pral bych to hlavne vsem tady s ADSL. Ja ale ten rok cekat nemusim, za tech 857 Kc to mam na wifi uz dneska...

Anonym (22.5.2004 16:23:14)

Pro vás je agregovaný 64 kbit skvělá služba bez omezení? nenechte se vysmát. S touto rychlostí (když to tedy těch 64 kbit pojede o čemž pochybuju) využijete malé procento služeb, které vysokorychlostní internet nabízí. A co se týče názoru, že se bojuje proti p2p, tak to je taky blbost. Filmy na p2p sítích jsou a vždy budou bez konkurence. Jednoduše proto, že tam lidi chodí pro nové filmy, které se do placené distribuce dostanou až o hodně měsíců později. Já osobně jsem viděl všechny nové filmy dřív, než přišly k nám do kin.

bubbak (23.5.2004 01:17:55)

Člověče zlatej a nepoučitelnej :-) Co tak asi může ČTc chystat ? :-)Jedině ojeb a klamavou reklamu,nic jinýho !!! Teď to ještě vylepšili o megatunel do Eurotelu to je jediná novinka :-)