Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Zakladatel Googlu: Facebook a Apple jsou hrozbou internetu

Zakladatel Googlu: Facebook a Apple jsou hrozbou internetu

Anonym (16.4.2012 00:00:00)

Sergej Brin, spoluzakladatel společnosti Google, řekl, že pro internet a internetovou svobodu jsou třemi největšími hrozbami Facebook, Apple a národní vlády cenzurující obsah a sledující své občany. Google je jednou ze společností, která zastává principy tzv. síťově neutrality -- nulových zásahů korporací a vlád do přístupnosti obsahu webu a kvalit internetu (kvality připojení, fungujících protokolů, přístupnosti obsahu apod.).

Pišta (17.4.2012 10:40:19)

Pro mne je větší škodnou Google. Když jsem měl na stránkách od Google reklamu, bylo všechno v pořádku. Ovšem jakmile měli začít vyplaácet provize, označili moje stránky jako nebezpečné a pro ně nevýhodné, údajně proto, že tam někdo klikal víckrát za sebou. Neprokázali ani IP adresu, odkud bylo údajně klikáno. Takže, pokud jsem jim vydělával, bylo to v pořádku. Jakmile mají platit už je problém. A dovolání nemáte. Takže Google je pro mne stejný škvár, jako Facebook a jim podobné projekty.

dejtotam (17.4.2012 19:54:45)

Souhlasím

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx (21.4.2012 08:27:23)

Jo jo přesna tak , google nadáva na facebok (( tedy na že bych faceblb doma toleroval to ani omylem )) A navíc sám google cenzuruje stránky "znevhodným obsahem" čím to bude že většína stránek nemají nic společného z nevhodným obsahem a přesto jsou cenzurovaný nebo dokonce blokovány ? že by google si neviděl do pusinky ? nebo aby to nebylo až tak napádné tak pokud se stránka nelíbí tak se při vstupu na ní oběví jedná se o utočnou stranku """bla blabla bla bla"" a kdež na stranku přesto vleze tak se nic neděje tedy žadný utok :))))))) asi mají všechny lidi za ovečky a debily nebo co ! ale naštěstí ne všichny jsou ovce