Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Steve Jobs: Google ukradl Android & Microsoft je bezvýznamný

Steve Jobs: Google ukradl Android & Microsoft je bezvýznamný

Anonym (24.10.2011 00:00:00)

Biografie zakladatele společnosti Apple Steva Jobse se dnes dostává na pulty amerických knihkupectví. List New York Times otiskl několik ukázek, kde se Jobs vyjadřuje mimo jiné na adresu systému Google Android a také odvěkého rivala, společnost Microsoft.

Kazan (24.10.2011 10:23:13)

Je to spravny i kdyby kopirovali :) Aspon je to nuti kazdej rok vytvorit neco noveho :) Kdyby apple nemel konkurenci android tak jednou za rok si prida jednu funkci do ios a tim to hasne :)

Mart (24.10.2011 17:56:08)

Zajimavy citat od cloveka co "okradl" xerox o pulku jejich produktu :-D

anonym (25.10.2011 02:17:03)

"Android zničím, protože jde o kradený produkt. Jsem ochotný odstartoval i termonukleární válku, co se tohoto týče." Jobs byl přesvědčen, že Android je okopírovaný iOS (iPhone) a že Google se přiživuje jen na myšlenkách Applu. Nikdy však po Googlu u soudu nepožadoval odškodné Sám kradl ! a kopíroval bud ,menší nebo si pujčíl od "větších" když tedy byl tak přesvědčen o tem že mu malému chudáčkovy google ukradl android tak mněl alespon z principu požadovat omluvu když mu asi nešlo o prachy za odškodné :) podle mně osobně jsem najk nepozoroval že by jobs :( sám něco vymyslel nebo udělal , akorát jsem někde na netu četl, že to byl ve FA eple pěkný pes a jen každého buzeroval atd :) sám osobně nikdy nebudu podporovat eple a to jen proto že "omezuje lidi " svým iOS atd (to co jsme daly do iOS to jede a zbytek rpostě nepotřebujete ) a je toho více proč eple nesnáším a jobse jakbyset :)

vel (26.10.2011 20:11:12)

tak se o tom tak zuřivě nevyjadřuj, když je to tak omezující, a "eple" potažmo jobse nesnasis.

anonym (29.10.2011 21:18:43)

jejda tady se nám začali stahovat členové tupého stáda ! co pak udkud vás vykoply že sem lezete ?

gunther_cz (26.10.2011 23:23:52)

hele když už o tom mluvis tak prosim pis Apple

gunther_cz (26.10.2011 23:20:47)

Nooo částečne ukradl, ale oni to částečně schvílili xD

volani.webnode.cz (24.10.2011 18:44:00)

A nakonec místo toho aby androjid zmizel ze zemského povrchu je Stýv jeho součástí (zemského povrchu):D Prach si a v prach se obrátíš.. No osobně od applu nepoužívám nic a ani jsem nikdy nepoužíval ( a ani toho nelituji), koncepce předražených dotykových placek pro BFU mě nezaujala. Stejně tak nějákých appstorů, kde si apple bere velké provize.. Když platit tak tou nejlevnější metodou přímo autorovi.. A anroid od googlu také nepoužívám.. Snad jen s tím microsoftem bych s ním jakž takž souhlasil..

tiffany (25.10.2011 14:09:18)

nic nepouzivam, nic nelituji, nic neznam, ale s radosti o tom kecam, ze jooo?

stanikcz (25.12.2011 22:58:58)

Myslím, že s patenty co si Apple nechal zapsat jsem je porušil i já když jsem si před 10 minutama utřel zadek toaletním papírem... :-D Aneb památná věta z oblasti IT: Dobří umělci kopírují, ti velcí kradou.