Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > T-Mobile už také nabízí VDSL

T-Mobile už také nabízí VDSL

Anonym (8.9.2011 00:00:00)

Společnost T-Mobile oznámila, že od 1. září mají zájemci o vysokorychlostní přípojku přes DSL možnost využít jeho rychlejší variantu – VDSL. Rychlostní tarify jsou rozděleny na 16 Mbit/s a 25 Mbit/s. Stávající zákazníci si však musejí počkat.

anonym (8.9.2011 09:01:24)

A co odchozi rychlost, ta je porad 256 kbit/s? Nejak to v clanku ani u T-mobilu nikde nepisou...

Jirka (8.9.2011 09:08:46)

Asi vědí dobře proč to tam nenapsali.

Michal (8.9.2011 18:00:52)

Uz me to opravdu zacina stvat,protoze ta rychlost skace chvili s 256 na 512

meli (8.9.2011 16:45:51)

Nevim, jak vy, ale ja mam odchozi 512

Meli (8.9.2011 16:47:45)

Obavam se, ze se zrychlovanim stavajicich klientu to nebude tak snadne. Cituji z emailu, ktery mi T-Mobile poslali: "Váš zájem o Internet VDSL nás velmi těší. Zákazníky, kteří mohou tuto variantu Internetu využít automaticky nepřevádíme. Dle uvedeného telefonního čísla pevné linky jsme ověřili dostupnost Internetu VDSL. V případě zájmu o využití je třeba nejdříve aktivovat VDSL a po jeho aktivaci je možné podat výpověď na původní smlouvu ADSL. Ta bude i v případě doby určité ukončena. Novou objednávku můžete vyřídit na kterékoli Značkové prodejně T-Mobile..."

Josef (10.9.2011 22:24:10)

T-mobile je hroznej, kouka jen na to, jak zakaznika uvazat smlouvou, ale poskytnout kvalitni sluzby, to ne. Jsem rad, ze uz mi smlouva uplynula a mohl jsem jit k o2. Kvalita pripojeni od o2, rychlost a pristup k zakaznikovi se vubec neda srovnavat. Jinak kdo ma moznost, tak UPC je jeste mnohem lepsi jak o2 ;o)

Petr Kraus (12.9.2011 10:57:34)

Takto, mnel jsem UPC,pak jsem se stehoval a ted nemam nic, jelikoz muj majitel baraku si nepreje žadne pripojky ani kable :(takze mob.net od vodadone.Ale chtel jsem jenom napsat, kto mužete prestupte k UPC,to je jedinna seriozna firma, zadne problemy,net Tv za 500 uzastna kvalita..ja jsem byl max.spokojen!!!!