Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > BlackBerry 10 – mnoho povyku v podstatě pro nic

BlackBerry 10 – mnoho povyku v podstatě pro nic

Anonym (21.2.2013 00:00:00)

Společnost Research in Motion se rozhodla, že zachrání potápějící se loď.

anonym (21.2.2013 07:28:59)

hm pěkná snaha , mně ba zajímalo jak šplape autorovy článku iphone co ? ,,,, je vidět že tem mobil nemněl nikdy v ruce a jen tu papouškuje to co mu neservírovaly ! už je tohle fakt trapné , když o něčem chci napsat i třeba najkou minipidi recenzy tak si dotyčné zařízení musím osahat , a pak trpeve něco blabolit

neznamy (21.2.2013 10:06:23)

Nauč se psát Česky, Retarde!

anonym (22.2.2013 06:01:23)

jestli to je namně tak asi předbíhám dobu a pár let :) ČR nebude a ani čeština tak co jak ?

Nokilo (21.2.2013 13:31:42)

Vás by měli bít vždy, když se přiblížíte ke klávesnici !

anonym (21.2.2013 14:29:35)

Zase jedene co nepozná rozdíl mezi telefonem a prkýnkem na maso. To co umí přístroje Blackberry, tak to zatím jen všichni výrobci se snaží jen napodobít. Až nějaký ten váš výrobce bude umět aspoň desteinu toho co umí tyto přístroje, tak teprve budu věřit tomu co tu píše za blaboly. Sám jsem již vyskoušel ruzné druhy přístrojů, počínaje slavnou Nokii,Samsungem S III a konče ještě slavnějším Ufone 4 a 5 G ( iphonem ). Ještě jsem nemněl šanci si tento nový typ osahat, ale vím co umí starší modely značky Blackberry a věřím že toho nebudu někdy litovat, že jsem si tento přístroj pořídil.

L. (21.2.2013 14:49:31)

Pan anonym se zdá, že není zase tak chytrý jak píše. Žádný iphone 5G není, ale pouze iphone 5 !!! Myslím, že tu někdo odsuzuje apple kvuli tomu, že si ho nemůže pořídit, takové znalce mám opravdu rád.:)

anonym (22.2.2013 06:00:10)

sice nevím jak to myslíte z Iphone , ale BlackBerry 10 a ani na jiné phony v takové třídě nemá eple ani omylem ! tedy z pohledu Cena/výkon/a to co umí !! A furt mi nejde do hlavy že se eplisti furt, ohanějí tím že si ho někdo nemuže pořídit :) není to až tak pravda třeba případ toho činana co daroval ledvinu aby si mohl koupit Iphone5 :))) tedy podle mně psychopat a tupá ovce nic víc ! a muj osobní nazor na iphone a celkově eple : až mi nabídne stejně funkce jako jiné phony tak pak si ho klidně koupim :))) více REFID čtečku univeresalní!! dale pak GM počítač , MG čidlo ktare schopno mněřít EM pole zemně , otevřený system ! tak až tohle eple bude nabízet třeba za 30litru tak si to klidně koupim , ale nebudu kupovat věc (Iphone) za 18 litru , když neumí to co ja potřebují ! a navíc jejich přístup k zakazníkova :(( je akorát tak na poblití , něco zvrazají ve FW a jejda zakazník stím neumí ! připadně dají nekvalitní foták do I5 a jejda zakazním při focení to drží blbě :) nebo je špatný signál , zase mate držet telefon tak a tak a ne jinak ! sakra co to je přístup ? jako ja si kopipt Iphone a při takových problémech mi to říci v prodejně tak ten šmejd mu nacpu do krku :) aji z nabíječkou !

kiko (27.2.2013 13:50:00)

Ale tie funkcie ktoré spomínaš su ozaj každému silne potrebne !! :) Ako by som bez nich mohol žiť ? :)

kiko (27.2.2013 13:44:04)

Ja BB mam ale netuším čo vie ine ako ostatné telefony. mam ho ako firemný a keby som mohol tak ho rozdupem :)

VV (26.2.2013 19:17:09)

1) nemam iPhone 2) nepsal jsem recenzi, ale uvahu nad tim, proc desitka diru do sveta neudela. A se svym nazorem ocividne nejsem sam: Industry watchers are still mixed on whether or not BlackBerry (BBRY) can pull off the incredible comeback it is currently attempting. Some big firms are seeing signs of life while others maintain their position that BlackBerry is a sinking ship. Count Connecticut-based equity research firm MKM Partners in the latter category. In a recent note to clients, MKM analyst Michael Genovese cut his outlook on BlackBerry shares and said there is now a 90% chance BlackBerry 10 will flop.

AJ (21.2.2013 15:16:22)

Perfektni clanek do kategorie "Nejhorsi pseudorecenze roku". Ja vlastne ani nemuzu reagovat bez vulgarizmu, tak radeji nic..

David (21.2.2013 15:58:58)

Jde o zařízení především pro firemní prostředí. Pokud toto nepochopíte a nepodíváte-li se alespoň na http://us.blackberry.com/business/topics/security/certifications.html, tak raději nepište.