Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Český bezdrát - více než mobilní virtuální operátor:

Český bezdrát - více než mobilní virtuální operátor:

Anonym (11.2.2013 15:00:00)

Česká firma s více jak 10 – letou tradicí, která Vám umožní volat z mobilního telefonu za cenu 1,90,- Kč/min. jak v rámci ČR, tak i do 54 států světa včetně vybraných zahraničních mobilních sítí. To vše s nejvýhodnější sekundovou tarifikací (1+1s).

anonym (16.2.2013 12:49:28)

he he pěkný aneb ja udělat z lidí blbce aby platily rovnou dvoum operátorum :) fakt super nabídka , v celku bych byl zvědavý kolik lidí na tohle nalítlo :))))))))))

anonym (16.2.2013 12:50:54)

Když už chci , neplatit zdejším operátorum jejich "zlodějské" ceny tak si pořídím zahraničního operatora německo polsko anglie atd jejich ceny jsou výrazně nižší než naše !!

anonym (4.3.2013 16:11:00)

nevím co Vám na tom příjde tak špatného a proč by měli lidi nalítnout. Já například často volám do zahraničí a operátor po mě chtěl neskutečné peníze. Nyní volám za 1.90,- Kč/min a určitě mohu říci, že jsem nijak nenalítl. U operátora mám jen kredit pár korun, aby mi to stačilo na nějakou tu sms jinak mu neplatím vubec nic a volám je přes CallBack.