Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Digitální koule u nohou

Digitální koule u nohou

Anonym (17.11.2012 00:00:00)

Bezdrátové připojení je fajn, o tom žádná. Při kafíčku si v hospodě přečteme e-mail nebo si ztraceni v černém lese najdeme přes GPS cestu domů.

uhu (17.11.2012 10:52:55)

Vy do Kindlu šilháte? Já koukám rovně, zato ale klasickou knihu v ruce neudržím o obracení stránek se mi může jen zdát stejně jako o pláži. Takže díky za Kindle, e-knihy, hlaasová ovládání a vůbec všechna udělátka, která mi umožňují život. Nechcete-li je používat nemusíte.

Parsifal (17.11.2012 22:30:54)

Promiňte, ale cítím z vašeho příspěvku, že jste určitým způsobem nemohoucí. Jsem rád, že vám technologie usnadňují život, jistě ale uznáte, že obecně platným měřítkem nemůže být člověk nemocný či jinak postižený. A o tom konečně ani článek není, je o tom, jak běžného člověka technologie omezují, aniž si to třeba sám uvědomuje, a o tom, jak moc jsou vlezlé. A s tím rozumný člověk nemůže než souhlasit, protože technologie je - podobně jako oheň - dobrý sluha, ale zlý pán.

OSPF (19.11.2012 13:19:06)

Navic, kdyz ma clovek doma knizku v klasicke podobe, je to proste neco jineho, nez kdyz ji ma jako balicek dat nekde na disku. Osobne si knizku nejvice vychutnam, kdyz ji drzim v ruce.