Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > problém s notebookem po výměně baterie

problém s notebookem po výměně baterie

Věra (4.4.2012 23:32:48)

Dobrý večer všem, Protože jsme laici a nejsme tak úplně zběhlí, obracím se na Vás s dotazem. Zakoupili jsme novou baterii do notebooku DELL. Po jejím vložení notebook fungoval chvilku bez probémů, po chvíli nám ale začalo blbnout připojení Wifi. S ničím jiným jsme "nehýbali" nic jiného neměnili, tak je nám divné, proč najednou notebook nechce fungovat. Stránky internetu nechtějí najíždět, neustále to hlásí, že stránky nabíhají. Dle mého názoru by to novou baterií být nemělo a myslím si že se chyba stala někde jinde, ale nevíme kde. Už nevím, kde co zkontrolovat. Jen se chci ujistit, zda když jsme koupili kapacitně vyšší baterii (přesto kompatibilní k typu notebooku), než byla původní nemohl tento problém nastat. Nebylo třeba někde v notebooku po vložení nové baterie někde něco přenastavit ? Děkuji všem za reakce VZ

Miloš (5.4.2012 07:23:02)

Dobrý den Zkuste nejdříve vrátit původní baterii, jestli bude vše tak, jako před její výměnou.

Vera (5.4.2012 18:12:17)

Funguje to jen bez baterie po připojení na síť. Ale zkusili jsme dát baterii a připojit se na veřejnou WIFI síť a vše funguje. Takže to vypadá na problém doma s WIFI. Jen nevím kde. Poradili mi, že to může ýt tím, že některé notebooky při zapojené baterce automaticky odpojují sítovou bezdrátovou kartu (nevím sice proč problém nastal až nyní a 2 měsíce vše jelo OK), ale to nevím kde nastavit/zrušit. Další možností je OS Vista, ketrá někdy s WIFI blbě komunikuje. Zatím to tedy řešíme prací se zapojením notebooku na el. síť bez baterie. Pokud někdo ještě poradí budu ráda. Bohužel to řeším za maminku, která je ode mne 250 km. Těžko se mi to na dálku řeší. Takže stejně s řešením musí počkat až k ní přijedu.