Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Retro: Jak jsme začínali s mobilními telefony

Retro: Jak jsme začínali s mobilními telefony

Anonym (13.7.2011 00:00:00)

To vám byly časy! Na ulici jste potkali podivného chlápka ve fialovém saku s kufříkem, který začal zvonit. K vašemu překvapení byl v kufříku mobilní telefon. Takto veškeré mobilní šílenství v roce 1991 začalo. Podívejme se společně na historii mobilních telefonů v Čechách a na Slovensku.

pepik (12.7.2011 06:51:44)

Paradni clanek. Takhle v utery rano pri snidani jsem u nej zamackl slezu (a dokousal kolac). Autorovi velke diky za pripomenuti tehdejsi doby!

Droid (13.7.2011 18:05:47)

Super článek, škoda, že takových není víc. Je to bomba zavzpomínat na začátky. Já měl svůj první mobil v roce 1998. Koupil jsem ho od kámoše který ho našel na zemi po noční akci před klubem venku. Měl štěstí :-) Nechtěl ho a tak ho prodal mě. Byl to Siemens C10... Jo kde jsou ty doby.

ladinusamad (16.7.2011 18:17:26)

Protože jsem přece jen poněkud mladší, je moje mobilní historie krátká. Nicméně, nedávno jsem zavzpomínal a sepsal jsem si je http://ladinek.com/ladinova-mobilni-historie Kufříkové telefony si pamatuji jako kluk. Našel jsem nějaké u silnice ve škarpě, dalo se z nich volat zadarmo. nějaký čas jsme si s nima hráli, pak jsme je prodali jednomu překupníkovi. Teda vyměnili za horáka. To byla tenkrát věc. No a pro překupníka si přišli policajti... vysledovali telefony :) Jo jo, když se nad tím člověk zamyslí, je to směšné... Jeden kufříkovej telefon jsem si před časem sehnal jako zajímavej kus do budoucna. Věřím že se jednou na to budou znamí chodit dívat.

charv (18.7.2011 09:16:22)

Škoda, že dnešní mobilní přístroje zvládají spoustu věcí, jen z nich telefonovat je občas problém! :D