Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Zkuste nechat jeden den mobil doma

Zkuste nechat jeden den mobil doma

Anonym (26.1.2013 00:00:00)

Kam se hrabou adrenalinové sporty! Stačí nechat doma jeden den mobil a užijete si adrenalinu, až se divit budete...

videafilosofie.webnode.cz (26.1.2013 09:40:17)

Zajímavé může být že někteří bezdomovci mobil neprovozují a jiní mají i NTB :) Také je jistě zajímavé, že jsem na mobilu závislí kvůli situacím co kdyby. Svět je plný podivných bytostí nazývaných cizí lidé. A když by nám něco ti cizí lidé chtěli nějak uškodit, tak můžeme vytočit do našeho přístroje číslo 112 a nějací lidé z instituce nás před těmi cizími lidmi, kteří mají zlé úmysly jistě ochrání :) - ostatně také si je z tohoto důvodu platíme. Je ale pak zvláštní, že když jde člověk po Praze a vidí na zemi ležícího bezdomovce který se nehýbe, tak mu nikdo žádnou pomoc nevolá... Asi nikomu na člověku který není umytý a nevypadá že má peníze nezáleží. Proč také? Nemá asi co nabídnout ve své situaci a navíc je to někdo cizí (ke všemu smrdí a štítíme se ho...). Ještě že žijeme v tak pokročilé civilizaci, kde jsme totálně závislí na penězích, mobilech a kolabujících institucích a ropě - prostě pravá svoboda :) http://videafilosofie.webnode.cz/news/krev-v-mobilech/ http://videafilosofie.webnode.cz/news/dermot-o%C2%B4connor%3a-there%27s-no-tomorrow-%28neni-zitra%29/

anonym (27.1.2013 01:23:17)

hm zajimavé ja to vidím tak to Na případné cizí zlé lidi 9mm nebo jina raže , většinou odradí zlé lidí od jejich počinu jelikož spoléhat na moblil a tisnové volané muže jen ovce , mobilem se neubráníte , a douvám že věteína lidi ví jak je rychle naše slavná police :)))) jedině kdy mobil je k něčemu , je třeba při dopravní nehodě , ale tak občas jde o vteřiny , takže na volaní v prvních 15 minutách nemáte čas , ( třeba musíte zastavit tepené krvaceni atd Ano co se týká svobody , tak svoboda je jen zdaní :) nebo tedy aby si ovce připadaly svobodné , pro normální lidi je svoboda jen takové jakou si udělají , čili za svoji svobodu musí tvrdě bojovat ! pozor nemyslím svoboda ALÁ USA , to není svoboda ale vnocovaní nazoru jiným a tím pádem vladnout všem kterým svobodu USA vnucuje ((( a jsem zcela zvědavý kolik lidí timhle nase**

PL (26.1.2013 16:04:48)

Provozuji pravidelně, ne protože že bych ho zapoměl doma nebo nabít ale úmyslně, protože nevidím důvod celodenního použití. Každý týden v pátek po práci mobil vypnu a zapnu v pondělí ráno. Otravové se odnaučili otravovat, kdo něco skutečně potřebuje zavolá v pondělí znovu. Mobil je můj sluha, ne naopak.

Pavel (27.1.2013 11:48:48)

Absolutně souhlasím - a to jsem si myslel, že jsem sám...

x (27.1.2013 12:13:18)

tak tak, rovněž se to snažím obdobným způsobem praktikovat k nelibosti podržtašky co mi v práci velí...