Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Může být použití Facebooku trestný čin?

Může být použití Facebooku trestný čin?

Anonym (3.1.2013 00:00:00)

O tom, že blbé hlášky na sociálních sítích mohou autory dostat do průšvihu, se toho napsalo dost a dost.

anonym (3.1.2013 16:32:33)

když je někdo blbý a leze vubec na FB , a pak si tam hraje na ramba tak jeho funus ! když někomu vyhražuje tak taky jeho funus ! prostě at si myslý o tomhle vyroku každý co chce ! kdokoliv kdo leze na FB a jiné a vykeca tam na sebe uplně všecko a nebo "dělá bordel" porušuje zakon danné zemně , tak je jen dement nic víc tyhle sítě , by podel mně nemněly mít vubec v nazvu "ocialní" :) jelikož podle toho co tam jsou, za blitky , je to tam samý asocial - a IQ bublajíciho bahna !!!

kotoul (5.1.2013 01:10:54)

Hlavně, že ty máš IQ vysoké. Podle pravopisu soudě za hranicí měřitelnosti. Zaměť si nejdřív před vlastním prahem, člověče.

anonym (5.1.2013 06:54:32)

Bee beee bee FBovečka se ozvala :)))))))))))))) ja to věděl že ovce to nevydrží , a budou bečééét a jinak moje psani moje věc , pokud se to nelíbí nikdo nikoho nenutí číst

vasjo (5.1.2013 11:28:30)

Naopak, milý pane. Když lezete na veřejné diskuzní fórum, prezentujete sebe. Dáváte sám sebe všanc a samozřejmě chcete, aby vaše připomínky někdo četl. Jak ale chcete, aby vás někdo bral vážně, když neumíte správně česky, když umíte jen urážet a vůbec se chováte jako pětileté uražené dítě? Navíc dáváte najevo, jak zrovna vy, jen vy, jste zcela nad věcí a mimo dav, a neopomenete to vždy zdůraznit, že všichni okolo jsou blbci, jen vy jste letadlo. Trocha pokory a sebereflexe by vám neškodily, věřte mi. Jinak si o sobě můžete myslet, jak jste geniální, ale okolí vás bude mít stejně pořád za blba.

Jirka (7.1.2013 16:48:26)

Naprosto souhlasím s Vaším komentářem.JH.

Adam (7.1.2013 18:48:53)

Také souhlasím a musím se přidat. Já patřím již do té starší (ne staré) generace a když čtu některé komentáře, tak je mi smutno. Smutno z toho, že hodně mladých vůbec neovládá svůj mateřský jazyk a když je na to upozorníte, tak přejdou ihned do opozice. Snad je to také tak trochu i chyba našeho školství, kde bohužel převládá kvantita nad kvalitou. Myslím to tak, že téměř každá škola se doslova rve o studenty, jinak ji hrozí úpadek a následně zavření.

mshot (9.1.2013 23:33:45)

nebo to souvisi s tim ze obsah je dulezitejsi nez forma (v ramci ruznych diskuzi)?

OSPF (11.1.2013 14:00:20)

Vy mate pane snizeny mentalni status? Rozhodne se podle toho chovate.