Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Paralelní světy existují!

Paralelní světy existují!

Anonym (17.3.2012 00:00:00)

Také jste si toho všimli? Když sledujete nový český film, posloucháte vládní představitele nebo poslance, či vidíte nějaký protipirátský trailer?

Toman (18.3.2012 13:35:22)

Super článek, naprosto souhlasím! Existuje mnoho realit. A já mám pocit, že mě tak před třemi lety vyměnili a já jsem se dostal do reality, ve které nechci být. :)

anonym (2.5.2012 00:42:00)

pěkný článek , a kde pak mámé OSPF :) že by mu najk vyschlo v krku ? nebo chudák zístil že jeho realita bude brzo out :? )))))))))))

vjs (18.3.2012 15:17:40)

Výborný článek, souhlasím a gratuluji. Ještě bych k autorům knih o paralelních světech přidal Lukjaněnka :-), Vjs

Mar (24.3.2012 08:59:32)

SUPER!

Honza Skula (3.4.2012 17:00:43)

Pravda, pravdoucí, i když DVD popisovaných vlastností mám fyzicky doma. Zakoupeno bylo v Indii jako originál bollywoodského trháku pro účely "obohacení" domácí sbírky filmů a pokud si někdo pamatuje na jaké kopie kopií video kazet jsme se dívali před revolucí, tak na zmínemém digitálním disku jest tak 6 kopie z kopie z kopie.... :-) Mě spíš uniká smysl placení autorských poplatků při zakoupení paměťové karty do videokamery či foťáku a následné opětovné placení při nákupu fotopapírů abych si mohl mnou vyfocené vytisknout a spoustu dalších paradoxů.

Deny\ (23.3.2013 08:02:29)

Výborný a naprosto pravdivý článek, se kterým nezbývá než souhlasit.