Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Byl Surface Pro skutečně masivním hitem, nebo Microsoft podvádí?

Byl Surface Pro skutečně masivním hitem, nebo Microsoft podvádí?

Anonym (14.2.2013 00:00:00)

128GB verze vlajkové lodi tabletů Surface byla prakticky přes noc vyprodaná. Surface Pro se vedle vlastních obchodů (a on–line obchodu) prodává jen v řetězcích Best Buy a Staples.

anonym (15.2.2013 21:37:58)

tak ja si osobně myslím že svoje uživatel si výrobek najde tedy hlavně mezi MSovcema a co se týká strategie prodeje , malo kusu na prodejnách , to je sice možné že tohle funguje na MSovce nebo Iovce , ale ja osobně jdu do kameného obchodu proto abych koupil ! a ne aby nebylo nebo aby na daný výrobek musel řekaž než mi ho obědnají !! osobně jsem už takhle vycvičíl jeden obchod z HW tak že mi dodají cokoliv defakto na počkání max 2 hodiny , takže než mi to přivezou tak si dám kafe :) ale věty typu nemáme obědnáme , a když se optám za jak dlouho , tak většinou odpověd je 1 až 2 tydny , tak se usmněji a takový obchod firma u mně definitivně končí ! aji kdyby byla poslední na světě :)

VV (16.2.2013 21:12:21)

Tohle nemame objedname je v Cechach znamej trik, tech 14 dnu je presne doba, kterou potrebujou, aby to objednali z Ciny.

anonym (19.2.2013 07:27:34)

14 dni z číny dost krátká doba :) jinak ČP 120 TAK víte pokud jste obědnával z china . si dávájí na čas někdy i pul roku než něco dodají ! kdyby to bylo na mně tak zamněstnanci čp jsou na dlažbě na minutu ! to nemluvím o faktu kolik už mi toho zašantročily (rozumněj ukradly )

bzum (20.2.2013 04:44:13)

Trošku zapřemýšlej, než něco napíšeš, pokud chceš dělat chytrýho(rozumněj, mylslím tím přesně to co tím myslím).