Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Google plánuje rozšířit pokrytí přípojkami s rychlostí 1 Gbit/s

Google plánuje rozšířit pokrytí přípojkami s rychlostí 1 Gbit/s

Anonym (17.12.2012 00:00:00)

Šéf společnosti Google Eric Schmidt řekl, že služba Google Fiber je již pevnou součástí firemního byznysu a že v současnosti se rozhoduje o tom, kam síť a další služby s ní spojené expandují. Gigabitová přípojka vyjde na zhruba 1 350 Kč a v ceně je například i cloudové úložiště Google Drive s kapacitou 1 TB.

xxx (18.12.2012 11:35:43)

Pane redaktore, až Google zavítá do ČR, hlavně do Jablonce nad Nisou, tak dejte vědět a bude mě to vehementně zajímat. Jinak se to bude týkat maximálně Prahy nebo Mladé Boleslavy.

medvedpara (18.12.2012 12:26:27)

a co by delali v takove zdechle zemi, kde je nespocetne krat vic lidi pripojeno pres wifi nez kabelem ? ceske urady jsou takove nemastne neslane a verim ze by vetsi ISP i radi kopli do zeme optiku, ale nekdo - uredni siml - jim v tom brani...o praktickem vyuziti 100Mbitu, natoz Gbitu se da take silne polemizovat...z podelaneho uloz.to stahuju s premium uctem stezi 10-20Mbit a to dopoledne, kdy je vytizeni velmi male, po obede az do noci to pada tvrde na hubu a tou drou az do nocnich hodin... o youtube apod. videoserverech ani nemluvim, pretizeno nonstop. Tak si budem broukat na Gbitu nekdy a z youtube si pustime video v 480p...mozna...

AnubiscCz (20.2.2013 00:56:35)

a bude 1Gbit funkovat stejne rychle kdyz tam bude pripojeni 1000 lidico bude sosat na jednou a kazdymu to da 1Gbit ??To je podle mne nereal max 1Gbit na papire nebo kdyz tam budu sam tak je to real ted jse´m mel pred Vdsl wifi a vnoci taky my daval Dsl.cz d 35mbit na u 4Mbit ale pres den jen 8 mbit ted mam Vdsl a dava to 21Mbit/2mbit furt ale jsem 250m od ustredni