Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Také máte rádi reklamy?

Také máte rádi reklamy?

Anonym (24.9.2011 00:00:00)

Sem tam se jim člověk nevyhne, i když programově televizi nesleduje. Třeba na návštěvě, u rodičů, když chce dětem pustit pohádku. Reklamy jsou jako parazit, chytí a nepustí. Díky vlezlým znělkám vám zůstanou v hlavě a vy se přistihnete, že si pobrukujete jejich stupidní melodii. Navíc jsou jako moderní filmy – logiku v nich nehledejte.

Dreit (24.9.2011 10:21:28)

K tomu se dá říct asi jen..."jsem na koni"

Tom Rektoříků (24.9.2011 10:56:50)

Úplně si mne tím svým článkem navnadil na výborný seriál Mad Men. Těším se, až vyjde nová serie. Aneb reklamáci FTW. Ale jinak některé reklamy jsou zábavné. Dají se počítat i za umělecké díla. Hlavně ty 5 minutové reklamní spoty, co se nedostanou do televize.

anonym (24.9.2011 13:53:53)

S celym clankem souhlasim a dobre jsem se pobavil. Jen jedna poznamka...i nekonecna jsou ruzne velke a lze je porovnavat.

Petr (3.10.2011 18:03:33)

Chtel bych vedet vic o ruznych nekonecnech. Celej zivot mam za to, ze nekonecno je jen jedno! Asi jsem ta leta matematiky prochrapal.

txtx1@seznam.cz (18.1.2012 13:53:10)

V klasickem svete, kde plati Newtonovske zakony je nekonecno pouze jedno. Pokud by jsme se ponorili do sveta kvantoveho, mohl by se pojem nekonecno zpochybnit. Nicmene pro 99,9 % lidi je pouze jedno nekonecno a to tak i zustane:) Ale vratime se k reklamam. Jak muze byt neco kremovejsi nebo jeste smetanovejsi? Mam za to, ze kremovy je dej koncovy a pokud je neco kremove, tak to prece nemuze byt kremovejsi. Mozna hustsi, mozna mene korenene... Na druhou stranu musim uznat, ze nektere reklamy dokazi pobavit. Priklad za vsechny reklamy na Oskara sveho casu nebo ruzne reklamy ze zahranici. Bohuzel zatim dostupne na internetu a do ceska takovy druh reklam asi jeste dlouho nedorazi.

Daniela (24.9.2011 19:18:31)

Výborný! Moc jsem se pobavila.

vasjo (24.9.2011 19:23:12)

Sice mi krokodýl sežral nohy, ale hlavně že voním...

volani.webnode.cz (26.9.2011 01:17:13)

Když tu čtu o co všechno přicházím, tak si asi pořídím televizi a vypnu adblock a povolím flash v prohlížeči :D