Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Žijeme v Kocourkově

Žijeme v Kocourkově

Anonym (20.10.2012 00:00:00)

Ačkoliv po senátních a krajských volbách vše svádí k tomu, vzít větu o Kocourkově politicky, popovídáme si dnes skutečně o počítačích.

volani.webnode.cz (20.10.2012 00:29:21)

A budou fungovat ty náramky pro vězně s elektrošoky které chtějí dát vězňům aby ušetřili a protože jsou věznice narvané až k prasknutí? Také chtějí trestat opakovaný přestupek který nepřesáhne škodu 5k (rozuměj 2x ukradený rohlík - pro ty kterým na poště nenajdou práci a který odmítnou vykonávat veřejně pseudoprospěšné otrocké nucené práce..). A pokud by někdo kdo nemá kde bydlet chtěl žít komunitně v opuštěném domu, tak na něj pošlou armádu a helikoptéru alá Milada.. Prostě svobodná demokratická společnost blahobytu..- bohatá ale bůh jsou peníze a peníze mají jen vyvolení a ještě na dluh...

marconi (22.10.2012 01:34:44)

Už nadpis toho článku je špatně, srovnávat tuhle republiku s Kocourkovem je hrubá urážka toho pohádkového a v podstatě blahobytného městečka. Ani v Kocourkově by si totiž nenechali sebrat rum, pomazánkové máslo a kdoví co ještě. A propo, byl jsem dneska v cukrárně, dal si rakvičku a zdálo se mi, že v ní nebyl ani kousek dřeva, ani můj španělský ptáček k obědu nebyl zrovna dvakrát opeřený - vida hned další dva náměty pro naše a bruselské úředníky.

anonym (22.10.2012 06:44:16)

nevím ale pokud budou takhle všíchni žvanit jako vy tady tak se nic nezmnění :) klacky sekyry vidle a hurá na uředníčky a politiky :) místo žvanění defenestraci těch kryplu co tvrdí že nám vladnou :)

martas (22.10.2012 22:00:01)

máč recht.

martas (22.10.2012 22:02:16)

pardon za překlep...máš recht. naházet je všechny z oken na vidle

nazareth (22.10.2012 12:25:30)

Já bych přidal ještě černou stuhu na věnečky.