Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > "BLESKmobil je jen dealer Telefónicy," říká poslanec a odborníci souhlasí

"BLESKmobil je jen dealer Telefónicy," říká poslanec a odborníci souhlasí

Anonym (12.11.2012 00:00:00)

První český virtuální mobilní operátor není ani tak virtuální operátor jako spíše dealer Telefónicy, zní z úst mnoha telekomunikačních odborníků. Mezi prvními kritiky byl i poslanec Jan Husák. „Každý podnikatel provozující mobilní služby, tedy i virtuální operátor, musí být ohlášen u Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ). Žádnou novou firmu s názvem BLESKmobil úřad neregistroval. Telefónica chce zákazníkům namluvit, že je tu nová konkurence, ale ta stále neexistuje. Je to jen marketingový trik,“ uvedl Husák.

Kokinek (13.11.2012 09:46:18)

Presne tak, je tady drahe uplne vsechno! TO jsou ceny jak púred 10 lety

pozorovatel (25.11.2012 01:05:53)

Osobně jsem alespoň předpokládal, že v rámci huronské kampaně, která se okolo Blesk-mobilu vyskytla a nadále vyskytuje, že se tzv. nový operátor zachová poněkud lidštěji k seniorům. Jde o to, že patřím do kategorie méně telefonujících uživatelů služeb O2, kde (jakož i u jiných operátorů) musím nejdéle do půl roku spotřebovat koupený kredit 200,- Kč, který mi většinou dostačuje, neboť s výhodou používám také VoIP telefonii i pro mobilní volání. Při zběžném přečtení "dodacích" podmínek Blesk-mobilu jsem např. zjistil, že doby "spotřeby" koupeného kreditu je jen 3 měsíce a našlo by se víc dalších věcí, se kterými se Ringier nechlubí. Takže opět zapadám do podřadné kategorie občanů tohoto státu. Tato skutečnost nevadí ani regulátorovi ani panu poslanci. Tož tak.