Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > U:fon nabídne volání na mobil za 1 Kč/min. A chystá se jeho prodej

U:fon nabídne volání na mobil za 1 Kč/min. A chystá se jeho prodej

Anonym (11.6.2012 00:00:00)

Společnost MobilKom provozující mobilní CDMA síť známou pod značkou U:fon je na prodej. Podle dostupných informací má o firmu zájem šest firem. Ty jsou ochotny zaplatit částku pochybující se v řádu deseti milionů korun. MobilKom mezitím oznámil nabídku volání do mobilních sítí za korunu.

anonym (12.6.2012 17:40:10)

to je spíše obchodní tah to snížení ceny voláni :)tím naláka nové zakazníky , a zvíší cenu firmy :) pak to pordají a nový majitel , da nové smlouvy nebo podobně a šup ceny nahoru :) chitrý tah ale co čekat od zloděju tady v čr

anonym (13.6.2012 07:50:34)

Někdo je chYtrý a někdo blbej.

anonym (13.6.2012 17:43:04)

a blbý ten kdo poleze k ufounu :) jinak jedno přísloví říká "kdyo chce moc nemá nic " !!!

anonym (15.6.2012 16:39:31)

já jsem nyní na internetu Ufouna za 29 Kč na den, rychlost 700 kb/s Praha - Vysočany ..... jediná dobrá je ta FUP 1 GB, jinak by letěl. To mně v mobilu chodí T-Mobile podstatně rychleji, ale mám na měsíc jen 3 GB :-(

anonym (20.6.2012 02:32:45)

H CH K R D T N tvrdé souhlásky no pokud někdo chce tvrdit něco o něčem čemu nemůže rozumět ,protože ještě nepochopil ani látku pro základní školu ,jinak dle mého Ufon má potenciál a jednou bude na špičce ,sám mám tarif za Nula ,jinak nenechte se mýlit ,tím ,že zatím má pouze CDMA technologii na spec. frekvenci 430 Mhz.