Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Rozdíl mezi 8 Mbit a 3,5 Mbit....

Rozdíl mezi 8 Mbit a 3,5 Mbit....

Tomáš (23.9.2012 18:10:33)

Stěhuji se v rámci Prahy 9 - Prosek a v během domlouvání překládky u O2 na novou adresu mi bylo řečeno, že na nové adrese budu mít reálně asi 3,5 Mbit, zatímco na té staré to bylo kolem 8 Mbit. Poznám v praktickém užívání netu a hrání online her nějaký rozdíl? Stahování her a filmů mě nezajímá....díky

Petr (23.9.2012 19:50:59)

Dobrý den, pokud nevyužíváte O2 TV, rychlost Vašeho připojení bude dostačující pro všechny běžné činnosti, které na internetu děláte.

lukas.gargulak@gmail.com (26.9.2012 00:09:49)

Tak pokud si jen sem tam prohlížíte poštu a zprávy na webu, tak nepocítíte větši zpomalení. Horší je, že 3,5 Mbit už taktak stačí na stream 720p HD z youtube... A taky pokud se setká více lidí na internetu tak se to více zpomalí oproti 8 Mbitum..

TooMooX (24.9.2012 21:08:36)

Tak na to si dej pozor !!! Pravděpodobně ti sníží upload !!! A Počítej s nějakou tragickou hodnotu typu 200kbps. Příjemná zábava se pak pokoušet nahrát fotky/video. Mít na tom 2 PC kdy na druhém běží hovor přes skype. Celkově je to obrovská brzda i při běžném surfování !!! Vlastní zkušenost po zarušení linky VSDL přípojkama mi snížili rychlost až na 4101 kbps / 259 kbps :-( Ač mám DSL přes 10 let a WIFI jsem vždy opovrhoval, nic jiného mi asi nezbude. Naštěstí doba blastění sítí po plechovkách je pryč a snad mě WIFI na 5GHz příjemně překvapí...