Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > BlackBerry bojuje o život

BlackBerry bojuje o život

Anonym (16.8.2011 00:00:00)

Ještě nedávno miláček amerických manažerů a dodnes miláček neumětelů v amerických obchodech s mobily, tedy firma RIM s jejich mobily řady BlackBerry, se v posledních měsících potácí ve finančních i výrobních potížích. To, že mne neschopní prodavači v obchodech ještě včera přesvědčovali o tom, ať si koupím BlackBerry, že se jedná o nejprodávanější mobil světového trhu, prodeji nijak nepomůže.

jerry (16.8.2011 15:12:48)

operacni system neni QNK ale QNX

VV (19.8.2011 03:23:36)

Omlouvam se za preklep.

WhiteRabbit (20.8.2011 12:43:37)

No to snad ne :D Prosim autora aby si nejdrive zjistil fakta a hlavne detaily o BlackBerry a jejich sluzbach. Pak nebude moci napsat takove bludy, ktere "vytvoril"...:/

Cox (5.9.2011 13:36:46)

A k čemu je RIM jinak dobrá, web se na tom rozumě prohlížet nedá, rozlišení displaye je sice OK, ale velikost mizerná, maily již nejsou tak prvotní a navíc musíš platit tarif pro BB u svého operátora, při psaní na 9780 jsem při delším mailu dostával křeče do prstů a jelikož vlastním větší ruce tak se s těmi pidi tlačítky nikdy nesžil a velice rád se vrátil k iPhone 4 a jeho landscape, jelikož k BB jsem byl donucen vedením firmy. Na SW klávesnici dokážu psát 3x rychleji a nikdy jsem nedospěl do takového bodu kdy by to byla na té HW co má BB naopak, jak tvrdili kolegové v práci. Donedávna nebyl BBstore přístupný pro ČR, což se teď změnilo a tak jsem zabrousil, do aplikací jak jsem z iPhone byl zvyklej a málem jsem si se nezlobte ublinknul. Tak nehorázné ceny jsem dlouho neviděl. Na Bb dále není pokud se nepletu slušná navigace což iPhone také nabízí. Pořád jaksi nevím co na tom vidíte, měl jsem to skoro 2 měsíce a šlo to z baráku, jediné plusy jsou SW které rozblikají diodu do barev kterou můžete přiřadit uživatelům, dále kalendář ten byl bezkonkurenční, ale to je tak všechno, píše se delší výdrž, ale já jí vybil za den stejně jako iPhone.

Ekky (20.8.2011 23:05:31)

Ten kdo to psal je určitě vlastníkem Nokie nebo Rusáka,zvaného iPhone a v životě neměl v ruce BlackBerry natož aby zkusil co všechno umí. Co se týče konstrukce,nechápu jak jí můžeš kritizovat? Asi si to přečetl na jiném webu :o) Design záleží na v kusu jednotlivce. V jednom máš pravdu,v tom že naši prodejci a operatoři a poskytovatele různých služeb jsou neschopní...

Karel (12.11.2011 15:56:51)

Pane Větvičko, viděl jste vůbec někdy BB naživo? Na to, zda jste ho používal se raději ani neptám.