Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Když se věci jinak jmenují a něco jiného nabízejí...

Když se věci jinak jmenují a něco jiného nabízejí...

Anonym (11.2.2012 00:00:00)

Že jdu do krámu a pod názvem mléko dostanu obarvenou vodu, místo jogurtu sojovou břečku a místo párků kůže, na to už jsem si tak nějak zvykl.

Josef (11.2.2012 00:14:20)

Souhlas, snad se to začne lepšit. Tudy cesta nevede. Jediný kanál, na který se dá dívat mi připadá ČT24, konkrétně např. pořad Hyde park. Včera byl na ČT24 zajímavý příspěvek o fenoménu slowfood (http://cs.wikipedia.org/wiki/Slow_Food), je dobře, že alespoň občas někdo informuje o podobných prospěšných snahách.

xxxxxxxxxx (11.2.2012 02:56:50)

ahá no ja to vidím tak : bude se na Tv/kabel nedívat! nebo si pořídit satelit , tam je to více k čumnění ! ale podel toho jak je autor znuděn naštván a chudák už nemá žadnou zabavu bych to viděl takhle : 1: odstěhovat se do jiné zemně ? 2: odstěhovat na jinou planetu ? 3: jít na václavám , polít se benzinem a demonstratívně se upálit ? :) 4. někde v tichosti se oběsit ? :) ja osobně pokud se autor rozhodně spáchat sebevraždu , bych byl aby zlovil číslo tří , aspon by to bylo ve správách a zase naký vzrušení "od klasika " ))))))))))))))

kotoul (11.2.2012 08:11:48)

Á, tady si zas někdo hraje na intelektuála, a přitom vůbec nepochopil, že autor nejen není znuděn, ale snaží se to celé navíc podat ironicky.

okolojdouci (11.2.2012 16:26:57)

... a ja bych rekl ze i velice trefne

s (9.3.2012 18:14:37)

borci autor je frustrovan a jen to dal najevo a nazval veci pravymi jmeny rad bych ho za jinych okolnosti taky kritizoval, ale bohuzel to vidim stejne jako on a to co nedovazim uz sou jen potraviny a sluzby ktere proste nektere musim mit lokalizovane tady... dokonce bych 2 roky zpatky psal spisovneji, ale bohuzel moje prace me tak degradovala, ze si obcas pripadam jako kdybych do skoly nechodil...

xxxxxxxx (11.2.2012 16:51:12)

ne nikdo si na nic nehraje ! jen jsem chtěl konstatovat, to že ovečky mají to co chtěly :) čili : radoby demokracii a viz co autor článku psal jinak ty rady co jsem psal, nebyly až tak myšleny jako navod pro autora, ale spíše všeobecně pro ovečky

kotoul (11.2.2012 18:21:09)

Hlavně že ty jsi vlk a nikdo tě nezblbne, viď?

anonym (13.2.2012 01:48:40)

NN houby vlk ,spíše jen nikdo :)

Miloš H. (24.4.2012 10:55:20)

Což o to, že tady někdo něco nepochopil. Horší je, že tady si někdo hraje na intelektuála, přičemž poněkud tápe v tak základní věci, jako je český pravopis.

karlikcz (11.2.2012 18:43:58)

Aneb jak se zpívá ve známé písničce kde: "nabídka určuje poptávku...láska v housce, instantní cit, prefabrikát."

volani.webnode.cz (11.2.2012 23:56:52)

Já kupuji základní potraviny. Doufám že mouka je pořád mouka.. moc spotřebitelských testů bohužel není. (dtest- většina obsahu za peníze, idnes, něco občas na českém rozhlase). Víte o dalších? Jogurty kupují bíle, do těch se údajně také nesmí nic přidávat.. Boty doporučuji třeba tyto: http://www.oopp.cz/detail.php?cat=0310&id=978 Pokud víte o levnějších botách a přitom dostatečně kvalitních, pošlete sem odkaz. Nejlépe i informaci kde a za jakých podmínek se vyrábí pokud se vám to podaří zjistit. "láska v housce, instantní cit" Nesmíme koukat na televizi, bojovat proti reklamám ve veřejném prostoru a hájit veřejný prostor před pohlcením firmami..

x (23.2.2012 16:46:58)

"bojovat proti reklamám ve veřejném prostoru" Pokud ta reklama pomáhá ten veřejný prostor finnacovat místo danní tak mě tam s určitou mírou vůbec nevadí naopak ho často dotváří.

anonym (12.2.2012 19:06:04)

"Místo mobilních telefonů na telefonování a maximálně smskování dostáváme multimediální centra." Pokud nechápete, že většina je přímo chce - ja totiž telefonuji a SMS píšu naprosto minimalně - pro mě je mobil spíše kapasní informační centrum vhodných rozměrů a při dobrém výběru i za velmi přijatelné peníze, a že nemultimediální mobily jsou na trhu stále a to za velmi přijatelné ceny, tak spíše než psaní podobných člábků byste se měl nad sebou síše zamyslet a zauvažovat reálně o vyhledání odborné lekřské pomoci. S podobnýma komentářema jako je tento jste jen zde pro smích - znám plno hlavně lidí v důchodovém věku - kteří též říkají to co já nepotřbuji k životu by mělo být zcela zakázno prodávat. Je to stejné jako byste říkal k čemu je zde internet mě na veškeré informace potřebné k život bohatě stačí TV NOVA a Blesk a na nákupy TESCO, GLOBUS, C&A a Ikea a podobně. Stejně jako : "v mléku nenajdete smetanu " O nutnosti drřní diety z důvodu nadváhy jste zřejmě ještě neslyšel a tak prostě rozumný člověk co nechce zbytečně tloustnout SMETANU VYLOŽENĚ V MLÉCE NECHCE !!!! Je pokud vim běžně k dostaní i mléko ze smetanou. Stejně jako ty párky - on né každý je totiž boháč a tak si kupuje levné věci - já nemám problém samozřejmě za odpovídajicí cenu si koupit párky které z masa vyrobené jsou. To že se něco vyrábí v Číňě jeste nezanamená, že je to totéž. Jste jen další z těch co nechápe, že se prostě neznačnkové věci nevyráběji ze stejně kvalitních materiálu. Třeba kvůli prázvě snížení jejich ceny byli při výrobě látek do těch neznačkových věcí použity chemikálie, které je již dávnou na oblečení pro lidi v EU již dávno zákázáno používat z důvodu vlivu na zdraví - jenže ono je to levnější a tak ta neznačka to použije.

lojza (22.2.2012 11:09:59)

Ty jsi vůl.

spike (22.2.2012 13:12:53)

Není to vůl, je to idiot. Idiocie je stav intelektu, vůl jen zvíře. Nepochopil myšlenku..

x (23.2.2012 16:44:13)

Já vím - jak ty důchodc? - většinou silně levicového myšlení - to co nepotřebuji k životu nepotřebuji ani nikdo chtiít nesmí a tak by to mělo být zcela zakázáno prodávat - abych se nemusel namáhat vybíráním toho co chci. Nevidím důvod proč by se mléko bez smetany nemělo označovat jako mléko - prostě stále to mléko a mnoho lidí včetně mě to chce.